Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbierająca się woda
Autor Wiadomość
Minion 
zielenina


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 3
Skąd: Chojnice
  Wysłany: 2017-10-13, 14:39   Zbierająca się woda

Siema zbiera mi sie woda w bagażniku mojego 2g, uprzedzę odpływy czyściłem przedmuchałem je wodą pod ciśnieniem..
Macie pomysł jak mógłbym pozbyć się tej "usterki"
Bo nie mam pojęcia o co chodzi woda spływała z odpływów jak czyściłem sprawnie, teraz zaglądam a pod zapasem woda... ;(
Wina uszczelek?
_________________
Eclipse 2G, 4G63.
Ostatnio zmieniony przez Minion 2017-10-13, 15:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kadahir 
KLUBOWICZ

Pomógł: 6 razy
Wiek: 26
Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 110
Skąd: Krosno
Wysłany: 2017-10-13, 18:07   

Może wydawać się to trochę śmieszne ale najlepiej by było żeby ktoś lał wodę na tył auta, a inny żeby siedział z tyłu z uchyloną kanapą i obserwował. Oprócz węży podobno puszczają czasem uszczelki szyby tylnej klapy albo sama gruba uszczelka, na której opiera się klapa po zamknięciu. U mnie jest coś takiego że kawałek tej grubej uszczelki ugina się za bardzo pod ciężarem klapy i z lewej strony jak poleję wodą np. na myjni na bok auta to widać w środku koło uszczelki z 2-3 krople wody. Węże same w sobie mogą być złe, czasem zegną się za bardzo i jak przedmuchasz ciśnieniem to się odegną ale jak leci zwykła woda to tego ciśnienia nie ma.
_________________
96' Eclipse 2g GS 4g63
Ostatnio zmieniony przez Kadahir 2017-10-13, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2017-10-13, 21:44   

odplywy sa trzy po dwa z rynienek klapy i trzeci z anteny, trzeba sciagnac boczki bagaznik by zobaczyc z ktorym jest cos nie tak
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
Minion 
zielenina


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 3
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2017-10-14, 09:07   

Kadahir napisał/a:
Może wydawać się to trochę śmieszne ale najlepiej by było żeby ktoś lał wodę na tył auta, a inny żeby siedział z tyłu z uchyloną kanapą i obserwował. Oprócz węży podobno puszczają czasem uszczelki szyby tylnej klapy albo sama gruba uszczelka, na której opiera się klapa po zamknięciu. U mnie jest coś takiego że kawałek tej grubej uszczelki ugina się za bardzo pod ciężarem klapy i z lewej strony jak poleję wodą np. na myjni na bok auta to widać w środku koło uszczelki z 2-3 krople wody. Węże same w sobie mogą być złe, czasem zegną się za bardzo i jak przedmuchasz ciśnieniem to się odegną ale jak leci zwykła woda to tego ciśnienia nie ma.

Dzięki, sprawdzę ;)

GOLDI napisał/a:
odplywy sa trzy po dwa z rynienek klapy i trzeci z anteny, trzeba sciagnac boczki bagaznik by zobaczyc z ktorym jest cos nie tak

dzięki, jutro mam wolne to rozbiore ;)

[ Dodano: 2017-10-22, 12:49 ]
Lałem wode na samochód i nic... Coś po uszczelniałem i dalej nic.

Teraz Jak spojrzałem wyglądało jakby woda zbierała sie z okolic nadkola po prawej stronie i nie mam pomysłu czym to może lecieć, na pewno górą tylko gdzie :O
_________________
Eclipse 2G, 4G63.
Ostatnio zmieniony przez Minion 2017-10-14, 09:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15