Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie części kupić, Eclipse 1993 r 2.0
Autor Wiadomość
Tom87 
zielenina


Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2016-12-15, 22:35   Jakie części kupić, Eclipse 1993 r 2.0

Witam wszystkich klubowiczów. To mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość.
Od paru tygodni jestem posiadaczem Eclipsa 1G 2.0 Auto już jest oczywiście u mechanika bo będzie trochę roboty przy nim. Zaczynam oczywiście od silnika i zawieszenia ,później się zajmę kosmetyką itd.żeby fundusze nie zjadły. Wiem ,że dużo jest na forum i na pewno będę czytał posty.żeby się dokształcić, ale ze względu na to że auto już jest u niego i potrzebuję szybko ogarnąć części dlatego założyłem ten temat. Mianowicie mechanik zaczął robić rozrząd niby nie był wymieniany,auto jeszcze niby długo stało. To co znalazłem w hurtowniach to kupiłem,ale potrzebuje jeszcze: wahacze przednie dolne +sworznie i tuleje brak w hurtowni,sprężyny zawieszenia przód i tył oraz łapa silnika prawa od strony rozrządu oraz łapa silnika przednia. Proszę o pomoc radę gdzie to można kupić i jakie polecacie. Są jakieś sklepy co mają części do tego czy szukać tylko po allegro itd. Ciężko dostać te sprężyny znalazłem jakieś używki po 80zł za sztukę z amorami ,ale szał to to nie będzie.
Tu na forum znalazłem ,że można kupić takie sprężyny :http://racingstreet.pl/spr281380yny-mitsubishi-eclipse-gs-20-p-23013.html czy auto wtedy nie będzie za niskie do jazdy dziennej,bo już jest i jeżeli te sprężyny są warte założenia to jakie amory do tego bo rozumiem,że fabryczne trzeba i tak zmienić.Może coś innego doradzicie. Dziękuje za pomoc z góry ,na pewno będę jeszcze pytał bo czuję ,że jeszcze się trochę uzbiera. pozdrawiam
_________________
Eclipse 1G 2.0
 
 
rutek65 
KLUBOWICZ

Wiek: 44
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 75
Skąd: Łomża/Orzysz/UK
Wysłany: 2016-12-27, 18:53   

Witam.
Szykuj się na spore wydatki bo samochód super ale drogi w utrzymaniu.
Na tych sprężynach jeżdżę już 2 lata, obniżają o 3 cm i przy tak dużym otworze w błotnikach tego nawet nie zauważysz, do tego amortyzator KAYABA i śmiga.
Części najczęściej w sklepach do aut japońskich. W katalogach jest wahacz do 2g, szukaj wahacza do Galanta 89-94. Poduszka dolna silnika w sklepie powinna być ale górna to problematyczna sprawa.
Nie wiem w jakich hurtowniach szukałeś części ale tuleje do wahaczy mają nawet w Auto-landzie.
Powodzenia.
_________________
ECLIPSE
DIABEŁ NIE SAMOCHÓD
Ostatnio zmieniony przez rutek65 2016-12-27, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jan 
KLUBOWICZ


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 540
Skąd: Sulejów
Wysłany: 2016-12-27, 22:44   

Poduszki to akurat nie problem bo na forum sprzedaje je McGyver, tylko, że Ty chyba szukasz łapy... wtedy najlepiej szrotowe znaleźć, wypucować i polakierować.
 
 
Tom87 
zielenina


Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2016-12-28, 08:43   

dzięki za rady, ,liczę się z tym ,ze trochę kasy pójdzie już poszło ,ale mam nadzieję,że auto doprowadzę do ładu. Części kompletuje, nie dużo mi już brakuje, jak czegoś nie znajdę będę pisał na forum.Pzdr

[ Dodano: 2017-03-28, 12:28 ]
Witam ponownie ,napiszę tutaj może ktoś pomoże.
Brakuje mi już naprawdę nie wiele części- auto przeszło gruntowny remont silnika i zawieszenia -niedługo wyjeżdza z warsztatu i na lakiernie od razu.

