Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
"Poszukiwany - Poszukiwana"
Autor Wiadomość
SASZA
[Usunięty]

  Wysłany: 2011-06-07, 08:09   "Poszukiwany - Poszukiwana"

Od dłuższego czasu nie mogę nawiązać kontaktu z użytkownikiem nody2000 w sprawie zapłaty 100zł. za przesłane lampy, być może ktoś wie co się dzieje z kolegą ???


Zwracam się do Administracji z apelem o zajęcie stanowiska w stosunku do użytkownika "nody2000" , proszę o info w jakiej formie przedstawić szczegóły tej sytuacji.
Ostatnio zmieniony przez SASZA 2011-06-09, 07:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-06-07, 22:37   

z tego co rozumiem wysłałeś mu lampy na swój koszt i on miał Ci przelać pieniądze ,ale tego nie zrobił a lampy są u niego i on nie zapłacił,tak?
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-07, 22:42   

MATi napisał/a:
z tego co rozumiem wysłałeś mu lampy na swój koszt i on miał Ci przelać pieniądze ,ale tego nie zrobił a lampy są u niego i on nie zapłacił,tak?


Kwota za lampy razem z dostawą była uzgodniona na 280 zł. , zaufałem "koledze" i wysłałem na swój koszt. Po około 2 tygodniach przelał mi 180 zł. zapewniając że resztę wyśle niebawem.
Sprawa ciągnie się od około 2 m-cy ... ulegałem prośbą kolegi.
Ostatnio zmieniony przez SASZA 2011-06-07, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emilio
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-07, 23:23   

przykre to że ludzie oszukują w taki sposób :-(

miałem sytuacje zamawiałem części do volvo v40 przez allegro oryginały na jakieś 600zł przyszły wszystkie za pobraniem w cenie prawie 400zł inny pewnie by sie cieszył a ja zadzwoniłem do tego sklepu i zwróciłem im uwage że źle naliczyli koszt właściciel grzecznie zapytał mnie czy mógłbym przelać im na konto reszte kwoty na co ja oczywiście przystałem bez żadnych problemów. Dzis mam u nich ogromny rabat na części co jest przydatne przy 4szt volvo serwisowanych :)

uczciwość popłaca nie rozumie ludzi oszukujących poprostu trafia mnie na cos takiego:/ 100zł ale się wzbogacił wstyd
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-06-07, 23:48   

SASZA, mimo że to jest klub i większość z Nas się zna to lepiej mieć ograniczone zaufanie do reszty osób przy takich sprawach, to tak na przyszłość

najgorsze jest to że nie ma kontaktu z nody2000 bo na forum od jakiegoś czasu po prostu go nie ma.... zresztą on w ogóle z tego co widzę na forum jakoś długo nie gości...może ktoś z chłopaków go zna i przypomnij mu o tej sprawie czytając Twój temat... chyba że coś się stało... na razie pozostaje mi Ci współczuć i po części się wstydzę ,że na forum są takie niekompetentne i nie odpowiedzialne osoby,które w taki sposób załatwiają swoje sprawy.
 
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-06-07, 23:52   

Przypominam tylko, że z całą stanowczością i w miarę możliwości będziemy wyciągać konsekwencje wobec wszystkich oszustów grasujących na forum, bowiem nie możemy pozwolić na tego typu zachowanie zwłaszcza wśród klubowiczy.

Oczywiście w granicach możliwości postaram się pomóc w wyjaśnieniu sytuacji, a "sankcje klubowe" będziemy podejmować po rozpatrzeniu indywidualnego przypadku na gremium administracyjnym.

Tym nie mniej, co ponownie podkreślam, nie będziemy odzyskiwać za nikogo żadnych pieniędzy. Przypominam również że forum to nie jest autoszrot czy allegro, a jedynym zadaniem administratorów nie jest kontrolowanie zawieranych przez was umów. A zatem apeluję ponownie o większą rozwagę przy wszelkich podejmowanych transakcjach, bo jak pokazują ostatnio mnożące się przykłady z uczciwością i kulturą na forum niestety jest coraz gorzej.

