Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc przy instalacji car audio
Autor Wiadomość
cesar89
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 05:38   pomoc przy instalacji car audio

Hej.

Wrzuci?em wczoraj p??k? z car audio do mojej mi?ki, mam jednie problem z przeci?gnieciem kabla zasilaj?cego od aku do wzmacniacza. Czy moze kto? wie w kt?rym miejscu bedzie najlatwiej to przeci?gn?
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 07:01   

Polke? Poka foto. Co do kabla to tak: lewarujesz auto, sciagasz przednie lewe kolo, odkrecasz plastiki ktore tam sa. Jednoczesnie w srodku sciagasz listwe od strony kierowcy, wykladzina out. Bedziesz miec w blasze dziure wypchana gabka, jesli dobrze pokombinujesz z kablem to ta dziura powinien wyjsc kabel. Jak sciagnales te plastiki, obowiazkowo wszystkie (mocowanie listwy progowej tez musisz zdjac) to znajdziesz tam dziure w karoserii z gumowym zabezpieczeniem. Pchasz tam kabel, a powinien wyjsc tam gdzie pisalem. Nie trzeba nic wiercic, elegancko idzie to przeciagnac. Do komory silnika bedzie juz prosta droga, a do bagaznika kabel ciagniesz tym progieme ktory uprzednio zdemontowales. Jednoczesnie zrzuc tylna kanape i pod nia ciagnij kabel. Wszystko. Jakby cos jeszcze chcial wiedziec to pytaj ;-)
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 08:58   

Te? si? tak bawi?em jak finger ale si? nie op?aca.Nawier? po prostu otw?r.Wyjmij akumulator a za nim jest ?cianka oddzielaj?ca komor? silnika.Po prostu nawier? otw?r pu?? i zaslilikonuj.Pr?bowa?em ju? w dw?ch mi?kach poci?gn?? kable kulturalnie,fabrycznymi otworami ale to prawdziwy horror.Nie warty zachodu.Powiel tyle w?e w V6 jest troszk? lepsze doj?cie.
 
 
cesar89
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 09:05   

dzieki wielkie, pokombinuje dzisiaj. wszystkie kabelki juz pusci?em pochowane jak seria. Powiem szczerze ze bardzo fajnie si? schowaly. a z ty?u wypusci?em je przy tym uchwycie od kanapy i nic nie wadzi :) wrzuce foty wieczorem jak skoncze
 
 
e! 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 299
Skąd: KNT
Wysłany: 2009-07-05, 22:55   

z kabelkiem mysle 10 max 15 min roboty ;) mi bez problemu wszedl 35mm2 :)

od strony pasarzera po zdjeciu wykladziny jest taka czarna gumowa uszczelka.. tak dbardziej przy gorze :) ..najpierw przeciaglem gwozdzia bez glowki z zalutowanym ciekim przewodem a za tym cienkim zalutowalem te cale 35mm2 :) aku oczywiscie out i ta blacha, przykrecana na 3 srobki pod aku tez out :)

kable pradowe pociagniete lewym progiem, sygnalowe prawym :)

:jezyk:
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez e! 2009-07-05, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cesar89
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 00:55   

dzieki Panowie kabel przecigniety, i wszystko dzia?a jak powinno ;) bez zadnego wiercenia oczywscie, dojscie jest naprawde proste zaje?o mi to jakies 20 min
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12