Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Radio do 300z? z USB
Autor Wiadomość
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-23, 14:51   Radio do 300z? z USB

Aktualnie mam Alpine CDE 9845RB, radio mocno zm?czone ?yciem( szybka panela p?kni?ta, mocno powycierane, brak ramki ozdobnej i oryginalnej p??kieszeni). Mam troch? wolnej got?wki i namy?li?em si? na zmian? radia. Co do g?o?nik?w to w drzwiach przednich mam Pioneery 16cm, w podszybiu tweetery Sony, prz?d spi?ty na zwrotnicach Sony( zestaw odseparowany), ty? to z prawej jaki? Blaupunkt 16cm( sam ?redniotonowy, bez tweetera) a z lewej oryginalny Mitsubishi. Tuby nie planuj? bo jak mam by? szczery to nie mam gdzie jej wsadzi?( ale wyj?cie na wzmacniacz musi by?, mo?e kiedy? co? mi si? odwidzi i zainwestuj? w suba).

Co radio musi mie??
-USB- koniecznie, bez znaczenia czy na panelu czy na kabelku
-jak najlepsza jako?? d?wi?ku
-mi?o widziane bajery typu mo?liwo?? zmiany pod?wietlenia, pilot, ale d?wi?k stoi na pierwszym miejscu.
-bluetooth niekoniecznie
-minimum jedno wyj?cie na wzmacniacz lub suba
-cena: za nowe do 350z?, lecz wola?bym nie przekracza? 300z?
Mia?em kiedy? Pionka 3900MP i by??m zawiedziony, gra?o beznadziejnie. Z d?wi?ku Alpine nie jestem do ko?ca zadowolony, jest ok, ale czego? mi brakuje, lecz nie jestem w stanie okresli? czego.
 
 
nezik 
KLUBOWICZ
zeto

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 623
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-11-23, 15:06   

podczepie sie pod temat bo rowniez szukam jakeigos radia z usb, moga byc buzdetowki / noname'y :dance:
 
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-23, 15:16   

je?li chodzi o mnie to tylko markowe :ok:
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
kolo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 29 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 292
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2010-11-23, 15:20   

Je?li szukasz radia to polecam moje daje rabat dla klubowicza
http://allegro.pl/alpine-...1323388386.html
Radio jest super praktycznie nie u?ywane i co najwa?niejsze ma 5 lat gwaranci na wszystkie cz??ci. W tej cenie lepszego nie znajdziesz proponuje troszke do?o?y? i kupi? co? takiego.
Jako?? d?wi?ku naprawd? zadziwia
 
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-23, 15:22   

ja odpadam, te 350z? jest i tak na granicy zrujnowania mojego bud?etu na ten miesi?c :jezyk:
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
kolo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 29 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 292
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2010-11-23, 15:26   

Radio posiada blutacza z wbudowanym mikrofonem wi?c policja nie bedzi? zatrzymywa? za rozmowy, wy?cie usb z przodu, z ty?u podpi?cie ipada iphona itp, z ty?u dwa wyj?cia np wzmacniacz i sub, 4 kolory pod?wietlenia i wiele wiele innych funkcji zapraszam na stron? producenta i polecam :D .

[ Dodano: 2010-11-23, 15:27 ]
hehe spoko ale osobi?cie lepiej wola? bym do?ozy? i mie? radio na d?ugi d?ugi okres :)
 
 
 
blaszczu
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-23, 22:30   

Witam!

Ja zajmuje si? sprzeda?? sprz?tu Car Audio jakby kto? czego? potrzebowa? ;) Od siebie polecam Kenwooda b?d? Clariona z n?wek - naprawd? dobre sprz?ty w przyzwoitych cenach. I do 350 z? mo?na naby? model, kt?ry jest nowy, ma USB/AUX i wszystkie niezb?dne funkcje ;)

Pzdr
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-23, 22:30   

dzi?ki koledzy za pomoc, zgodnie z radami na pw kupi?em Kenwooda KDC-W4044UAY za po?ow? przewidzianej kwoty. Jak zamontuj? to zdam relacj?, por?wnanie do mojego Alpine i starego, ponad 10-letniego Kenwooda kaseciaka( aktualnie mia? najlepszy d?wi?k)
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-11-25, 17:07   

regaciarz napisał/a:
Tuby nie planuj? bo jak mam by? szczery to nie mam gdzie jej wsadzi?( ale wyj?cie na wzmacniacz musi by?, mo?e kiedy? co? mi si? odwidzi i zainwestuj? w suba).