Pamiętajcie, że sami decydujecie o sposobie doręczenia oraz płatności, a co więcej to w waszym interesie jest prawidłowe dbanie o własne interesy.

Wszystkich chcących odzyskać utracone fundusze odsyłam do lektury kodeksu cywilnego(zwłaszcza księgi trzeciej dotyczącej zobowiązań) jak również (w przypadku zakupu ze sklepów internetowych bądź jakichkolwiek przedsiębiorców sprzedających na odległość) do ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i o zmianie kodeksu cywilnego.
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2011-06-08, 00:15   

patALLAH, Co raz gorzej ??
Że planujecie karcić ludzi za oszustwa to jest na "+" forum :ok:
Wejdź na evo forum i poczytaj tam co się dzieje :ksiadz:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-08, 07:55   

patALLAH napisał/a:
nie będziemy odzyskiwać za nikogo żadnych pieniędzy.


Oczywiście że nie oczekuję takiego działania, bardziej zależy mi na konsekwencjach dyscyplinarnych wobec zainteresowanego.

WAŻNE !
Mam nadzieję że u nody2000 wszystko ok i nic złego mu się nie przytrafiło.
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-06-08, 10:56   

franko napisał/a:
Wejdź na evo forum i poczytaj tam co się dzieje :ksiadz:

Co się dzieje :D
 
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2011-06-08, 12:15   

tony_tr, Nie będę wyciągał ich spraw tutaj :jezyk:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
RafalTurbo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 132
Skąd: Kluczbork/Wrocław
Wysłany: 2011-06-08, 12:47   

Sasza ale na jakiś adres mu wysyłałeś coś i z jakiegoś adresu dostałeś kasę, podaj miejscowość to może ktoś go zna i ma do niego blisko i delikatnie przypomni mu że, zapomniał o drugiej racie za części :o bo nie będziesz czekać wiecznie

Pozdrawiam :amen:
_________________
Samochód powinien być jak kobieta - ładny, znający umiar z miłym głosem. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto woli wredną, wrzeszczącą i wściekle umalowaną ku*we.
Ostatnio zmieniony przez RafalTurbo 2011-06-08, 12:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-08, 14:09   

RafalTurbo napisał/a:
podaj miejscowość to może ktoś go zna i ma do niego blisko i delikatnie przypomni mu


miejscowość mogę podać na forum : IŁAWA , pozostałe dane ... wiecie - Ochrona Danych Osobowych.
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-06-08, 15:01   

SASZA napisał/a:
wiecie - Ochrona Danych Osobowych.

No ochrona ochroną... może jeszcze zaczniesz go tłumaczyć? Być może podanie jego danych nic nikomu nie powie, ale może akurat?
 
 
 
RafalTurbo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 132
Skąd: Kluczbork/Wrocław
Wysłany: 2011-06-08, 15:39   

Podaj tak żeby ochrona danych osobowych nie została złamana

np
Tomasz P
ul.Wolności mieszkania numeru nie ma ;]
IŁAWA

:amen: niech go ktoś dorwie i rozdepcze jak karalucha bo to plaga :ksiadz:
_________________
Samochód powinien być jak kobieta - ładny, znający umiar z miłym głosem. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto woli wredną, wrzeszczącą i wściekle umalowaną ku*we.
Ostatnio zmieniony przez RafalTurbo 2011-06-08, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2011-06-08, 17:14   

Eeeee....
Nie ma takiego bicia :protest:
nody2000 może miał jakiś wypade lub zdażenie losowe a Wy już go chcecie rozdeptać jak karalucha ....
Najpierw trzeba dowiedzieć co z nim się dzieje a dopie osądzać .
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-06-08, 17:45   

Taa to z taką postawą na pewno kolega odzyska ta kasę :jezyk:
Chociaż w sumie dobry plan :lol2: Najpierw ocena sytuacji, a potem przyczajka :ok:


Z resztą, wyobraź sobie taką sytuację. Kupuję od Ciebie lampy za 300zł. Dil jest taki, że Ty wysyłasz mi lampy, a następnie jak wszystko będzie się zgadzało ja wysyłam kasę. Po tygodniu dostajesz ode mnie 200zł oraz informację, że resztę doślę za parę dni bo na razie nie mam.
I powiedz mi co kogo teraz obchodzi, że np po 3 tygodniach od kupna straciłbym pracę, bądź majątek? Skoro zdecydowałem się na kupno to musiałem się liczyć z zapłatą.
To było zamierzone działanie i takie tłumaczenie, czy coś mu się nie stało itp jest strasznie naiwniackie. Jakby był w porządku to od razu wysłałby całość, a nie takie kombinowanie.
Ostatnio zmieniony przez tony_tr 2011-06-08, 17:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
RafalTurbo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 132
Skąd: Kluczbork/Wrocław
Wysłany: 2011-06-08, 18:43   

no nie wiem ja takich rzeczy nie rozumiem a jak miał wypadek to może Sasza już w tym palce maczał i kasę odzyska dla tego go broni :amen: ahh ta moja teoria spiskowa :twisted:
_________________
Samochód powinien być jak kobieta - ładny, znający umiar z miłym głosem. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto woli wredną, wrzeszczącą i wściekle umalowaną ku*we.
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-09, 07:50   

RafalTurbo napisał/a:
Sasza już w tym palce maczał i kasę odzyska dla tego go broni

:sciana:

[ Dodano: 2011-06-11, 07:10 ]
W związku z brakiem jakiegokolwiek odzewu ze strony użytkownika nody2000 zwracam się do administracji forum o zastosowanie odpowiednich sankcji wobec w/w użytkownika.

Samego zainteresowanego - nody2000 - proszę o wpłatę 100zł. na konto WOŚP ( jeżeli jeszcze posiadasz odrobinę szacunku dla siebie).

Dziękuję


[ [b]Dodano: 2011-06-14, 23:50 ]
Administracje proszę o oficjalną informacje o poczynionych krokach.[/b]
Ostatnio zmieniony przez SASZA 2011-06-15, 07:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-06-17, 16:54   

7 czerwca bieżącego roku została wysłana oficjalna wiadomość do klubowicza noody2000 wzywająca go do wypowiedzenia się na ten temat oraz wyjaśnienia całej sytuacji. do dnia dzisiejszego nie zalogował się on na forum oraz nie odebrał wiadomości. wiadomość e-mail nie została wysłana gdyż klubowicz i tak mailowo został poinformowany od kogo otrzymał na forum pw a adres jest zbierzny z nickiem więc zpewne powstał wyłącznie na potrzeby forów.

Obecnie na zamkniętym forum administracyjnym omawiany jest dalszy krok administracji. Tak jak napisałem wcześniej jako administracja forum nie zgadzami się na tego typu działania i wobec wszelkich nieuczciwych klubowiczy wyciągniemy konsekwencje. O pojdętych karach zostaniecie poinformowani w tym temacie.

W związku z brakiem jakiejkolwiek chęci do współdziałania przez klubowicza noody2000 nie jesteśmy w stanie niczego wyjaśnić, a zatem oprócz sankcji "klubowych" nie uda nam się niczego osiągnąć.
Jeżeli jesteś zdeterminowany na odzyskanie swoich funduszy niestety musisz tą sprawę wyjaśniać indywidualnie na drodze sądowej gdyż nasza rola się tu kończy.
proponuję zacząć od wysłania listem poleconym za zwrtnym potwierdzeniem odbioru wezwania do zapłaty.
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-27, 16:16   

Termin 20 lipca do kiedy nody2000 mógł dać znak życia minął. Mam nadzieje że zdrowotnie z gościem wszystko OK i tylko nieuczciwość ogranicza jego kontakt z forum.

W związku z powyższym proszę Administracje o zaznaczenie na forum jakie sankcje grożą nieuczciwym osobą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12