Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
IX Zlot - Wrażenia , podziękowania itp.
Autor Wiadomość
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-23, 01:03   IX Zlot - Wrażenia , podziękowania itp.

Zastanawiałem się w jaki sposób podzielić się swoimi wrażeniami ze Zlotu i jak podziękować Wam za udział , atmosferę itd. Aby uniknąć referatu postaram się w teleexpresowym wydaniu ująć to co utkwiło mi w pamięci, a więc zacznę od podziękowań dla i za :
IDOG - to był mój pierwszy Zlot i mając już teraz jakiś pogląd na ogrom pracy jaki trzeba wykonać przed i w trakcie trwania Zlotu WIELKIE DZIĘKI za ogarnięcie tematu w stopniu takim jak było to możliwe dla jednej osoby !!!
Pehdesign - :roza: oczywiście nie dla Ciebie tylko dla ... szczęściarz z Ciebie , Pozdrowionka dla "+1"
Tofik - Twój humor i dowcip - jest niezastąpiony, :kiss2: dla "+1"
Hammer - spokój i opanowanie poza torem, naprawdę świetna jazda na torze pomimo "niekompletnego" samochodu ;-)
Sylar - rozsądne podejście do trudnych tematów i zaangażowanie w całą imprezę
PiotrekKRK - j.w. (to chyba rodzinne) i humor na poziomie grubo powyżej 180 IQ
darek181289 - pomoc w sprawach technicznych :ok:
BoBo - jakoś Wszyscy czuliśmy się bezpiecznie , nie tylko Mysza :-)
Rafał turbo - dla Ciebie :boks: za załącznik do kluczy a dla "+1" :kwiatek:

Dobra, nie sposób wymienić wszystkich choćby dlatego że nie pamiętam do kogo przypisać to co mam w pamięci bo nie wszyscy nosili identyfikatory za które podziękowania dla Kct !

a jaszcze Damian sonik - :> , Wiesz dlaczego ?! , pozdrowionka dla "+2"

Generalnie rzecz biorąc wiem że nie był to mój ostatni Zlot - Wszystkim dziękuję, to świetne uczucie poznawać tak zajebistych ludzi.
 
 
Damian-sonik 
KLUBOWICZ


Pomógł: 12 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 361
Skąd: Kluczbork / Jasienie
Wysłany: 2011-05-23, 08:24   

SASZA napisał/a:
a jaszcze Damian sonik - , Wiesz dlaczego ?! , pozdrowionka dla "+2"



SASZA, wiem wiem :/ mam nadzieje że na następnym zlocie nadrobimy straty :-) i zostanę do końca z wami a nie tylko jeden dzień :/ też chiałem podziękować za b.dobre zorganizowanie zlotu nie będe tu wypisywał jak SASZA, :jezyk: dziękuję wszystkim co sie przyczynili do organizacji zlotu było naprawde super mimo że byłem tylko jeden dzień :-) SASZA, pozdrowienia poszły dla ,,+2" :jezyk:

pozdrawiam wszystkich :-)
 
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-05-23, 09:34   

Myślę że wrażenia i opinie ze zlotu trzeba podzielić na kilka kategorii

1) Frekwencja - Niestety nie dopisała. Mało osób brało udział w zlocie
2) Klimat na zlocie - Ogólnie uważam że pod względem klimatu jaki stworzyli klubowicze był najlepszy na Ogólnopolskim zlocie na jakim byłem - tu podziękowania dla wszystkich biorących udział w zlocie. Imprezka super jak zawsze dużo śmiechu, głupich ( w pozytywnym znaczeniu) żartów itp. Miejscówka świetna. Warunki w domkach wystarczające, przed domkiem dookoła las i czego chcieć więcej?
Ps. Strasznie dużo granatów we Wro i Nysie :jezyk:
3) Organizacja - No niestety tu było dość słabo. Doceniam chęci ale ogólnie nie było nic dopilnowane. Pojawiały się ukryte koszty które w ogóle nie powinny mieć miejsca. Ogólnie było jedno wielkie zamieszanie z wpłatami, dopłatami itp. ale człowiek uczy się na błędach.

Ps1. Sylar medal prezentuje się pięknie. Jak tak dalej będziesz moim prywatnym ekonomistą to może Ci go wypożyczę tak jak się umawialiśmy na tydzień + oczywiście gratis dorzucam ochroniarza Bobo na weekend.

Teraz szybkie podsumowanie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze zlotu dzięki wszystkim za przybycie organizatorom za znalezienie fajnej miejscówki i ogólnie.

Kasia wyślij mi naszą fotkę :-) na pw podam maila :-)
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
darek181289 
KLUBOWICZ


Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1371
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: 2011-05-23, 12:09   

szkoda że IDOG załatwiał wszystko sam, ale i tak podziękowania dla niego za chęci i wytrwałość.
jak na pierwszy raz na takim zlocie uważam że było zajebiście :ok:
Damian-sonik, szkoda że nie było was później na ognisku, pozdrów też ode mnie koleżankę "+2" :jezyk:
_________________
Ecli 2G GS, 4G63
 
 
Damian-sonik 
KLUBOWICZ


Pomógł: 12 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 361
Skąd: Kluczbork / Jasienie
Wysłany: 2011-05-23, 12:21   

darek181289 napisał/a:
Damian-sonik, szkoda że nie było was później na ognisku, pozdrów też ode mnie koleżankę "+2"


darek181289, tak wyszło niestety w tym roku, że nie mogłem zostać :/ przeglądam właśnie twoje zdjęcia są super a co Tofikowi sie stało na ławeczce?? za dużo %%%% :hahaha:
 
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-05-23, 12:33   

Ja dziękuję Wam wszystkim, był to mój pierwszy zlot i jego znaczną większość będę wspominał bardzo dobrze. :ok:
Przepraszam z powodu ukrytych kosztów które z jednej strony mogłem sam dopilnować siedząc nad recepcjonistą i patrzeć jak zaznacza a z drugiej strony mógł też mnie słuchać i zaznaczać na bieżąco co do niego mówiłem. Wielkie dzięki dla Sylar'a, że zemną wytrzymał przy sprawdzaniu tego wszystkiego :beer: i dla osoby z mobilnym internetem :uscisk:
I dla SASZY, że przyjeżdżał i pomagał mi jak tylko mógł :beer:
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
Ostatnio zmieniony przez IDOG 2011-05-23, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-05-23, 15:48   

IDOG napisał/a:
dla osoby z mobilnym internetem

czyli KALEOS :D
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2011-05-23, 16:46   

hammer667 napisał/a:
IDOG napisał/a:
dla osoby z mobilnym internetem

czyli KALEOS :D


oj, ale ja tez :P

Podziękowania dla wszystkich za świetną impreze i integracje, pierwszy raz Was widziałem ale zapewne nie ostatni :)

W szczególności dla IDOGa za ogarnianie (w miare:P) organizacji zlotu i świetną miejscówkę
Tofika za wódkę zapominajkę :glupawka: i przewózkę :)
Briana i Myszy za wieczorne opowieści historii klubowych
Shakersa za szaloną przewózkę po torze
Peha za przewiezienie Pauli
Mikiego za palenie
i wszystkich, wszystkich z którymi mniej lub więcej pogadałem :beer:

Do zobaczenia :)

aaa i jeszcze anty-podziekowania :P
qrde czemu mnie nie ma na fotce grupowej? :P w ogole jak patrze po zdjeciach to jestem jak ninja, nigdzie mnie nie ma :P
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2011-05-23, 17:05   

Naturalnie szacunek na wstepie dla organizatora za zorganizowanie zlotu i ogół pracy włożonej w to :) Jednakże na odkręcanie spraw finansowych straciliśmy kupe czasu ,co z reszta popsuło humory na troche. Takie rzeczy niestety muszą byc zawsze dopięte przed zlotem żeby nie było takich sytuacji. O ile sprawa z noclegami się wyjaśniła po wielu kombinacjach i negocjacjach to nadal nie rozumiem sytuacji jaka powstała z torem. Koszt całosci to było 1500zł. Na wstępie wiadomo było ,że nie bedzie wiele osób jeździć ,tym bardziej ten fakt pogarszał to ,że obiekt był wynajęty w godz 15-19 w piątek. Dalej ,nie rozumiem dlaczego został podany koszt toru "na pałe" w postaci 105zł? Przecież przy 10 osobach ktore sie zapisały wychodził koszt 150zł za osobe/auto. Wiadomo ,że wraz ze wzrostem liczby osób koszta maleją a na większą ilosc szans nie było. I ta sytuacja mnie dziwi najbardziej ,że w piatek było wszystko ok i ogarniete a w sobote nagle sie okazuje ,że brakowało pieniedzy na tor i każdy kto jeździł ma dopłacić po 31zł. Ta sytuacja moim zdaniem nie powinna mieć wogóle miejsca :protest:

Zostawiając już sprawy finansowe na boku ,frekwencja była jaka była ,czasami zdarza sie i tak :) Ale Ci co byli i dopisali ,naprawde stworzyli świetny klimat ,jak zawsze z resztą i to jest jeden z wielu powodów dla którego wiem ,że zawsze warto przyjechac na zlot chocby nie wiem co :amen: Oby teraz ekipa sie nie wykruszała bo ja czekam jak zwykle na kolejny zlot :serduszka: btw nigdy nie lubie niedzieli na zlocie ,zawsze mi tak smutno jak musze wracac ;(
 
 
 
RafalTurbo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 132
Skąd: Kluczbork/Wrocław
Wysłany: 2011-05-23, 17:06   

zdjęcie było robione wczoraj przed ich odjazdem :hahaha: dobrze że grupowe z autami chociaż się załapaliśmy więc dużo osób brakuje na Grupowej :ok:
_________________
Samochód powinien być jak kobieta - ładny, znający umiar z miłym głosem. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto woli wredną, wrzeszczącą i wściekle umalowaną ku*we.
 
