Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot 2012 Propozycje

Czy mimo wszystko musi być tor na zlocie ogólnopolskiem?
Nie ma bata tor musi być!
50%
 50%  [ 17 ]
hmmm nie koniecznie ale chciałbym aby był
26%
 26%  [ 9 ]
wisi mi to i tak nie przyjadę w tym roku :-)
0%
 0%  [ 0 ]
wolę imprezę bez toru bo spotykam się dla ludzi a nie kawałka drogi z trawą.
23%
 23%  [ 8 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-29, 10:42   

Panowie.
Chciałbym tylko zwrócić uwagę , że od 8 czerwca do 1 Lipca jest u nas Euro 2012. Nie wiem czy to najlepszy pomysł robić w tym terminie zlot. Może być mniejsza frekfencja :/
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2011-06-29, 10:55   

Ja osobiście olewam Euro 2012 :ksiadz:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
Black 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-29, 10:57   

Rewelacyjny pomysl zeby zorganizowac bardziej profesjonalny zlot, szczegolnie z okazji 10 zlotu MEKP. Mysle ze gdyby Tofik i Hammer sie tym zajeli, to moze byc full profeska.

Plus, wszystko co napisal Goldi, swieta racja.
_________________
http://www.cardomain.com/ride/3859333
Ostatnio zmieniony przez Black 2011-06-29, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2011-06-29, 10:58   

Ja też bo na żaden stadion i tak nie będzie można dojechać :) .

W Kielcach bywam ostatnio prawie co tydzień i super miasteczko :) - tor jest mi obojętny bo i tak nie będę chętny na wjazd.
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
kamil4711 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 419
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-06-29, 16:07   

Z doświadczenia wiem że taka impreza bez toru nie będzie należała do dużych , ludzie jadąc powiedzmy połowę polski chcieli by na pewno chociaż się przejechać po torze bo nie co dzień większość z nas ma taką okazję , można powiedzieć że to jest główna atrakcja , oprócz oczywiście wieczornej imprezki :jezyk: , można by było także wystrugać jakieś małe puchary i nagrody , nie koniecznie za najszybszy przejazd ale jakiś mini oes itp żeby były równe szanse , w tym roku nie byłem na zlocie ale na następny rok się piszę na 99%
 
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-29, 19:44   

Jezeli to ma byc 10 zlot to trzeba go zrobic z pompą . Możę Tor Poznań jest prawie w centrum Polski każdy bedzie mial bliko itp. Osobiście nie byłem na torze w Kielcach ale po foto/video widziałem że tor jest też niczego sobie. Ja tam przyjadę żeby zobaczyć się ze znajomymi a tor mam totalnie w dupie czy będzie czy nie, ale jeżeli ma być to chciałbym aby osoby towarzyszące miały również coś do roboty.

Ps. Pozdrowienia ze słonecznej Italy :-)
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-06-29, 20:06   

mysza, Poznań ? Chyba pojedyncze wjazdy bo wynajem to już by się trzeba było zacząć zrzucać i tak co miesiąc :?
(btw. udanego wypoczynku :beer: )
Chyba, że by się z EVO dogadać, rywalizacji by co prawda za wielkiej nie było ale każdy sobie no i koszty by się rozeszły, a bawić się wieczorem można gdzieś razem :lol2:
(ehh, ktoś tu kiedyś zajebisty filmik wrzucił ze zlotu Eclipse i EVO z USA :serduszka: )

Kielce moim zdaniem fajny pomysł :ok:

Ja bym jeszcze imprezę trochę nagłośnił wcześniej, jakieś media i może jakaś rozmowa z Mitsubishi bo w końcu promujemy ich markę, wiem, że parę klubów dostaje kasę na zloty od swoich producentów samochodów, warto zapytać ;)
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
Ostatnio zmieniony przez IDOG 2011-06-29, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-29, 20:17   

Poznań? proszę was... Prawdopodobnie tylko dwom Eclipsom z klubu z klubu nie skończyły by się hamulce już w połowie kółka. Liczcie siły na zamiary. Zaraz zaczną krzyczeć, że drogo... albo że nie każdego stać by kupić sobie kask... Poznań jako obiekt na skale Europejską ma swoje ostre zasady i co poniektórzy mogli by wg jego przepisów na niego nie wjechać... Normy decybeli czy choćby kryteria stanu technicznego pojazdu są ostre.

Kielce są fajne ale już przy 25 sztukach robi się tłoczno.(ale raczej więcej nie będzie) Myślę, że taki tor wam w zupełności wystarczy biorąc za poprawkę to, że może 5% użytkowników jeździła kiedykolwiek po torze... a 1% użytkowników z tego forum jeździ przynajmniej raz na kwartał...
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-29, 20:18   

Mitsubishi nas nie poprze bo jesteśmy nieoficjalnym klubem. Mitsumaniaki to klub oficjalny.
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-29, 21:07   

GOLDI, I tak u nas w klubie nikt nie idzie pełnym ogniem na torze. Jaki był koszt wynajęcia toru w Kielcach kilka lat temu? Myślę że można tak jak to Samael zrobił poinformować TVN Turbo zawsze to jakiś rozgłos był.
Nie wiem dalczego ale mam dziwne odczucie że na następnym zlocie będzie nas jeszcze mniej niż na ostatnim.
Tofik co oprócz toru możecie zaproponować?Myśleliście już nad zagospodarowaniem czasu osobą które nie będą śmigały po torze?
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-29, 21:17   

mysza napisał/a:
Tofik co oprócz toru możecie zaproponować?Myśleliście już nad zagospodarowaniem czasu osobą które nie będą śmigały po torze?


