Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse 2G GS-T 4G63T Pablo1o - na części
Autor Wiadomość
Pablo1o 
KLUBOWICZ

Wysłany: 2018-04-13, 10:03   Eclipse 2G GS-T 4G63T Pablo1o - na części

Cześć,

Tak jak wcześniej wspominałem będę swojego Eclipsa sprzedawał na cześci. Poniżej znajduje się lista do sprzedaży z dodatkowym opisem.

Silnik 6-bolt 5000 zł po full remoncie ok 5500 KM - Sprzedany

Skrzynia GST - 1500 zł
Półosie GST/GSX - 600 zł za 2 sztuki

Sprzegło ACT 2600, tarcza organiczna, przebieg absolutnie minimalny jakieś 500 km, bo po dotarciu silnika poprzednie sprzęgło nie wytrzymało, dlatego kupiłem to sprzęgło od Kiepucziego. Później przestałem jeździć tym autem, niestety- 1300 zł

Alternator pomalowany na czerwono ale mocniejszy. Jest ciutek większy od normalengo ale mieści się bez problemu - 300 zł

Kolektor wydechowy OBX performance z wyjściem na WasteGate - 400 zł
WasteGate z rurą z nierdzewki - 80 zł

Wydech 3 cale z nierdzewki zakończony tłumikeim HKS Hi Power. Wydech jest z Downpipe i wsadziłem jeszcze mały tłumik środkowy bo przelot był zagłośny dla mnie :) - 2500 zł

Hamulce Brembo przód i tył. Cały set z evo 8 wraz z tarczami i klockami. Z przodu średnica tarczy to 320mm a z tyłu to 300 mmm. - 2500 zł
Zwrotnice 2 szt od Galanta potrzebne do założenia Zacisków od Evo - 600 zł komplet

Koła 18'' Falken Torque- 4 szt - 1500 - zł

Fotele Recaro 2 szt. Fotele są z Evo 7 lub 8 - Czarna skóra + alcantara - 1200 zł

Kanapa skóra 300 zł - sprzedane
Deska czarna 300 zł - sprzedane
Tunel czarny 100 zł - sprzedany
Boczki czarne 300 zł - sprzedany
------
Dolot duży 3" 1600 zł - Dolot 3" z nierdzewki taki jak na zdjęciu poniżej z gumami tak jak na zdjęciu i z cybantami oraz z Blov off HKS ( podróbka ). Czyli generalnie wszystko to co na zdjęciu poniżej.
P.S. Polerowanie tego dolotu kosztowało mnie 1400 zł :) ech...

-------
Intercooler Greddy oryginalny - 1500 zł

Chłodnica wody - kupiona 3 lata temu jest szczelna ale niestety już była spawana, chłodnika Koyorad - 100 zł

Wskaźnik Aem AFR z sondą szerokopasmową 52 mm - 500 zł
Wskaźnik Defi boost 52 mm niebieskie podświetlenie, wskazówki w PSI, oczywiście z czujnikiem - 200 zł
Wskaźnik Defi EGT 52 mm niebieskie podświetlenie, wskazówki w Farenheit :( :(: z czujnikiem - 150 zł

Spoiler wysoki 300 zł - sprzedany

Opony 225/40/18 letnie Yokohama parada Spec 2 - 1000 zł komplet

Zawieszenie gwint ISC wersja Race- bardzo mały przebieg, ok 500 km. kupowałem wtedy kiedy sprzegło - 2500 zł

O2 housing - 80 zł

Poszerzane błotniki 2 szt . Poszerzenia były spawane, nie klejone ponieważ moje koła 18" trochę wystawały poza obrys. Poszerzenie jest o ok. 3 cm w stosunku do oryginału - 600 zł komplet

------

Cały set sprzedaję w komplecie ze względu na to iż sza porobione gwinty w pokrywie zaworów i w dolocie Forced performance 4 ". Chyba, że zbiorą się osoby które to wspólnie kupią.
Dekiel zaworów 300 zł . Lakier Red Candy
Rurki 4 szt z końcówkami 200 zł
Oil Catch can 140 zł z końcówkami - 140 za 2 sztuki,
Dolot Forced Performance 4" wyszlifowany i pochromowany - 600 zł
P.S. Szlifowanie i chromowanie kosztowało mnie 500 zł bo trzeba było to tak zrobić , żeby chrom nie odpadł przez zmiany temperatury :( :(:( ech...

------

Koło zamachowe 6 bolt - sprzedane

Lampy tył - 200 zł za 2 szt

Lampy przód - 600 zł - Sprzedane

Wtryski 440cc 4 sztuki 350 zł

Listwa wtryskowa pomalowana na niebiesko wraz z przewodem w stalowym oplocie + końcówki - 100 zł
P.S. Więcej zapłaciłem za sam przewód od filtra paliwa z końcówkami :( ech ...

Zderzaki po lifcie , Części od GSX , Turbiny 16G Big 2szt i inne drobiazgi pojawią się za chwilę jak tylko porobię zdjęcia.

Ważne.
Te rzeczy sprzedaję też po innych forach/ mediach więc prośba o telefon. Czego nie widać na liście proszę pytać.
Tel : 507-854-381

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony przez Pablo1o 2018-04-13, 10:19, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu