Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot Mitsubishi Eclipse Klub Polska 2018
Autor Wiadomość
Danko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 455
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-04-17, 22:34   

Wkoncu jakies konkrety co do zlotu sa ?? Wiedzialem ze nie zdaze ukonczyc swojego projektu Gsx'a to kupilem specjalnie Gsa aby pojechac miskiem na zlot :D :D :badcrack:
_________________

 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-04-19, 20:40   

Wydaje mi się że trzeba męczyć temat Koszalina. Daleko już zaszło i nawet zapisy na tor chętnych są . Trzeba to ciągnąć :ok:
_________________
Kruk42
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2018-04-20, 08:10   

A nie lepiej wam się zapisać na TD do toru Jastrząb lub Modlin terminy są znane dużo wcześniej ceny nie są z kosmosu i można sobie coś w okolicy zorganizować
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-04-20, 20:25   

Mati tu już ruszyło coś. W zeszłym roku wszystko poszło w diabły. Zlot się nie odbył. 100na rocznica wyprodukowania pierwszego Mitsubishi. Teraz też cichnie powoli ;( Jak się temat nie będzie bujał to może trochę osób wpadnie na spot z korowodem weselnym u Trzciny. Staram się sprawę wesela trzymać i też nie wiem jak będzie. Kilka osób mam pewnych. :ok: .

[ Dodano: 2018-04-25, 21:39 ]
Cicho tu się robi. Niebezpiecznie cicho. Nawet sprawa Koszalina nie ruszona. :?
_________________
Kruk42
 
 
dawid206 
KLUBOWICZ

Wiek: 26
Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 21
Skąd: Kępno
Wysłany: 2018-05-09, 18:02   

Jednak zdąże naprawić swojego eclipsa na zlocik eclipsów :lol2: ale widzę że chyba zlot się nie odbędzie bo nic nie rusza w tej sprawie a szkoda ;(
Ostatnio zmieniony przez dawid206 2018-05-09, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-05-10, 20:59   

Zawsze zostaje duży spot u Trzciny na weselu :ok: organizujemy orszak weselny z późniejszą imprezą pod namiotami. Więcej na Facebooku MEKP. Muszę przyznać że nadal liczę na zlot i eclipse na torze w Koszalinie :dance:
_________________
Kruk42
 
 
Kassia 
KLUBOWICZ

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 71
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-05-11, 17:26   

jak tak dalej pojdzie to ja nie wiem czy moje Ecli wyjedzie do czasu jakiegokolwiek zlotu w tym roku^^
_________________
3G 3.0V6 ;) // RX-8 231KM ;)
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-05-11, 20:31   

Kasia czemu?
_________________
Kruk42
 
 
Kassia 
KLUBOWICZ

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 71
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-05-12, 06:28   

Bo już 2 razy miało wyjeżdżać od mechanika i za każdym razem coś jeszcze padło^^
_________________
3G 3.0V6 ;) // RX-8 231KM ;)
 
 
Wojt@s 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 29
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-05-12, 08:42   

Co tym, razem? Bo rozumiem że mechanik poradził sobie z odpalaniem.
_________________
[F16A 12V M/T 92'][F07W 24V A/T 93'][D53A 24V GTS M/T 03']
 
 
Kassia 
KLUBOWICZ

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 71
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-05-13, 07:56   

nie odpalał bo spalił sie jakis bezpiecznik, a teraz w drodze na przegląd padł wtrysk paliwa^^ i dalej musze czekac az to ogarnie...
_________________
3G 3.0V6 ;) // RX-8 231KM ;)
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2018-05-15, 19:54   

zmien mechanika... mam wrazenie ze wymienia Ci wszystko do okala a nie usterke
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
kasiakrk 
zielenina