Znając Tofika jestem pewny, że coś wymyśli :jezyk:
Ale na wszelki wypadek można przygotować plan B. Proponuję mysza, żebyś znalazł paru kumpli i możecie zorganizować takie występy :hahaha:
http://pobierak.jeja.pl/i...4_mysi-cyrk.jpg

pozdro z Krakowa dla Was i miłego wypoczynku (inni nie maja tak dobrze jak Ty :protest: )
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-29, 21:30   

mysza napisał/a:
Jaki był koszt wynajęcia toru w Kielcach kilka lat temu?
okolo 2500zł ale Daco miał chody.,. swoją drogą nie widzę problemu zeby z nim pogadac na temat noclegu w sielpii :) moglby chłopak cos zarobić a i coś pomoc :) bo ma w Sielpi tereny noclegowe :)

Chętnie z Davidem (Daco) wódki bym się napił :) mogę w takim razie pomóc z noclegami...

mysza napisał/a:
GOLDI, I tak u nas w klubie nikt nie idzie pełnym ogniem na torze.
szczerze? to w duchu rywalizacji ( a tak sie zdarza) kazdy idzie pełnym ogniem :) ale potem pieprzenie ze przeciez nie jechał pełnym gazem :hahaha: ze niby co? krzywo gaz naciskał :P ?
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-29, 21:39   

GOLDI napisał/a:
mysza napisał/a:
GOLDI, I tak u nas w klubie nikt nie idzie pełnym ogniem na torze.

szczerze? to w duchu rywalizacji ( a tak sie zdarza) kazdy idzie pełnym ogniem ale potem pieprzenie ze przeciez nie jechał pełnym gazem ze niby co? krzywo gaz naciskał ?
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
PiotrekKRK, takie występy rozkminie ale będziesz w moim teamie?

GOLDI napisał/a:
Chętnie z Davidem (Daco) wódki bym się napił mogę w takim razie pomóc z noclegami...
już myślałem że zemną bo dawno nie piliśmy :-)
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-06-29, 21:40   

GOLDI napisał/a:
ale potem pieprzenie ze przeciez nie jechał pełnym gazem :hahaha:

trzeba mieć jakąś wymówkę, lepsze to niż nie chciałem zajechać opon bo są nowe i mi ich szkoda :lol2:

GOLDI napisał/a:
mogę w takim razie pomóc z noclegami...

byłoby miło :ok:

swoją drogą ja bym sie na Poznań wybrał nawet z czystej ciekawości...ale może kiedyś jak będę już "duży"

mysza napisał/a:
Myślę że można tak jak to Samael zrobił poinformować TVN Turbo zawsze to jakiś rozgłos był.

to jest całkiem fajny pomysł, może padnie znowu jakiś nowy klubowy hit jak ten Twój :ok:


ja mam nadzieje że chłopakom uda się ogarnąć te Kielce i będziemy mieć zlot z prawdziwego zdarzenia... ja będę na 100% i na 100% piszę się na tor..
 
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-29, 21:42   

MATi napisał/a:
mysza napisał/a:
Myślę że można tak jak to Samael zrobił poinformować TVN Turbo zawsze to jakiś rozgłos był.


to jest całkiem fajny pomysł, może padnie znowu jakiś nowy klubowy hit jak ten Twój
hehe no a przy okazji zawsze gdzieś ktoś usłyszy i zobaczy jak się bawi MEKP. Trzeba jeszcze będzie jakiś grill zorganizować na torze.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-29, 21:44   

jestem z Tofikiem w kontaktcie, jak znajdą termin z Toru Kielc to pogadam z Daco.. nie powinno być problemu...
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-06-29, 21:55   

Co do organizacji czasu osobom nie śmigającym po torze to napewno się coś wymyśli - tylko nudni ludzie się nudzą :P
Co do mediów to z tego co kojarze to nasz kolega z klubu NORB z kielc ma coś wspólnego z mediami w Kielcach, a jeśli się myle to zdaje się że mój brat właśnie z piastowanego stanowiska w klubie motocyklowym ma jakieś kontakty bo nawet często lokalne media są patronem albo sponsorem organizowanych rajdów/zawodów

Nie wiem czy Dawid jeszcze jest zwiazany z sielpią, ale napewno ma tam kontakty, spróbuje złapać z nim kontakt.
_________________

 
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-29, 22:24   

mysza napisał/a:
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
PiotrekKRK, takie występy rozkminie ale będziesz w moim teamie?


No niech będzie... Ja w takim razie będę tym po lewej. A Ty będziesz tańczył z hula-hop :dance:

Co do toru to byłem raz na Torze Kielce (jako widz) i wydaje się być naprawdę świetnym torem jak na nasze potrzeby. A jaką trasę byście na nim widzieli? Te mega długie proste też by wchodziły w grę?
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKRK 2011-06-29, 22:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-29, 22:29   

przy odpowiednich szykanach jak np tutaj http://www.youtube.com/watch?v=deCff6K2Gyg nie ma znaczenia moc samochodu

[ Dodano: 2011-06-29, 22:30 ]
ale tam nie ma mega dlugich prostych :P raptem 3 biegi mozna zapiac na maxa :) i ledwo pod 2 paczki na budziku na koncach :) na poznaniu na najdluzszej prostej skrzynie sie zamyka :)
 
 
Miron 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 222
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2011-06-30, 18:19   

Ja byłem narazie na jednym zlocie MEKP ale uważam że tor jest niezbędny nawet dla słabszych aut pojeżdżawka na torze to wielki fan, a ten tor w kielcach wydaje się dość duży.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15