Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Syf w paliwie
Autor Wiadomość
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-28, 18:09   Syf w paliwie

Pany ,szybkie pytanko. Co siedzi takiego w paliwie co ma posta? gliny dos?ownie i zajebuje ca?y uk?ad wtryskowy? Nie pytajcie o co chodzi ,p??niej powiem...
 
 
 
tanaka 
zielenina



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 94
Skąd: wa?brzych
Wysłany: 2008-04-28, 18:26   Re: Syf w paliwie

Szakal napisał/a:
Pany ,szybkie pytanko. Co siedzi takiego w paliwie co ma posta? gliny dos?ownie i zajebuje ca?y uk?ad wtryskowy? Nie pytajcie o co chodzi ,p??niej powiem...


paliwo z dodatkiem rozpuszczalnikow :D , i skutki jezdzenia na oparach
_________________

 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-04-28, 19:22   

?ywica, kt?ra wytr?ca si? z paliwa,
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 20:13   

Prosta sprawa... przeplukac zbiornik i uklad i upewnij sie ze i wtryski sa czyste...



....a teraz gadaj co sie stalo.... :protest:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-28, 21:18   

tanaka napisał/a:
i skutki jezdzenia na oparach

Odk?d mam to auto nie widzia?em w nim zar?wki od rezerwy.

A wiec tak. Jak zapewne niekt?rzy wiedz? mia?em problemy z autem (cie?kie) ,nie chcia? jecha? na benzynie praktycznie wcale co objawia?o si? totalnym szarpaniem (na gazie by?o ok) . Podmienione zosta?o wieeeele rzeczy ,bez efekt?w niestety. Troch? si? pod?ama?em bo ju? nie mia?em pomys??w. Wtryski zosta?y sprawdzone "na pa?e" i niby by?o ok. Pojecha?em po drzwi do McGyvera kt?rego? pi?knego dnia i podczas rozmowy powiedzia?em o problemie-obstawi? wtryski. Wr?ci?em do chaty i mia?em na dniach podmienia? listwe z mitutoyo auta ,ale tak sie sta?o ?e kolega Tomasz82 z MM mia? wtryski i da? mi je na pr?be na wczorajszym spocie Coltmanii. Dzi? zabra?em si? za wymiane. Po wyj?ciu listwy zagl?dam do ?rodka a tam hmm ,nazwimy to osad z "gliny" :wtf: Wyci?gam wtryski z gniazd ,patrze w gniazdach ,pe?no tego szitu ,a wtryski: 2 by?y zawalone totalnie a 2 tak do po?owy :wtf: :wtf: :wtf: Wyczysci?em sam? listwe pierw detersilem ,p??niej benzyn? ekstrakcyjn? przep?uka?em solidnie pod ci?nieniem ,pozwoli?em obeschn??. Za?o?y?em wtryski ,skr?ci?em wsio i modle sie ?eby by?o git. :amen: Po chwili chych?ania auto odpali?o. Chodzi r?wno. Jest nadzieja. Doda?em gazu a on wkr?ca si? a? mi?o :jupi: :jupi: :jupi: Rozgrza?em auto i 1 bieg-odcinka ,2 bieg-odcinka ,3 bieg-o...o k*rwa droga si? sko?czy?a :hahaha: Misio ?miga a? mi?o i w nagrode pojecha?em z nim na stacje i zala?em vpower racing za ca?e 50z? :ksiadz:

To by by?o na tyle ,dzi?kuj? za uwag? :lol2:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 21:20   

Szakal napisał/a:
i w nagrode pojecha?em z nim na stacje i zala?em vpower racing za ca?e 50z?
zalej do pelna racinga i spal go na wysokich obrotach... troche Ci sie uklad przeczysci :>
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 21:39   

GOLDI napisał/a:
Szakal napisał/a:
i w nagrode pojecha?em z nim na stacje i zala?em vpower racing za ca?e 50z?
zalej do pelna racinga i spal go na wysokich obrotach... troche Ci sie uklad przeczysci :>


+1. To napewno pomoze...
 
 
conti
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 21:40   

No dobra, ale daje zostaje pytanie co to by?o? :protest:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-28, 21:40   

allias napisał/a:
GOLDI napisał/a:
Szakal napisał/a:
i w nagrode pojecha?em z nim na stacje i zala?em vpower racing za ca?e 50z?
zalej do pelna racinga i spal go na wysokich obrotach... troche Ci sie uklad przeczysci :>


+1. To napewno pomoze...


