Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzęgło
Autor Wiadomość
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2007-12-27, 14:27   Sprzęgło

pad?o mi sprz?g?o, prawdopodobnie docisk + tarcza, dok?adniej b?d? wiedzia? jutro bo samoch?d ju? jest u mechanika, ale co z cz??ciami...

Lokalnie (Bia?ystok) cieniute?ko, na ebay znalaz?em :
http://cgi.ebay.com/ebaym...cTODAY.m238.lVI
http://cgi.ebay.com/ebaym...cTODAY.m238.lVI

ale na te czesci trzeba by bylo przynajmniej 2 tygodnie zaczekac
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-19, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-27, 14:29   

poszukaj ACT2100
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-27, 19:47   

GOLDI napisał/a:
poszukaj ACT2100


Widze ze sie ktos tutaj nauczyl :)

ACT 2100 Stage 2 to najlepsze na co mozesz zmienic. A to ktore podales jako #1 to jest zwykly fabryczny zamiennik. To drugie jest za silne do tego samochodu na zwykla jazde - bedziesz je przeklinal.
Ostatnio zmieniony przez allias 2007-12-27, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2007-12-28, 14:20   

OK spoko nam?wili?cie mnie, troch? drogie ale czego? to si? nie robi ...

chyba o to chodzi?o:

http://cgi.ebay.com/ebaym...ksid=p1638.m118

Duzio kasy w tym roku wyda?em na samochod:
Amory koni sport, sprezyny Vogtland, Sprz?g?o ACT jeszcze planuj? pogada? z kim? m?drym o zmianach w silniku i alusy kupi? ale to ju? bajka na wiosn
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-28, 15:26   

hammer667 napisał/a:
Duzio kasy w tym roku wyda?em na samochod:
Amory koni sport, sprezyny Vogtland, Sprz?g?o ACT jeszcze planuj? pogada? z kim? m?drym o zmianach w silniku i alusy kupi? ale to ju? bajka na wiosn?


To raczej pow?d do zadowolenia a nie do narzekania:) Raz si? ?yje:)
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 16:22   

Widze ze sie szybko uczysz :) To jest dokladnie to samo sprzeglo. Jak zalorzysz to sam sie dowiesz dlaczego warto. Nie szarpie jak Stage 3 ale jest wystarczajace zeby poczuc co nieco na starcie ze swiatel. Ja poprostu je uwielbiam. Aha - pamietaj zeby ograniczyc sie przez pierwsze 300-400 mil. Dzieki temu wytrzyma dluzej i bedzie lepiej chwytac. Mi bylo ciezko sie hamowac ale potem to juz "miod z cebulka". Jak sie z kolesiem na swiatlach scigalem to nawet na 3-cim slyszalem zacinane opony na asfalcie.

Jakie masz plany co do silnika? Daj znac to moze ci cos podpowiem cobys madze wydal reszte kasy.
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2007-12-29, 08:27   

Dzi?ki za pomoc i zainteresowanie.

W sumie mocno si? nad modyfikacjami silnika nie zastanawia?em, czyta?em wasz? rozmow? o uturbieniu ale to chyba jeszcze zbyt odleg?y temat dla mnie, zainteresowa? mnie opcja z g?owic? od evo8. Ok na dobry pocz?tek by? bym zainteresowany zmianami rz?du 3000 PLN

pozdrawiam
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-29, 09:38   

Wydech caly od silnika to koszt rzedu $800 potem jeszcze tylko dolot na ladny CAI AEM albo INJEN i lacznie mozesz liczyc na jakies 15-30 KM w bardzo szerokim zakresie. Potem lekki tuning na hamowni i masz powodu do zadowolenia razem z tym sprzeglem ktore kupisz :) .
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2007-12-30, 12:43   

Sprz?g?o zakupione, powinno przyj?? w przysz?ym tygodniu. Sprz?g?o $276 + $99 przesy?ka UPS.

Wra?eniami podziel? si? p??niej.
Serdeczne dzieki allias i GOLDI za pomoc.
Wydech i dolot odk?adam na kolejne miesi?ce, poszukam spokojnie na ebayu, zaplanuj? kas? i zobaczymy....

Do zlotu powinienem ju? mie? wszystko.
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-30, 13:21   

Na ebay`u tego nie znajdziesz. Ten wydech ktory proponuje to CMF. ( http://www.cmfabrications.com/main.sc ) Ale tylko kolektor CMF a potem jako wydech to proponuje Magnaflow albo EVO2. Jak chcesz to poszukaj na stronie producentow video clipy zebys mogl posluchac jak to brzmi.

Do 2.4L proponuje wydech nie wiekszy niz 2.5 cala. Wiekszy bedzie powodowal strate mocy.
Ostatnio zmieniony przez allias 2007-12-30, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-01-12, 12:27   

Sprz?g?o ACT F1 RACING STREET, cacuszko i ju? nie zamieni? na inne... :>

Teraz mam jeszcze wi?cej powod?w by cieszy? si? ze swojej maszyny...
Jak by si? kto? zastanawia? nad zmian? to na PM mog? poda? przynajmniej kilka powod?w dla kt?rych warto zmieni? na takie a sprz?g?o mam dopiero 1 dzie? :)
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 15:26   

hammer667 napisał/a:
Sprz?g?o ACT F1 RACING STREET, cacuszko i ju? nie zamieni? na inne... :>

Teraz mam jeszcze wi?cej powod?w by cieszy? si? ze swojej maszyny...
Jak by si? kto? zastanawia? nad zmian? to na PM mog? poda? przynajmniej kilka powod?w dla kt?rych warto zmieni? na takie a sprz?g?o mam dopiero 1 dzie? :)


Mam nadzieje ze nie forsowales tego sprzegla. Daj mu 300 km zeby sie ulorzylo.... wtedy zobaczysz co jest warte. Wiem ze mozesz tracic cierpliwosc ale naprawde warto.

