Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecany warsztat - spis i opis
Autor Wiadomość
gatts
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-07-23, 22:04   Polecany warsztat - spis i opis

Witam wszystkich. Sprobujmy utworzyc tu spis z namiarami na rozne porzadne warsztaty (nie mylic ze zlotymi raczkami). Gdzie kazdy moze podac i napisac co, jak i czy porzadny! Sa rzeczy ktorych sie nie przeskoczy w swoich Kliperach! Mi by sie to bardzo przydalo a domyslam sie ze nie tylko mnie! Nie mam juz sily ani pieniedzy jezdzic od jednego idioty do drugiego i wysluchiwac co by to moglo byc a nie jest. :boks: Tak wiec dawajcie jak cos macie. Warunek ktos konkretny i aby nie byla to reklama kumpla warsztatu i jego wiedza tjw. :protest: :protest: :protest:

Sam podam jeden:
Nazwa warsztatu: "Tomsul"
Adres: Jana Paw?a Stacja SHELL kolo marketu "Carrefour" Jelenia G?ra
Cena:nie za drogo nie za tanio
Opis:Wykonuje blacharstwo,mechanika ,elektryka,remonty silnikow,zawieszenia,wulkanizacja. Wlasciciel sam mial 1G wiec troche sie na nim zna. serwisuje okolo trzech sztuk 1G. posiada tez kompa do niego.
najlepiej jak sam wykonuje naprawe a nie jego "Mlodzi Gniewni"

Piszcie i udzielajcie sie!
Pozdro all :tuptup:
Ostatnio zmieniony przez MATi 2013-05-15, 17:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-07-23, 22:40   

To ja polece... Project Xs :o

ul. Radzikowskiego 182
31-342 Krak?w

Jadac od makro na autostrade a4 .. chyba drugie swiatla w prawo... w ulice Ojcowska a pozniej jeszcze raz wprawo w mala uliczke..
Polecam ich ze wzgledu na to ze chlopaki maja spory zapal do tego co robia czasem za dlugo schodzi im bo poprostu sie zagaduja z ludzmi ktorzy w celach towarzyskich odwiedzaja warsztat :protest: , glownie z tego powodu sa najwieksze problemy bo to ich poprostu rozprasza i czasem moga przez to czegos nie dopatrzyc :hahaha: .. Robilem u nich auto od poczatku i nawet rozsadnie za kazdym razem mnie liczyli :> hamownie maja ale niestety nie zabardzo dokladna jest wedlug mnie bo co sie auto nagrzeje to pomiary wychodza jakie chca.. moze za sprawa niezabardzo dobrze rozwiazanego nawiewu.. ale oprocz malych niedociagniec jestem naprawde z nich zadowolony, i szczerze polecam bo potrafia odwalic kupe dobrej roboty. jak naprzyklad dorobic cos recznie czy zmodyfikowac.. pewnie znow niedlugo oddam im miska do przegladu :dance:
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-07-24, 07:56   

Tak troch? dziwnie ale polec? siebie ..... :twisted:

A.R.S. Perfect Service
05-830 Nadarzyn ul.Le?na 5
www.ars.net.pl (strona jeszcze nie zaktualizowana pod k?tem mechaniki i elektryki)


(ceny dla klubowicz?w)
Zakres dzia?alno?ci: Servis i monta? klimatyzacji (pe?en servis klimy z odgrzybianiem - 150z? przerobienie uk?adu z nape?nieniem z r12 na r134a - 300z? inne naprawy wg. roboczogodzin -60z?/h)
Serwis i monta? instalacji gazowych (coraz mniej, sami wybieramy sobie samochody do kt?rych montujemy kiedy mamy czas...)
Pe?na mechanika pojazdowa.
Pe?na elektyka pojazdowa i diagnostyka komputerowa

zni?ki dla klubowicz?w.
Specjalizacja rozrz?d w 4g63 i 420a i nie tylko. Og?lnie eclipsy.

Ja osobi?cie poza zak?adem w sp??ce z klubowiczem Pap? oferujemy tak?e strojenie sond? szerokopasmow? Bosha na interfejsie Innovate LC-1. Czy to gazu czy smt6/apexi

Posiadam tak?e dost?p do oryginalnych cz??ci po super cenach od Kiepucziego. Prowadz? tak?e sprzeda? i wysy?k? cz??ci JC AUTO po cenach rabatowych 5%.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
DACO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-24, 13:09   

Ja przylaczam sie z opinia Orbitala na temat Project XS. Ja i moj mis maja tam juz drugi dom. Fakt ze dlugo to trwa ale robiac projekt 420A Turbo wiedzialem ze nie bedzie ?atwo. Zgodze sie ze chlopaki robia dobrze ale czasami schodzi im duzo czasu na rozmowach.
Pozdr.
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-07-29, 16:37   

Chcia?em tylko doda? ?e moje us?ugi poszerzy?y si? o porting, budow? uk?ad?w wydechowych i dolotowych niskim kosztem :ok:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2007-08-09, 23:30   

Zak?ad Mechaniki Pojazdowej - Tomasz Zgagacz
??d?, ul. ?eromskiego 54
tel. +42 637 14 86