To w ko?cu Tube czy suba?

regaciarz napisał/a:
ty? to z prawej jaki? Blaupunkt 16cm( sam ?redniotonowy, bez tweetera) a z lewej oryginalny Mitsubishi.
regaciarz napisał/a:
-jak najlepsza jako?? d?wi?ku
:hahaha:
 
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-25, 17:13   

ty? i tak prawie wyciszony, jako? nie widz? sensu pakowa? tam czego? lepszego ;) dok?adnie chodzi?o mi o niewielk? skrzynk? basow?. Nie ?apa? mnie tu za s??wka, znawc? car-audio nie jestem, lecz umiem rozr??ni? czy radio gra ?adnie czy nie. Np. Pionek praktycznie zlewa? wszystko w jedn? ca?o?c i tylko ?upanki jako? na tym brzmia?y, do metalu by? zupe?nie nie przydatny, natomiast stary Kenwood jakby by? stworzony do takiej muzyki.
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
kazber 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 225
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-11-26, 15:14   

z do?wiadczenia ci powiem, ?e te bud?etowe blaupunkty te? maj? bardzo nisk? jako?? d?wi?ku
_________________

 
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2010-11-26, 19:03   

http://allegro.pl/jvc-kd-...1330655383.html
Mia?em i nie narzeka?em :ok:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-11-27, 03:41   

regaciarz napisał/a:
d?wi?k stoi na pierwszym miejscu.

Nie oszukujmy si?, ale w przedziale cenowym do 300 z? (n?wka) ci??ko jest m?wi? o dobrej jako?ci poniewa? jak by nie patrze? s? to bud?et?wki...
Piszesz, ?e w tej alpince czego? Ci brakowa?o, zapewne w modelu o par? klas wy?szym i par? razy dro?szym tego problemu by nie by?o. Tek wi?c kupuj?c ta?sze jednostki trzeba liczy? si? z tym, ?e d?wi?k b?dzie co najwy?ej zadowalaj?cy, ale nic ponad to, nie m?wmy tutaj o niebia?skiej jako?ci. Na jakiej podstawie rozr??niasz czy radio "gra ?adnie czy nie"? Czy s?ysza?e? kiedykolwiek w akcji dobre audio? Uwierz mi, ?e cz?sto wydaje si? ?e co? brzmi ?adnie dop?ki nie us?yszy si? czego? innego... Co do "tuby"... czy widz?c u kogo? w domu subwoofer te? m?wisz "ale fajna masz tub?"? To, ?e takowy subwoofer znajduje si? w samochodzie nie robi z niego "tuby".
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-11-27, 10:18   

tub? mo?na dosta? wieczorem w ciemnym zau?ku.... :twisted:
regaciarz, oj s?uchu to Ty chyba kolego nie masz skoro uwa?asz ?e "?upanki" na wszystkim dobrze brzmi?.
Mowisz o jako?ci dzwieku a zabierasz si? do tego kompletnie od ty?u. Masz tu pare pkt kt?re pomog? Ci si? w tym ogarn??.

1. Zmie? kable
2. Prund do radia z aku
3. Zmie? g?o?niki
4. Umyj uszy :badcrack:
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2010-11-27, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marcinek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-28, 01:25   

Dobra nie zak?adaj?c nowego tematu co myslicie o tej alpince?

2 linki do tego samego jbc..

http://www.alpine.com.pl/.../cda-9887r.html

http://www.strefakierowcy...-cda-9887r.html

wszystko fajnie pi?knie tylko jest 1 problem..
nie ma usb..mozna podlaczyc pod nie i-poda
ciekawe czy istnieje takie cos jak jakas przejsciawka czy cos..
wiem ze przez zmieniarke mozna podlaczyc usb ale to dodatkowe koszta..

radyjko posiada korekcje czasow? i czy jest w nim ustawienie manualne czy mozna sie wpiac z jakims urz?dzeniem i automatycznie ustawic??

tak to prezentuje sie bardzo fajnie i jest to dosc wysoki model no ale bardzo zalezy mi na tej wygodzie jaka jest usb i jak w tym radiu je zrobic?
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-11-28, 18:07   

Je?eli chodzi o USB, niestety nie da si? tego w ?atwy spos?b przerobi?. Mo?na dokupi? sobie konwerter USB, ale koszt takiego to pewnie oko?o 500-600z?, wi?c troch? nieop?acalne. Lepszym rozwi?zaniem by?oby ju? kupno ipoda oraz kabla, kt?ry kosztuje mo?e z 30z?.