Dołączyła: 15 Mar 2016
Posty: 35
Skąd: kraków
Wysłany: 2018-05-30, 18:49   

Witajcie
Od pewnego czasu śledzę temat zlotu na forum aby temat całkiem nie umarł mam dla Was propozycję Wierchomla Mała koło Piwnicznej http://chatapodpusta.pl/
Organizację zlotu biorę na siebie czyli nocleg, wyżywienie, atrakcje. Oczywiście współpraca jest jak najmilej widziana ponieważ pierwszy raz zabieram się za organizowanie zlotu.
Jako że zbliża się koniec roku szkolnego to z terminami w takich ośrodkach zaczyna robić się krucho. W związku z tym zarezerwowałam wstępnie 13/14/15 lipiec. Aby nie blokować innym turystom miejsc możemy się umówić ,że każdy kto chce przyjechać deklaruje swoją obecność do 15-17 czerwca.
Wstępny kosztorys przedstawiałby się następująco:
*nocleg (ze śniadaniem w formie bufetu) 40 zł/os są pokoje 2,3,4 osobowe lub/ i dwa domki 6 osobowe lub własny namiot dla wytrwałych (10 zł/os)
Jeśli ktoś ma pupila, którego nie chce zostawiać jest oczywiście możliwość przyjechania ze zwierzątkiem wtedy najlepiej i najbezpieczniej pod namiot lub do domku. Wszystko da się ogarnąć ????
Lecimy dalej z cennikiem:
*obiadokolacja 30 zł/os (I,II danie +deser)
można również raz lub dwa wieczory z rzędu zamiast obiadokolacji wybrać
*zestaw grillowy (karczek, kiełbasa, skrzydełka, kaszanka, kapusta, sałatka, ziemniaczki pieczone w ziołach, pieczywo, napoje ciepłe i zimne, piwo z beczki) w cenie 40zł/os
Wiata grillowa dla Was na wyłączność.
Na terenie ośrodka będzie otwarty bar w pełni do naszej dyspozycji. W barze można również zawsze coś przekąsić więc kombinacja wyżywienia to kwestia wspólnego dogadania się.
Ponieważ zlot nie byłby złotem bez atrakcji więc przewidziane są oczywiście konkursy i nagrody a także inne atrakcje między innymi tor kartingowy w Nowym Sączu , spływ łodzią doliną Popradu a na terenie ośrodka są do naszej dyspozycji łuki strzeleckie wszystko jest do ogarnięcia ale zacznę działać jeśli temat ruszy.
Ośrodek znajduje się przy szlaku rowerowym i pieszym więc śmiało można zabrać rower albo koszyk na grzyby . :lol2:
Jeśli ktoś chce przyjechać wcześniej /później lu zostać dłużej to też nie jest problem.
Szkoda czasu odwlekać temat zlotu więc działamy :ok:
Czekam na propozycje i liczę na DUŻĄ frekwencję :lol2:
_________________
kasiakrk
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2018-05-30, 20:06   

W końcu jakiś konkret

Powiem tak. Jak się nie zdecydujecie na tą propozycję to zapomnijcie o jakimkolwiek zlocie w tym roku także. Siedzę tu na tyle długo że nie wierzę poprostu że ktoś inny weźmie się za organizację z początkiem czerwca gdzie takie spawy załatwia się z początkiem roku. Oczywiście nie twierdzę że nie jest to możliwe bo przy swoim doświadczeniu obecnie byłbym w stanie zamknąć temat zlotu w 2-3tyg jeśli byli by chętni. Tylko osoba która już to wcześniej robiła jest w stanie na obecny moment ogarnąć zlot na ten rok w krótkim czasie, a nie widze tu chętnych z konkretami. Nowicjusz nawet nie będzie wiedział od czego zacząć.

Tym bardziej chyle czoło dla Kasi że mimo że jest to jej pierwszy raz wyszła z inicjatywą poważną, konkretną i na pierwszy rzut oka dobrze przygotowaną. Jest merytorycznie i sensownie. :amen:

I proszę, darujcie sobie gadki w stylu " ale nie ma toru", bo na tor to w tym momencie jest za późno bo pewnie terminów brak, nie ma kto zorganizować i co by się nie oszukiwać jeździć też nie ma komu. Jedyna opcja to podpięcie się pod czyjąś impreze albo trackday, ale to znowu trzeba tą impreze znaleźć i kogoś z okolicy kto ogarnie resztę a tkiej osoby brak, koło się zamyka, dziękuje, dobranoc.