 
 
KASIA 
KLUBOWICZ


Pomogła: 8 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-23, 17:34   

To ja tak krótko :) Dzięki wszystkim za świetną zabawę :)
_________________

 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-05-23, 18:29   

KASIA napisał/a:
To ja tak krótko Dzięki wszystkim za świetną zabawę


zacznij sprzedawać swoje naszyjniki mitsu :)
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2011-05-23, 18:35   

właśnie KASIA, moja dziewczyna się bardzo dopytywała skąd miałas takie cudo, a ja zapomniałem Cię zapytać, jeżeli jest taka możliwość to jest na niego jak najbardziej chętna
a ja byłbym chętny na koszulkę klubową, tylko nie wiem czy gdzieś takie cuda jeszcze istnieją? czy trzeba na własną dłoń? :P
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
Ostatnio zmieniony przez Kct 2011-05-23, 19:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-05-23, 20:16   

Kct napisał/a:
a ja byłbym chętny na koszulkę klubową, tylko nie wiem czy gdzieś takie cuda jeszcze istnieją?


mogę zrobić i wysłać, agencje reklamową mam pod samym domem więc jesli chcesz - szczegóły na PW
_________________

 
 
 
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-05-23, 22:19   

:ok: Bardzo pozytywny zlocik bardzo fajni z was goscie i gosciówy.
Czas z wami bardzo fajnie upłynoł , oczywiscie najbardziej podobal mi spacer po schodach w gore i te miny po dotarciu na wiezyczke Daliscie Rade
niewiem czemu dziewczyny bardziej forme 3mały ;)
szkoda ze wiecej czasu nie bylo zeby oprowadzic was po ciekawszych miejscach wrocka (nie chodz mi o knajpy;p) :roll: moze jeszcze kiedys bedzie okazja
Pozdrawiam i Dzięki :)
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
Ostatnio zmieniony przez KosteK 2011-05-23, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-05-24, 01:46   

Szakal, koszt nie był podany na pałe, po części się pokierowałem zeszłoroczną frekwencją, po części wynikami ankiety i ilością osób które tak chciały Rakietową a później wyparowały. Jeśli tor miał by być rezerwowany na moment w którym były by podzielone fundusze tor/noclegi to za wiele czasu byśmy tam nie spędzili, o ile w ogóle byśmy tam wjechali. (tu jeszcze żyłem nadzieją, że znajdą się te 3-4 osoby) Później na torze padła propozycja, że wjeżdża kto chce i rozliczamy się później...
No ale tak, dałem :ass: bo mogłem powiedzieć, że nie ma funduszy, zwrócić kase i zlot odwołany.


Jeszcze raz dzięki wszystkim za miłe towarzystwo, dobrą zabawę i pomoc w tej trudnej sytuacji z której udało się jeszcze w miarę wybrnąć, mam nadzieję, że nie znienawidziliście mnie za to.
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-05-24, 06:53   

Ja tam cie zawsze bede lofcial :kwiatek: heheh
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
 
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2011-05-24, 11:50   

Dzięki za miłą atmosferkę :ok: Duży szacun i pokłon w stronę organizatora :amen: dzięki któremu by pewnie nigdy zlot we Wro się nie odbył :lol2: Bo ja bym nigdy się to na trzeźwo nie pchał :roll: Bo jak widać ... Zawsze jest dużo klepania kto jaki czas wykręci na torze kto ile metrów poleci bokiem pełno chętnych :wtf: wszyscy się deklarują ... A jak co do czego to organizator jest :ass: Bo przecież tylko on potem pod koniec zbiera łomot za Wasze puste słowa rzucone na wiatr bo tak zawsze było i będzie że 100 chętnych trzeba podzielić na 10 i może wyjdzie rzeczywista ilość ;) Wg. mnie :lol2: Organizacja była bardzo dobra z dwóch względów: 1- Organizowała to jedna młoda osoba która marnowała czas i paliwo żeby to wszystko zapiąć. 2 - Zwróćcie uwagę na to że zlot był organizowany przez klubowicza który na oczy nie widział jak taki zlot ma wyglądać bo ani nie był na żadnym z nich ani nie miał z większością ludzi z klubu do czynienia :serduszka: więc założył że na 4um piszą odpowiedzialni ludzie :> Pozdro 4all :ksiadz:
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-24, 23:05   

Dlaczego pomógł ? - wystarczy przeczytać j.w.
 
 
Shakers 
KLUBOWICZ

Wiek: 43
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 29
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2011-05-25, 14:46   

Tak trochę nie w temacie ale był jakiś temat na zlocie koszulek czy tam też naklejek? Coś jest czy będzie robione?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12