Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztaty których unikać
Autor Wiadomość
zaxdamian 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 212
Skąd: Wyszk?w
Wysłany: 2007-11-08, 11:02   Warsztaty których unikać

Lucyn?w ko?o Wyszkowa
Firma DITEX, pan Kalinowski.
Brr...obiecywa? obiecywa? a na koniec nic nie zrobi? tylko straci?em czas i pieni?dze.
_________________
Twoje auto Tw?j ?wiat

wszystko co robisz r?b uwa?nie i dok?adnie...
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-11-08, 21:02   

EL-TEC Piast?w.

Firma do?? znana. Robi wydechy i orurowania. Mia?em o nich dobre mniemanie. Zrobili sporo fajnych wydech?w i dolot?w. Ale teraz jak zacz??em si? tym samym zajmowa?.... to widz? duuu?o niedor?bek... mia?em ostatnio audi czw?rk? 1.8t z dolotem i wydechem z elteca... szkoda gada?... dwa dni stracili?my na poprawy l?cznie z ?ataniem intercoolera wykonanego przez t? firm?.... ?enada...
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
mlody
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-17, 11:21   

Bosh service Mucha ul Warszawska czestochowa. Obchodzic oplotkami. Oszo?omy skasowali 500z? za podlaczenie do kompa i sprawdzenie bled?w i zdiagnozowanie czujnika. Masakryczne poj*by.
 
 
conti
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-17, 13:30   

mlody, taniej by ci? wynios?o do SAMAEL'a sie kopn?? :lol2:
 
 
arienka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-16, 17:05   

Auto Adamski w ?omiankach. Przy salonie subaru. Zajmuje si? niby japo?czykami, ale nie wie nawet , co to jest pasek balansu :wtf:
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-16, 19:41   

"Auto Service Mobil" P. Dąbrowski
Migdałowa 6a , 02-796 Warszawa


Barany jakich mało! Pojechałem do nich po tym jak rozpadło mi się kolo pasowe. Wymienili na używane za bodaj 600 zł + robocizna i dali do tego pasek tak lipny, że jeździłem do nich jeszcze 3 razy by zrobili coś żeby nie piszczał jak w starym poldku. Po ostniej "naprawie" kretyni nie podpięli mi alternatora, przez co zdechł mi akumulator (oczywiście do wymiany), samochód stanął, a holujący mnie taksówkarz złapał holem za rurkę od klimy - skutek wiadomy. :roll: Niby zbieg niekorzystnych okoliczności, ale byłem przez nich sporo w plecy. Jak nie umieją, to mogli się nie brać za robotę. A pomyśleć ?e podjechałem tam tylko dlatego, że byli najbliżej domu.

OMIJAJCIE TYCH KRETYN?W Z DALEKA!!!
_________________
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 21:26   

rm filipowicz krakow... nie polecam
 
 
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 19:02   

GOLDI napisał/a:
rm filipowicz krakow... nie polecam


Z ca?ego serca potwierdzam.
Cennik zmienia si? z minuty na minut?. Oszukuj? na naprawach blacharskich.
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 19:36   

AUTO BEN WROC?AW ul. starogloblowa nad odr? ko?o g?rki szczepi?skiej...
wymienili mi sam? tarcze sprz?g?a bo stwierdzili ?e docisk ok. Po czym sprz?g?o si? dalej ?lizga?o to wymienili pomp? wysprz?glik i przewody a po tym stwierdzili ?e nie wiadomo czemu. Pojecha?em do innego warsztatu i kupi?em nowe kompletne bo stwierdzi?em ?e to pewnie dlatego ?e ne wymienili docisku..........
Niestety nie pomog?o .... Mechanik posiedzia? kilka godzin i okaza?o si? ?e wystarczy?o jedn?
?r?bk? ruszy? p?? obrotu. Mnie to kosztowa?o 1.9ty? ale zosta?o mi u?ywane sprz?g?o :P
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-10, 00:10   

Auto ban serwis w Niepor?cie ko?o Warszawy, po wymianie przez nich sprz?g?a przesta? wchodzi? pierwszy bieg, do tego zalali z?y p??syntetyczny olej do skrzyni.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
arienka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-08, 19:26   

Centrum Naprawy Hamulc?w w Babicach - nawet nie pytajcie. klocki i tarcze przod i szczeki tyl w transicie tydzien czasu robil i w koncu stwierdzil ze pomka hamulcowa padla. Oj majster majster.
 
 
luki20j 
mniejsza zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 157
Skąd: Zielona G?ra
Wysłany: 2008-07-09, 20:50   

Warsztat Borys, Zielona G?ra, podjedzcie a sie przekonacie......
_________________
Parafrazuj?c Jacka Granieckiego:
Pietnastki miel? kiedy jad? Czerwieni?... ELo
 
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-08, 12:46   

Auto Gwarant Zbigniew Kujawski. Adres: Parowcowa 2a, 02-445 WARSZAWA
wsp??pracuj? z elektrykiem z AL-RO ul. ?wierszcza 46 W-wa W?ochy

Mechanika pojazdowa. Marek Rakowski ul. Okrzei 4, 05-820 Piast?w

http://www.eclipse.net.pl...p?p=98880#98880
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
Ostatnio zmieniony przez wojtas 2009-10-08, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Timonek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 674
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-08, 13:39   

Autoklimatyzacja ulica Pu?awska nie pami?tam dok?adnie ile s? tam szyldy Valeo i Texaco, praktycznie na przeciwko Mcdonalda nie polecam!

