Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Indiglo do wersji EURO ;)
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-11, 19:05   

tez mam takie :P rolek jak wymieniles zarowki w pokretlach :> ? ile i gdzie sa:P? i jak:P?
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-12-11, 19:08   

Dani napisał/a:
takie o wlasnie takie!! rolek tylko chcia?bym w wersji bia?ej :D bo mam indiglo biale z momana. a takie widzia?em na ebayu :)


no to jest biale tylko swieci na niebiesko-czerwono



na ebayu kupisz albo napisz do kiepucziego on sprowadza rozne graty z usa. Chyba u niego je kupilem ale nie pamietam dobrze.

[ Dodano: 2008-12-11, 19:18 ]
GOLDI napisał/a:
tez mam takie :P rolek jak wymieniles zarowki w pokretlach :> ? ile i gdzie sa:P? i jak:P?



Oj Goldi gimnastyka byla niezla. Od klimy jedna zarowka, od pokrete? jedna, od s?waka nawiewu tez jedna chyba. Wymienilem te? zarowki ktore byly zjarane w wlaczniku tylnej wycieraczki i podgrzewaniu tylnej szyby. Wszedzie dalem FLUXY juz z obudow?. Trzeba bylo troche pilnika uzyc ale efekty s?. Ja mam taka ma?a manie na punkcie niebieskich diod wiec nawet w ringu stacyjki dalem :)

Powiem Ci tyle: jak chcesz zmienic w przycisku klimy to rece masz na bank poharatane :) tam ciezko sie dostac. Radio wyciagasz odkrecasz sroby i odchylasz caly kokpit z pokretlami i wtedy juz wsadzasz lape i szukasz po omacku. Ja pomoglem sobie lusterkiem mamy do majakiazu :)


tutaj fotki jeszcze tych fuzikow kolo nawiewow. Tylko krzywo bo to wisialo jeszcze na kablach jak robilem fotki:





_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

Ostatnio zmieniony przez Rolek 2008-12-11, 19:28, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-12-11, 23:47   

Zaje***te :serduszka: Nic wiecej mi do g?owy nie przychodzi ... ?wietnie to wygl?da

rolek1984 napisał/a:
a mam taka ma?a manie na punkcie niebieskich diod
Niekt?rzy m?wi? ze to wiesniackie ale mi si? to strasznie podoba.. ?wietni Ci to wszystko wysz?o :amen:
 
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-11, 23:51   

no wlasnie ja chcia?em miec czasrne wszystko ale na bialo ?eby ?wieci?o ale z tego wszystkiego to pewnie pozamieniam wszystko na bia?e diody i bedzie git .
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-12-12, 00:20   

MATi napisał/a:
Zaje***te :serduszka: Nic wiecej mi do g?owy nie przychodzi ... ?wietnie to wygl?da

rolek1984 napisał/a:
a mam taka ma?a manie na punkcie niebieskich diod
Niekt?rzy m?wi? ze to wiesniackie ale mi si? to strasznie podoba.. ?wietni Ci to wszystko wysz?o :amen:



Dzieki :amen: za slowa uznania. rozkminiam jeszcze zegarek pod radie jak zmienic ale juz mam wizje - co zrobic by swiecil na niebiesko :) i napewno zaswieci. Jak zrobie to wrzuce fotke.
Co do wiochy to mozna by bylo powiedziec ze jest wiesniacko ale jak by to swiecilo kazde na inny kolor jak choinka a u mnie jest wszystko na niebiesko i ladnie sie komponuje. Np. VW badz audi ma na czerwono podswietlone. Ladnie to wyglada i nie ma wiochy. U mnie jest podobnie tyle ze na niebiesko.
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-12-12, 10:31   

VW ma na czerwono niebiesko wiem bo moj starszy ma i nawet Ciekawie to wygl?da ,ale tutaj o wiele lepiej :serduszka:
 
 
 
Cliperek 
mniejsza zielenina


Wiek: 31
Dołączył: 25 Gru 2011
Posty: 135
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-01-25, 16:17   

Nie chcę nowego tematu robić, ale czy ktoś nie miałby na sprzedaż tarcz albo najlepiej całych zegarów INDIGLO do 2g EU ?
_________________
Dla niektórych to tylko samochód do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Dla mnie to setki wrażeń, emocji, wspomnień, doświadczeń i poznanych ludzi. Dla mnie to pasja, dla mnie to życie!
 
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-01-25, 16:29   

Tarcze są bez problemu dostępne na allegro:
http://allegro.pl/listing...kie+dzia%C5%82y
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
Cliperek 
mniejsza zielenina


Wiek: 31
Dołączył: 25 Gru 2011
Posty: 135
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-01-25, 16:32   

tarcze tak :) tylko ja nie mam całych zegarów (tzn.mam ale w stanie nie nadającym się do niczego)
_________________
Dla niektórych to tylko samochód do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Dla mnie to setki wrażeń, emocji, wspomnień, doświadczeń i poznanych ludzi. Dla mnie to pasja, dla mnie to życie!
 
 
 
robert0510 
zielenina


Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Proszowice
Wysłany: 2014-05-03, 18:28   

jakie sa zarowki w liczniku i panelu nawiewu?
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-26, 11:03   

Jeśli indiglo świecą bardzo słabo to co mogło paść? Tarcze świecą słabiej ze starości czy może pada inwerter? Dodam, że cały zestaw już ma około 5/6 lat

Ewentualnie ktoś może wie jakie napięcie powinno wychodzić z inwertera?
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13