No to ja polecam warsztat mojego ojca. Co tu du?o gada?, prowadzi go ju? ponad ?wier? wieku, wi?c do?wiadczenia i wiedzy sie troch? zebra?o.
Je?li chodzi o eclipsy, to moim zajmuje si? ju? 2 lata i dzi?ki temu misiek chodzi jak szwajcarski zegarek :ok:
Wiem ?e to brzmi jak frazes, ale napisze: solidnie i tanio. ?adnej fuszerki ani wciskania kitu, solidna diagnoza i naprawa / wymiana tego co potrzeba. S? klienci kt?rzy przyje?d?aj? na serwis od 20 lat, to chyba o czym? ?wiadczy. Respect Padre :amen:

12.09.2007
Ostatnio ojciec mi mowil ze przyjechal do zakladu Eclipse powolujac sie na namiary z klubu.
No przyznac sie. Kto byl? Zadowolony? :)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-11-07, 20:37   

AD -Car
Ul.Burakowska 14 Warszawa ......nie daleko Arkadii
G?ownie mechanika....silniki zawieszenie itp... zajmuj? sie tak?e elektryk?,
M?j misiek jest tam cz?stym gosciem ju? od 1,5 roku. Jedyny minus brak kompa pod 1G.
Solidnie i tanio. W?a?ciciel to m?j dobry znajomy. Ju? troche pozna? sie na miskach dzieki mojemu. Zawsze wymieniane to co trzeba. Lipy nie ma . Polecam

Warsztat przeniesiony na Szarych Szereg?w za Basenem "Delfin" na Kasprzaka :ok:


http://www.zumi.pl/215382...zawa,firma.html
Ostatnio zmieniony przez MATi 2010-05-26, 19:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Shotgun 
zielenina



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: 2007-11-07, 21:37   

Japan Sport Service by Jacek Wincenciak

ul. Szyszkowa, kiedy? na Emaliowej.

To jedyna osoba, kt?rej pozwalam dotyka? si? do Eclipse.
Pracuj? tam ?ebscy i porz?dni ludzie, jedyna wada jak? stwierdzi?em, to po?lizgi czasem.
Ale za to pogada? tam mo?na o autach przez ca?? noc ;-)

Zrobili ju? niejedengo eclipse i niejedn? supr?.

Z?ote ch?opaki.
_________________
http://www.cardomain.com/ride/2289116
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-11-11, 14:26   

Shotgun ... na Szyszkowej ale gdzie w jakim mie?cie mo?esz da? dok?adniejszy adres ???
 
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-12-13, 08:35   

Auto Naprawa
Rafa? Ja?kiewicz
ul. ?r?dlana 25 wjazd od ulicy Rze?niczaka
Zielona G?ra
tel. (068) 444 85 19

Szybka i solidna naprawa auta. :ok: :badcrack: :glupawka:

PS.Wcze?niejszy warsztat kt?ry tu poleci?em teraz sta? sie warsztatem kt?ry nale?y omija? poniewa? s? nowi mechanicy kt?rzy nic nie potrafi? zrobi
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
Ostatnio zmieniony przez mysza 2008-06-29, 19:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
slkl
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-15, 22:23   

Z ca?? odpowiedzialno?ci? polecam AUTOPORT w Katowicach, serwisowa?em juz tam kilka samochodow, od nie dawna eclipse... napewno nie jest ultra tanio ale s? efekty i to sie liczy !!

Terminowo !! SOLIDNIE !!

Autoport S.C. Jacek Marcinkiewicz i Sp??ka
Chromika 5a
40-238 Katowice
(032) 256-33-24
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-15, 22:26   

podpinam sie pod polecenie PXS :)
 
 
arienka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 18:55   

Warsztat samochodowy na ul. Tatarskiej w Warszawie przy zak?adach MPO. Ch?opaki robi? wszystko i tanio i dobrze.

[ Dodano: 2008-05-02, 21:44 ]
Macie jakie? warsztaty blacharskie porz?dnie prosperujace??
 
 
el Padre One
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-22, 14:12   

znacie jakiegos dobrego speca od elektroniki w ?wi?tokrzyskim???? z g?ry dzieki
 
 
arienka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-29, 16:00   

Dobry blacharz w Szczutowie na ul. Le?nej 8. Niedaleko Sierpca. Cz?owiek ma warsztat przydomowy, ale nic do zarzucenia. No i do tego tanio.
 
 
gravis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 13:53   

Shotgun napisał/a:
Japan Sport Service by Jacek Wincenciak

ul. Szyszkowa, kiedy? na Emaliowej.

To jedyna osoba, kt?rej pozwalam dotyka? si? do Eclipse.
Pracuj? tam ?ebscy i porz?dni ludzie, jedyna wada jak? stwierdzi?em, to po?lizgi czasem.
Ale za to pogada? tam mo?na o autach przez ca?? noc ;-)

Zrobili ju? niejedengo eclipse i niejedn? supr?.

Z?ote ch?opaki.