[ Dodano: 2009-10-08, 18:53 ]
Ten warsztat prowadzi m?ody ch?opak, kt ory nie ma pojecia o mechanice: przyk?ad "wiesz dlaczego masz 150km w swoim eclipse?, poniewa? masz podw?jn? seryjnie ko?c?wk? wydechu".... Do tego bierze klient?w samochody na "test" i ogie? na zimnym silniku.
_________________

 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-05, 10:35   

AUTO MW
blacharstwo samochodowe
Micha? Wi?ch
Soko??w 21
(14km od centrum Warszawy)
tel. (022) 759-01-37
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-05-31, 08:40   

ARS Performance Klubowicz Samael
Nadarzyn

Ja osobi?cie nie polecam odstawiania auta do tej „firmy”. Bardzo du?o rzeczy mog? wymieni? ale zabrak?oby czasuna to wi?c podam tylko podstawowe.

1. Brak fachowo?ci robota to wielka fuszerka ?eby tylko zrobi? i jak auto wyjedzie z warsztatu to ju? koniec reklamacji nie uwzgl?dniamy bo kase ju? zarobili?my.
2. S?owno?? je?eli chodzi o terminy itp. Dzwonie czy auto gotowe po 3 tygodniowym op??nieniu terminu odbioru dostaj? informacj? tak mo?na przyje?d?a?. Jade prawie 500 km w jedn? stron? a tu zonk okazuje si? ze auto jest jeszcze robione i 2 dni musia?em op?aca? z w?asnych ?rodk?w hotel i inne rzeczy gdzie mia?em ju? dawno by? w domu nie licz?c straconego czasu.
3. Podejmuj?c si? modyfikacji i strojenia samochodu powinno do tego doj?? a niestety urz?dzenie zamontowane zap?acone za strojenie itp. a tu nawet nic nie by?o ruszane aby wystroi? samoch?d
4. Po odebraniu auta 0 kontakt nie odbiera telefon?w itp. porostu jakby zapad? si? pod ziemi?.
5. Wykonanie roboty i fachowo?? zwyk?e druciarstwo i nic wi?cej. flansza pod BOV wygl?da?a jakby wiertark? by?y robione dziury mia?em gdzie? foto ale nie mog? znale?? po prostu masakra.
6. Nieszczelno?ci w dolocie przeogromne - spawanie te? zostawia wiele do ?yczenia
7. Nie umie przyzna? si? do b??du. Rozumiem ?e ka?dy mo?e si? pomyli? itp. Wystarczy si? przyzna? i jest inna rozmowa.
8. I jeszcze co? bardzo wa?nego trzeba si? dopomina? po milion razy o swoje cz??ci kt?re by?y ?ci?gane ja przez ponad p??tora roku stara?em si? odzyska? swoje rzeczy po swapie.

Oraz wiele wiele innych. Uwa?am ?e polecaj? ten Warsztat Ci co nie odstawiali tam auta albo robili jak?? ma?? pierdo?? na powa?ne roboty w ecli zdecydowanie odradzam nie chcia?bym aby kto? p??niej si? wkurza? tak jak ja oraz kilku innych klubowiczy. Jest du?o wi?cej niezadowolonych klient?w i namawiam ich do ujawnienia si? i opisania swoich przypadk?w aby ustrzec innych kt?rzy chcieliby odda? tam auta.

Podsumowuj?c : Zwyk?a dziecinada zabawa w tuning kosztem nerw?w i pot??nej ilo?ci got?wki innych ludzi bez odpowiedniej wiedzy i do?wiadczenia.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-31, 08:42   

Kurde byl temat w innym dziale i szybciutko zostal usuniety. Cenzura jakas?
 
 
lesiu117 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 403
Skąd: Sulech?w
Wysłany: 2010-05-31, 08:45   

Nie ma to jak usuwa? temat. Wi?c napisze to jeszcze raz

mysza, nie zpominaj o podmienionej pompie sprz?g?a kt?rej zdj?cia trafi?y na forum :-)




finger, os?b takich jak mysza, jest pe?no... mo?e w ko?cu si? odezw?
_________________
... Ride ... or ... Die ...
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-31, 08:46   

Mysza wejdz na mejla i sprawdz kto usunal temat. Skrypt automatycznie powinien pisac ktory moderator to zrobil
 
 
lesiu117 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 403
Skąd: Sulech?w
Wysłany: 2010-05-31, 08:50   

finger, chcesz zgadn?? kto usun??? :hahaha:
_________________
... Ride ... or ... Die ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13