+1. Wymien po raz kolejny filtr paliwa :ksiadz:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 21:41   

szakal ale caly bak :> nie takie pie*dolenie sie z paliwkiem za 50zl :P zaiwestuj , pojezdzij na paliwie :) i raz na kilka bakow przejezdzaj jeden na paliwie :>
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-28, 21:41   

conti napisał/a:
No dobra, ale daje zostaje pytanie co to by?o? :protest:

Kij wie. ?ywica w paliwie? :wtf:
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-28, 21:46   

GOLDI napisał/a:
szakal ale caly bak :> nie takie pie*dolenie sie z paliwkiem za 50zl :P zaiwestuj , pojezdzij na paliwie :)

Wiem ,ale juz mi sie ?rodki poko?czy?y i tak sie ciesze ze zala?em za te 50z? :ksiadz:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 21:49   

i nie pisz posta pod postem spamerze :P http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 21:51   

GOLDI napisał/a:
i nie pisz posta pod postem spamerze :P http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf



:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
mitutoyo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 01:03   

cieszy mnie bardzo ziomu? ze w reszcie sie udalo, teraz to sie mozemy ganiac po drogach :jupi:
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-04-29, 12:10   

Szakal, gratki :ok:
Do zobaczenia na kresce :twisted:

PS. No to chyba na nastepnym Street Legal poprawisz czasy? :>
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-29, 17:08   

ziggi napisał/a:
PS. No to chyba na nastepnym Street Legal poprawisz czasy? :>

Tak s?dze ,ale narazie to wrzuce co? do czyszczenia uk?ad?w paliwowych valvolina (kt?re poleci? mi kiepuczi) ,ze 2 butelki do baku wleje i miedzy czasie wymienie ze 2 razy filtr paliwa :ksiadz:
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-24, 15:53   

Mam pytanie z nieco innej beczu?ki. Zauwa?y?em ?e po lewej stronie baku jest ?rubka spustowa do paliwa i mam chitry plan bo chce auto podnie?? na dzie? lub dwa na strone tej?e ?rubki i nastepnie zla? ca?e paliwo do jakiego? du?ego pojemnika. Dlaczego? Mia?em to mulaste paliwo z s?oiczku i po jednym dniu si? wyklarowa?o a syf osadzi? si? na dnie i teraz chce zrobi? analogiczn? sytuacj?.Jak najwi?cej syfu b?dzie przy korku ,spuszcze paliwo i znowu poczekam a? si? wyklaruje i wleje tylko to co czyste. Zawsze co?. Znowu wymieni?em filtr paliwa i widzia?em ?e stary dawa? rade bo za filtrem by?o czyste paliwo a wtryski i listwa czyste.
I przy okazji wymy?li?em ?e zobacze w kt?ry miejscu mam kompletnie suchy bak na wska?niku (?ebym wiedzia? na przysz?os?). Czy wskaz?wka od paliwa "zaktualizuje" swoj? pozycj? tylko przy przekr?conym zap?onie? Czy ona zmienia po?ozenie tylko jak chodzi silnik? Kto? wie?
 
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-24, 18:17   

Obstawiam ze przy przekreconym zaplonie na jakies 95% :jezyk:
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2008-05-26, 08:07   

U mnie pokazuje dobrze i sie aktualizuje jak jest na zaplonie ;> silnik nie musi pracowac ;>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12