Podaj powody - chetnie je uslysze :P
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-01-23, 15:17   

Ok machn??em ju? jakie? 500 mil na tym sprz?gle i mog? conieco powiedzie?.

Sprz?g?o chwyta bardzo g??boko i jest kr?tkie, trzeba si? by?o przyzwyczai?. Eclipse na tym sprz?gle wyra?nie si? odm?odzi?a. Rwie jak m?ody rumak. Szybka zmiana biegu daje eleganckie szarpni?cie (je?li komus nie pasuje jazda na twardym zawieszeniu to te sprzego te? mu niepodpasi). Podczas ostrzejszego ruszania czu? pod peda?em lekkie tarcie sprz?g?? jak na tarce (wcze?niej nie by?o wi?c to zapewne kwestia konstrukcji sprz?g?a) allias pewnie b?dzie m?g? wi?cej powiedzie? dlaczego tak jest, ja sam nie mam takiej wiedzy wi?c tylko g?o?no my?l?, dodatkowo w trakcie tego jeszcze troch? je s?ycha? w samochodzie.
Og?lnie jestem bardzo zadowolony z zakup?w, odpowiada mi sprzeg?o.

Dzi?ki Allias za doradzenie.
PS: CMF + catback + INjen + E-menage blue w przygotowaniu. Szukam zak?adu kt?ry mi zamonyuje i dostroi a potem zamawiam.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-23, 16:34   

Bardzo rozsadnie... teraz czas na dodanie 'pomogl' :> :jezyk: :ok:
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-01-23, 19:03   

Pom?g?, browara dle tego Pana poprosz? ...
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2008-07-06, 21:12   

z tego co wyczyta?em masz do?wiadczenie w temacie sprz?gie?.mam do Ciebie pro?b?-te? mi pad?o w 4g64 i chcia?bym wymieni? na ACT2100,jak je kupi?,sk?d,sorki ?e dup? zawracam ale autko stoi i rdzewieje ;(
chc? odda? je do mechanika bo skrzynia mi pada-czwarty bieg wyskakuje i szoruje jakie? ?o?ysko a nie chce ?eby wstawi? mi bubla zamiast sprz?g?a :tuptup:
_________________
CANTRELL
 
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2008-07-06, 21:49   

ja mam nowe na juz tez sportowe ale nie act a F1 Racing Stage 3 ca?e koplecik docisk ?ozysko oporowe wszystko nowka w pude?ku
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-06, 22:21   

cantrell... powiem jak wszystkim wczesniej. Polecam ACT2100 bo najlepiej sie czuje w warunkach drogowych i jednoczesnie wystarczajaco sportowe. Dla mnie bomba.

Gdzie kupic? Najlepiej w USA bo w Europie bedzie ciezko gdziekolwiek to znalezc. Co do tego gdzie to ebay..., www.tearstone.com albo http://www.importcarpartsplus.com (to jest gdzie ja kupilem) tyle ze nie wiem czy wysylaja poza USA.

Miejsc jest sporo ale musisz sprawdzic ktore wysle do Polski. A co do wyskakiwania 4-rki to mam wrazenie ze chyba bedziesz musial zrobic skrzynie... moze warto do niej zajzec jak bedziesz robil skrzynie.

Pamietaj zeby kupic dobry olej do skrzyni. :ok:
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-07-07, 12:32   

cantrell napisał/a:
z tego co wyczyta?em masz do?wiadczenie w temacie sprz?gie?.mam do Ciebie pro?b?-te? mi pad?o w 4g64 i chcia?bym wymieni? na ACT2100,jak je kupi?,sk?d,sorki ?e dup? zawracam ale autko stoi i rdzewieje ;(


http://cgi.ebay.com/ebaym...em=160226204529

Oto link do sprzegla ktore kupilem, 276$ + przesy?ka ok 60$ (expres - do mnie dosz?a w 5 dni) potrzebujesz karty kredytowej - zalogowac sie na paypal, kupic i czekac, popros kolesie zeby wpisal na paczce wartosc <60$ to c?o powiniene? mie? z bani. I pami?taj nie katuj sprzegla na pocztku, daj mu sie ulozyc a zobaczysz jak pi?knie tw?j kliperek mo?e zapiszczec na tr?jce :)

Pozdro
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
Ostatnio zmieniony przez hammer 2008-07-07, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2008-07-07, 19:26   

zastosuje si? do rady fachowc?w;) zaraz zamawiam act2100,na inne nikt ju? mnie nie nam?wi :badcrack:do skrzyni te? zerkne,rozmawia?em ju? z mechanikiem kt?ry podejmie si? tego wyzwania
_________________
CANTRELL
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13