Inna opcja to kupno ni?szego modelu jakim jest cda9886r. Posiada ono USB, natomiast nie posiada procesora. Kupujesz wtedy procka pxa-h100 (kt?ry to w?a?nie siedzi w 9887r) i tym o to sposobem masz korekcje czasow? oraz USB. Co do tego czy d?wi?k generowany przez oba radia b?dzie identyczny nie wiem.

Druga sprawa, ?eby m?c zrobi? jak? kolwiek korekcj? czasow? czy chocia? ustawi? basy w 9887 musisz dokupi? KTX-100EQ, kt?rego koszt to te? oko?o 500-600z?. Jest to zdzierstwo poniewa? tak na prawd? jest tam tylko mikrofon, jakies pod??czenie do kompa, p?yta i tyle... Ten zestaw jest konieczny by w pe?ni wykorzysta? radio, zakup radia bez tego jest po prostu bezsensowny.
Co do 9886r i pxa-h100 nie jest chyba wymagany zakup ktx'a i wystarczy wpi?c tylko mikrofon do pxa-h100, ale g?owy nie daje.

Jeszcze jedno, w 9887r korekcja b?dzie ju? na wyj?ciu wzmacniacza w radiu wi?c na pocz?tek wzmacniacz nie jest konieczny, natomiast w konfiguracji 9886r+pxa-h100 (g?owy za to nie daj?) sygna? wyj?ciowy czyli ju? po korekcji masz w postaci czincz w pxa-h100, tak wi?c wymagany jest wzmacniacz by to wykorzysta?. Co do 9886r+pxa-h100 nie mam pewno?ci czy jest tak jak napisa?em poniewa? mo?e by? tak, ?e poprzez kabel ai-net sygna? wraca tak?e do radia...

Mam nadziej?, ?e wyja?ni?em wszystkie Twoje w?tpliwo?ci :ok:
Pozdrawiam.
 
 
 
marcinek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-29, 06:45   

Dobra czyli w 9887r nie bede sie pchac ..bo mialem wsumie do kupienia za po? ceny prawie n?wke ale z tego co napisa?e? i czytam sam to nie ma sensu bo nastepne 1000z? bedzie trzeba wpakowac..
a ja szukam najlepsze jako?ciowo
1 jakos? -cena (nowka badz u?ywka ale sprawna i nie zajechana za bardzo) (alpinka pionek clarion)
z innych za bardzo dzwiek niestety mi nie podchodzi..
2 usb bardzo wazna dla mnie rzecz (wygoda)niby audiofilskie to nie jest ale bardzo u?atwia ?ycie :ok:
3 minimum 2 wyjscia na wzmak
4 dobre sterowanie subem (tonami) fajnei jak by byla korekcja czasowa
5 powiedzmy bud?et tak z hmm 800z? bo za tyle do utargowania lekkiego mog? bym wyrwac taka alpinke a chodzi troszeczke dro?ej..nie chce radia odrazu mowie za 100czy 200z? bo nie bede po tygodniu wymienia?.. niestety dzwiek nie spelnia moich oczekiwa?
6 nie interesuja mnie pierdo?y typu jakies dvd,zmiana kolorow,bluetooth,czy jakies wizualizacje i tym podobne :ksiadz:
przegladam allegro i naprawde nic nie ma ciekawego ..a chce sobie i ecli sprawic prezet pod choinke
:-) a jak nie kupie do swiat to przemelanzuje te luzniejsze pieniadze hehe:P czego nie chce :ksiadz:
pomozcie podsy?ajcie linki i krotke recenzje :D pozdro :amen:
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-29, 13:19   

je?li chodzi o mnie to temat zako?czony, z Kenwooda jestem nieziemsko zadowolony. Tak, s?o? mi na ucho nast?pi? i nie widz? potrzeby wydawania na audio kilku ty? z?.
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
marcinek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-29, 15:55   

No widocznie dla Ciebie nie ma sensu a dla niekt?rych jest
Jak zamykasz temat? chyba tylko dla siebie bo dla mnie ten post byl nie potrzebny..
Z kenwooda zadowolony? hmm mi sie dzwiek nie podoba zabardzo i juz to mowilem s?o? Tobie nast?pi? na ucho? ja bym tak nie chcia? :P hehe
dla niektorych zawsze bedzie malo kupisz to .. chcesz wiecej wiecej i wiecej..
z?apiesz bakcyla to zrozumiesz:P
ja juz przerobilem kilka radyjek i juz wiem z czego mniej wiecej mi sie podoba dzwi?k i w te marki bede inwestowac
a radio odrazu lepsze dlatego zeby w?asnie nie wymieniac go po miesiacu czy tygodniu..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13