Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
IX Zlot MitsuManiaków
Autor Wiadomość
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-05-06, 20:25   IX Zlot MitsuManiaków

Pewien MitsuManiak poprosił mnie o zamieszczenie infa o ich zlocie - więc miłej lektury ;)




Miejsce zlotu : Ośrodek "Wawrzkowizna" k Bełchatowa
Termin zlotu: 26-28 sierpnia 2011

Rezerwacje : w tym temacie
Zdjęcia pokoi można zobaczyć tutaj
Plan OSiR "Wawrzkowizna" jest TU

Rezerwujemy tylko termin zlotu, jeśli chcielibyście zostać dłużej to ustalacie osobiście w recepcji po przyjeździe (ceny pozostają te same).
Nie ma specjalnej zniżki dla dzieci, natomiast płacimy za pokój/domek a nie za osobę.

Zwierzaki za darmo.

Parking niestrzeżony za darmo.

Wyżywienie: we własnym zakresie. Na terenie ośrodka jest restauracja wydająca śniadania, obiady, kolacje. Jest również kilka punktów gastronomicznych (hot dogi hamburgery i inne frytki) :) Większość pokoi posiada lodówki, w domkach są aneksy kuchenne. Można będzie rozpalić swój grill (w ramach rozsądku i z zachowaniem ostrożności).
W pokojach hotelowych i hoteliku nie ma czajników. W pokojach gościnnych są, a w obiekcie sportowym jest wspólne pomieszczenie kuchenne.

Wszystkie inne tematy dotyczące zlotu TUTAJ

==========================================================


Słyszałem, że historia MitsuManiaków i Eclipse jest dość burzliwa, mi nic o tym nie wiadomo, nie jest mi dane być tutaj tak długo i nie wiem ile w tym prawdy, ale może czas załagodzić stosunki i się zintegrować, Eclipse to w końcu też Mitsu i to nie byle jakie :)
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
Ostatnio zmieniony przez IDOG 2011-05-06, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wuerce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 652
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2011-05-06, 23:28   

Ja też nie znam tej historii i też myślałem nad tym zlotem. Wybiera się tam ktoś? Z tego co wiem to ich zloty są bardziej "rodzinne". Dosłownie - bo przyjeżdżają całe rodziny z dziećmi i w przenośni, bo jest dużo imprez integracyjnych. Ale toru to chyba oni nie mają :) Ale w sumie po co? Space Wagonami tam mieliby jeździć? :jezyk:
_________________
...ale ja się nie znam.
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=12772
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-07, 00:25   Re: IX Zlot MitsuManiaków

IDOG napisał/a:
Słyszałem, że historia MitsuManiaków i Eclipse jest dość burzliwa, mi nic o tym nie wiadomo, nie jest mi dane być tutaj tak długo i nie wiem ile w tym prawdy, ale może czas załagodzić stosunki i się zintegrować, Eclipse to w końcu też Mitsu i to nie byle jakie :)


Nie wiem dokładnie jak się to odbywało bo o MEKP jeszcze wtedy nie słyszałem ale czytałem gdzieś, że zarząd Mitsumaniaków mocno sprzeciwiał się wyodrębnieniu klubu Eclipse od klubu Mitsubishi. Czym ten podział był spowodowany - nie wiem ale ktoś ze starszych klubowiczów mógłby nam jeszcze raz tą historię opowiedzieć i możemy zrobić temat "powstanie MEKP" :dance:
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKRK 2011-05-07, 00:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2011-05-07, 09:59   

http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=3137
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-07, 11:48   

Widzisz, muszę sobie dać ostrzeżenie :jezyk:
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-07, 11:49   

mitusmaniaki a MKP to dwie różne sprawy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12