Na moim pierwszym zlocie był tor ale to chętnych do jeżdżenia mieliśmy ponad 25 aut to cena wyszła przyzwoita, za drugim razem się nie opłacało przy przewidywanej frekfencji więc zrobiliśmy zawody na torze kartingowym i bawiło się sporo osób, także brak toru wcale nie oznacza braku rywalizacji za kółkiem ( tymbardziej że w propozycji Kasi jest taka opcja)

Aha, jeszcze jedno, bo pewnie ktoś tu się odwoła do wpisów że "przecież była konkretna propozycja z torem i wszystkim i w ogóle". Tak, była. Była i wyglądała bardzo dobrz i konkretnie do czasu.... do czasu aż się nie okazało że o torze na weekendowy dzień można zapomnieć. Sorry ale to jest z góry skazane na porażkę, nikt się nie będzie tłukł przez całą polskę w środku tygodnia na zlot! Jeszcze jakby w środku tygodnia jakiś dzień wolny był żeby sobie długi weekend zrobić to ma sens ale ot tak z czapy?, na zlot?, w środku tygodnia? Serio?
Najlepiej zresztą obrazuje to ten temat który totalnie zdechł po tej informacji... i dupa. Dobrze żarło ale zdechło.

Podsumowując mój długi wywód którym nadrobiłem całą zaległość nieodzywania się w tym temacie to stwierdzam że propozycja Kasi jest godna przemyślenia, warta skorzystania i fajnie jakby sie ludzie w końcu zmotywowali i zaczęli działać bo innej opcji na dzień dzisiejszy nie ma, czas się kurczy i może się okazać że w tym tak jak i w zeszłym roku zlot MEKP będziecie oglądać na Youtube albo na DVD z lat poprzednich.

kasiakrk, służe pomocą, niestety nie " ręczną" ale mogę wspomóc radą i konkretną merytoryką co do sprawnej, szybkiej i łatwej organizacji.

PEACE :ok:
_________________

 
 
 
dani.boss 
KLUBOWICZ

Wiek: 35
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 517
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-05-31, 11:27   

spodziewam się dobrego towarzystwa i dobrej zabawy :lol2:
_________________
Przyczepności, szerokości!! Trzymajcie sie chopy... K*$^@
 
 
Kassia 
KLUBOWICZ

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 71
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-05-31, 17:51   

mi sie też propozycja Kasi podoba, jesli tylko dostane wolne w pracy to chetnie przyjade :D

Mitsu wkoncu wyjechało od mechanika :)
_________________
3G 3.0V6 ;) // RX-8 231KM ;)
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2018-05-31, 19:45   

Tofik napisał/a:
propozycja Kasi jest godna przemyślenia, warta skorzystania i fajnie jakby sie ludzie w końcu zmotywowali


Popieram w całej rozciągłości i jestem chętny na tą opcję zlotu, tor kartingowy będzie w zupełności wystarczającą akcją. Przyjadę, raczej w piątek wieczorem, bo nie dam rady całego dnia urlopu wyrwać, ale chociaż 2-3h i wystarczy. Mnie możecie wpisać na listę :ok:

Myślę, że zestaw grilowy wykorzystamy w sobotę wieczorem, tradycyjnie, ognisko, piwko i rozmowy/śpiewanie/głupie żarty do samego rana :>

ps. jak nie zdążę poskładać zielonej, to przyjadę niebieskim BMW :serduszka:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
Ostatnio zmieniony przez trucky 2018-05-31, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kadahir 
KLUBOWICZ

Pomógł: 6 razy
Wiek: 26
Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 110
Skąd: Krosno
Wysłany: 2018-05-31, 20:23   

Czyli 15 lipca zlot by jeszcze trwał ? Niestety tak wyszło że mógłbym się pojawić dopiero wtedy i to gdzieś pewnie popołudniu :(
_________________
96' Eclipse 2g GS 4g63
 
 
Witek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 125
Skąd: Włocławek/Lipno
Wysłany: 2018-05-31, 20:58   

Ja niestety odpadam ze względu na odległość.
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-05-31, 22:06   

Mnie również bardzo podoba się propozycja Kasi i na pewno się pojawię. :ok:
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14