Potrzebuje pilnie : światła przeciwmgielne tylne wersja amerykańska 2xsztuki.

Oraz potrzebna łapa silnika lewa od strony rozrządu.

Jakby ktoś coś miał to proszę szybko o priva. Tego mi brakuje.



"ŚWIATŁA TYLNE KUPIONE- WKLEJAM LINK JAKBY KTOŚ SZUKAŁ"

http://anhaenger24.de/tei...okon-hella.html

Edit:
Ma ktoś może na sprzedaż błotnik lewy , w jakimś normalnym stanie? Jak tak to proszę pisać na pirv.

Dzięki bardzo

[ Dodano: 2017-06-06, 09:30 ]
Ma ktoś może na sprzedaż błotnik lewy przód , w jakimś normalnym stanie, kolor obojętny ? Jak tak to proszę pisać na pirv
_________________
Eclipse 1G 2.0
Ostatnio zmieniony przez Tom87 2017-06-05, 14:00, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
zolno 
KLUBOWICZ

Wiek: 30
Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 41
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-09-03, 01:31   

Te swiatla w dokladke mozna taniej dostac :) ja zakupiłem w sklepie zwykle tylko trzeba bylo przegub uciąć :)
Co do sprężyn i amorów ja cale kolumny kupiłem w MOTO FACTORY Wwa, polecam ich tez bo kiedys pytałem o wahacze i mieli febiego :) tuleje jpn oraz wiele innych :) http://moto-factory.pl/
co do błotnika i częsci blacharskich to olx allegro i znajdziesz :) . Powodzonka
_________________
Eclipse 1G gs swap awd RiP [*]
Eclipse 1G gs swap awd może kiedyś :D
Eclipse 1G GSX odbudowa swap Eagle Talon 1Ga/b
6bolt
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-03, 12:22   

zolno, a podziel się informacją, gdzie te światełka znalazłeś?
_________________
 
 
Tom87 
zielenina


Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2017-09-04, 14:05   

dzieki za info, już wszystko dostałem.

Eclipse coraz lepiej wygląda ;)

Pozdrawiam i również życzę powodzenia.

[ Dodano: 2017-10-06, 09:27 ]
Witam jak w temacie, pilnie poszukuję kolektora wydechowego w dobrym stanie,żeby nie był spękany , czy ma ktoś może do sprzedania z forum? Proszę o kontakt , pozdrawiam
_________________
Eclipse 1G 2.0
 
 
paluch 
zielenina


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-15, 12:25   

Tom87 napisał/a:

[ Dodano: 2017-10-06, 09:27 ]
Witam jak w temacie, pilnie poszukuję kolektora wydechowego w dobrym stanie,żeby nie był spękany , czy ma ktoś może do sprzedania z forum? Proszę o kontakt , pozdrawiam


W listopadzie kupowałem tutaj: http://gawelmoto.pl więc pewnie mają nadal na 100%, jak nie to zadzwoń i zapytaj.
 
 
zolno 
KLUBOWICZ

Wiek: 30
Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 41
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-13, 14:41   

paulus
w dokladke to są zwykle swiatła do przyczepki ja dałem na wzór i dobraliśmy i kątowka w ruch mi to wyszło elegancko , ale oddałem tą dokładke koledze z klubu sam bede robil inną za jakis msc dwa to dam filmik na mojego fb DSM Mitsubishi Eclipse 1g- dawid/zolno
_________________
Eclipse 1G gs swap awd RiP [*]
Eclipse 1G gs swap awd może kiedyś :D
Eclipse 1G GSX odbudowa swap Eagle Talon 1Ga/b
6bolt
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-03-13, 17:23   

Potwierdzam i dzięki :ok:
_________________
Kruk42
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14