Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
sprężyny 3g 3.0 spyder
Autor Wiadomość
alehandro89 
zielenina


Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: lubniewice
Wysłany: 2017-11-22, 11:17   sprężyny 3g 3.0 spyder

Witajcie , wałkuję form już chyba z godzinę i jakoś nie było jeszcze chyba podobnego pytania , może ktoś wie czy sprężyny zawieszenia będą pasowały z 3G 3.0 coupe do mojego 3G 3.0 spyder ?? chodzi o wersję z automatem , jedna niestety sobie pękła a mam dostęp do sprężyn z coupe , obdzwoniłem już kilka sklepów z częściami do amerykanów i japońskich oni mają do coupe ale czy do spydera będą pasowały to już nikt nie wie , tak samo jest z tematem obniżających sprężyn do 3g jest tego full ale jak pytam czy do spydera będą pasowały to również nikt nie wie a nie ukrywam , że jak już sobie jedna pękła to chętnie bym wymienił wszystkie na jakieś obniżające bo wizualnie to autko troszkę za wysoko stoi , nie mam zamiaru szaleć na zakrętach po prostu chcę by lepiej wyglądało , może ktoś z was bardziej doświadczonych w tych tematach ma jakąś wiedzę na ten temat ??
 
 
Prezes13 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 10
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-11-22, 22:24   

Witam , sprężyny i amorki są takie same więc wszystko Ci będzie pasowało
 
 
pacopaco 
zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-23, 13:15   

teoretycznie wg producenta dla coupe są MR333760, natomiast dla spydera MR333761 ale pasować powinny w obie strony. Pytanie tylko, czy dla spydera nie są grubsze zwoje (sztywniejsza sprężyna), co powodowałoby , że od coupe więcej się ugną

W praktyce i tak wymienia się sprężyny na całej osi, więc nie powinno być z tym problemów jak wymieniasz obie.
Zawsze możesz policzyć liczbę zwojów i sprawdzić, czy stare sprężyny w spyder mają ta samą ilość i zwój grubości 13mm

Co do zestawów obniżających to masz do 3g zestaw sprężyn EIBACh w topendpower w sensownych pieniądzach, jesli jest to cena brutto.
Ostatnio zmieniony przez pacopaco 2017-11-23, 13:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
alehandro89 
zielenina


Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: lubniewice
Wysłany: 2017-11-23, 15:19   

Dziękuję wam , bardzo pomogliście :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13