Ja sie przylaczam do rekomendacji. Chlopaki z JSS robili nie jedno, maja duze doswiadczenie, poza tym Jacek co pewien czas robi jakies hardcorowe projekty typu ta supra ponad 1000 koni i bicie predkosci ;]

JSS in da house!

[ Dodano: 2008-06-09, 15:00 ]
MATi napisał/a:
Shotgun ... na Szyszkowej ale gdzie w jakim mie?cie mo?esz da? dok?adniejszy adres ???


Szyszkowa w Warszawie. Jedziesz z centrum Grojecka, ktora potem sie zmienia na Al. Krakowska i w pewnym momencie w okolicach Okecia skrecasz w prawo w Szyszkowa. Jedziesz Szyszkowa i po lewej stronie w koncu zobaczysz czerwone logo JSS i chyba teraz jest tez tam jakis napis z parkingiem. Wtedy skrecasz w lewo i jezeli po podworku biega duzy pies chyba bernardyn to jestes na miejscu

ps. nie gryzie ;-)
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-19, 12:48   

Auto TW
ul. Pu?awska 334 (przy stacji Neste)
Warszawa
http://www.autotw.pl/

Bardzo solidny warsztat zajmuj?cy si? japo?czykami i korea?czykami. G??wnie Mitsubishi. Byli pracownicy ASO Mitsubishi. Robi?em ju? u nich kilka wi?kszych napraw, zawsze pe?en profesjonalizm. Ceny na podobnym poziomie jak inne warsztaty, ani drogo ani tanio. Do?? d?ugi termin oczekiwania (2-3 tyg.).

Pierwszy warsztat, po wyje?dzie z kt?rego mam uczucie, ?e wszystko jest dobrze zrobione i nie spierdolone co? innego przy okazji.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez viader 2008-12-19, 12:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Minstrel
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-21, 20:37   

viader napisał/a:
Auto TW
ul. Pu?awska 334 (przy stacji Neste)
Warszawa
http://www.autotw.pl/

Bardzo solidny warsztat zajmuj?cy si? japo?czykami i korea?czykami. G??wnie Mitsubishi. Byli pracownicy ASO Mitsubishi. Robi?em ju? u nich kilka wi?kszych napraw, zawsze pe?en profesjonalizm. Ceny na podobnym poziomie jak inne warsztaty, ani drogo ani tanio. Do?? d?ugi termin oczekiwania (2-3 tyg.).

Pierwszy warsztat, po wyje?dzie z kt?rego mam uczucie, ?e wszystko jest dobrze zrobione i nie spierdolone co? innego przy okazji.


Przy??czam sie do rekomendacji. Robi? tanio i naprawde solidnie, a eclipsy chyba regularnie przyjmuj?. Wszystko sprawdz? i kaszany nie wciskaj?
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2009-05-11, 17:57   

Jesli Lublin
to tylko klubowicz Seba, kolega zna sie chyba na wszystkim, nie tylko 4g63, 4g63t ale i 420a:). Mozna powiedziec, ze robi cuda, jeszcze nigdy sie nie zawiodlem. Wi?kszosc zapewne wie ze sam wstawil do swojego 1g turbo i auto ?miga jak szalone.
Poza mechanik?, elektryk?, remontami silnik?w, zawieszenia zna sie bardzo dobrze na blacharce.

Wszystko robione po dobrej cenie i przede wszystkim z pasja :ok:
 
 
Markus
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-13, 16:40   

Mechanika Pojazdowa
Maciej Fogiel
ul. Ml?dzka 17
04-136 Warszawa
Telefon: (022) 610-41-37
Godziny otwarcia: poniedzia?ek-pi?tek: 07:30-17:00, sobota: 08:00-14:00

Warsztat polecam, cho? nie specjalizuje si? w Mitsu... W tym warsztacie serwisuje si? od lat m?j ojciec (najpierw Tempr?, potem Passatem), robi? to te? ja od pocz?tku mojej motoryzacyjnej przygody (r?wnie? moim wcze?niejszym bolidem Fiatem Cinquecento 700 :jezyk: ).

W Eclipsie robili ju? z powodzeniem jedn? wymian? rozrz?du i kilka spraw zwi?zanych z zawieszeniem. M?j Misiek p?ki co si? nie skar?y...

Warsztat polecam przede wszystkim ze wzgl?du na uczciwo?? i solidno?? mechanik?w.

========================================================

WPIS NIEAKTUALNY - WARSZTAT NIEPOLECANY - vide wpis Wojtasa
AUTO MW
blacharstwo samochodowe
Micha? Wi?ch
Soko??w 21
(14km od centrum Warszawy)
tel. (022) 759-01-37

Blacharz i lakiernik. Cen niskich nie ma, ale widzia?em kilkakrotnie co potrafi zrobi? - polecam w 100%. Sam w okolicach lutego b?d? u niego lakierowa? ca?ego Mi?ka. Z ciekawostek to jaki? czas temu odrestaurowywa? Jaguara E-Type specjalnie przywiezionego z Anglii przez jakiego? kolekcjonera :lol2: :ok:
Ostatnio zmieniony przez Markus 2009-12-07, 19:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13