Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot 2012 Propozycje

Czy mimo wszystko musi być tor na zlocie ogólnopolskiem?
Nie ma bata tor musi być!
50%
 50%  [ 17 ]
hmmm nie koniecznie ale chciałbym aby był
26%
 26%  [ 9 ]
wisi mi to i tak nie przyjadę w tym roku :-)
0%
 0%  [ 0 ]
wolę imprezę bez toru bo spotykam się dla ludzi a nie kawałka drogi z trawą.
23%
 23%  [ 8 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-28, 19:42   Zlot 2012 Propozycje

Siemka. Temat poruszam z uwagi nam molestowanie mnie przez Olcię i Trzcinę a już mówię o co chodzi.

Jak wiadomo zawsze każdy chce na zlocie tor a jak przychodzi co do czego to na tor wjeżdża kilka aut. Wychodzimy do Was z propozycją organizacji zlotu ale tym razem bez toru. Miejscowość Łagów tak jak to miało miejsce dwa lata oraz rok temu zorganizowane będą jakieś atrakcje itp. Główny nacisk byłby położony na integracje. Czy w ogóle pasuje Wam coś takiego czy dalej się upieracie że jak ogólnopolski to musi być z torem? Jest to temat luźny i niewiążący więc zapraszam do wypowiadania się udziału w ankiecie itp.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
Ostatnio zmieniony przez mysza 2011-06-28, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2011-06-28, 19:47   

a Tofik nie robi w przyszlym roku zlotu w Kielcach? :>
mnie tam pasi i tor i moze byc bez toru, byle Wasze dziuby zobaczyc :)
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-28, 19:49   

a nie wiem nawet jak tobi to luzik tak tylko luźne rozmowy nie koniecznie o Łagowie ale o zlocie. Może nawet tutaj Tofik poruszyć swój temat i napisać co nieco o zlocie.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
Kamil1G 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 50
Skąd: Sanok
Wysłany: 2011-06-28, 19:52   

Dla mnie tor nie jest konieczny,wolał bym jedynie bliżej podkarpacia :lol2:
_________________

 
 
Miki66xd 
KLUBOWICZ

Wiek: 32
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 172
Skąd: Kaniow
Wysłany: 2011-06-28, 19:58   

Mi nie zależy na torze, bo i tak nie śmigam po nim. A co do miejsca to Kielce bardziej mi pasują :)
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-06-28, 20:29   

Ciekawe rzeczy opowiadacie. Byłem już na 4 zlotach i jeśli tor był właściwie zorganizowany to zawsze byli chętni do jazdy.
Kto nie śmigał na torze ten nie ma pojęcia co to oznacza.

Kwestia Kielc została poruszona. Razem z Tofikiem rozpoznaliśmy temat. Terminarz imprez będzie znany w styczniu 2012 wtedy zdecydujemy. Wsparcie w organizacji zlotu zadeklarowało kilku klubowiczów z Krakowa. Planujemy zorganizować imprezę w oparciu o cenne doświadczenia z poprzednich zlotów. Na dzień dzisiejszy są to jedynie plany i zbieranie informacji.
Dyskusja i wasze zdanie na temat zlotu 2012 jest mile widziane.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-06-28, 21:16   

mysza napisał/a:
a jak przychodzi co do czego to na tor wjeżdża kilka aut.

mysza może Ty nie jeździłeś ,ale w Lublinie sporo aut latało po torze.. tak samo na tym kawałku drogi w Toruniu i z tego co wiem w Ułężu i Kielcach frekwencja też była niezła ,to że w tym roku frekwencja była kiepska to nie znaczy ,że w poprzednich latach też... i na kolejnym też będzie kiepska, poza tym wiele osób nie przyjechało bo miało problemy...

Ja jestem za zlotem z torem i atrakcjami z tym związanymi.
 
 
 
maciek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 250
Skąd: Krosno/KRK
Wysłany: 2011-06-28, 22:16   

Na Kielce bym się pisał :ok:
_________________

 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2011-06-28, 22:17   

Jestem tam co tydzień prawie :) - śliczne miasto
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
lesiu117 
KLUBOWICZ


Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 403
Skąd: Sulech?w
Wysłany: 2011-06-28, 22:34   

Moim skromnym (nawet bardzo) zdaniem Tor jest zbędny. Mało kto w klubie posiada samochód, który naprawde może coś pokazać na torze... Pozatym trzeba myśleć o wszystkich. Byłem jak narazie tylko w Lublinie, fakt na tor wjechało cos tam koło 30 aut, ale "widzowie" szybko się znudzili i nie mieli co robić... A powinno się myśleć o wszystkich stad chcieliśmy zrobić bardziej integracyjną imprezę by pokazało się jak najwięcej osób... :)
_________________
... Ride ... or ... Die ...
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-28, 22:41   

byłem na prawie wszystkich zlotach ecli poza pierwszym i ostatnim... moim zdaniem tor czy 1/4 czy chocby jakis prosty KJS jest konieczny. Mimo, że klub to ludzie a nie samochody to bez tych samochodów nie byłoby tych "ludzi". A że to są samochody o pseudo charakterze "sportowym" to niech chociaz wykażą się podczas jakieś zabawy (rywalizacji). Raz na rok chyba można tyle się poświecic i przyjechać w dany zakątek kraju na zlot, a nie tylko pipeszyć że za drogo, za daleko etc.
równie dobrze z rejonu np. Krakowskiego mozemy wynac busa i zabrac sie w 15 osob na raz taniej prawda? i gdzie tu zlot Eclipsea? z takim nastawieniem zapowaida sie wg mojego zdania tylko pijacka impreza... to prawdziwe oblicze "Klubu" Eclipsea?

Gdyby zoabczyli co sie dzieje Leul, Majkel, Miker, Shotgun, Venom i wielu z tych co ten klub budowali w zalążkach zanim duża część obecnych posiadaczy nie miala jeszcze prawa jazdy to by sie ostro przerazili :/
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-28, 22:50   

GOLDI napisał/a:
tor czy 1/4 czy chocby jakis prosty KJS jest konieczny. Mimo, że klub to ludzie a nie samochody to bez tych samochodów nie byłoby tych "ludzi". A że to są samochody o pseudo charakterze "sportowym" to niech chociaz wykażą się podczas jakieś zabawy (rywalizacji). Raz na rok chyba można tyle się poświecic i przyjechać w dany zakątek kraju na zlot, a nie tylko pipeszyć że za drogo, za daleko etc.
równie dobrze z rejonu np. Krakowskiego mozemy wynac busa i zabrac sie w 15 osob na raz taniej prawda? i gdzie tu zlot Eclipsea?


Dobrze człowiek gada :ok:
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKRK 2011-06-28, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-28, 22:55   

swoją drogą tylu ścigantów na tym forum ostatnimi czasy... dajcie im szanse niech wykażą się w odpowiednim do tego miejscu :ok:
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-06-28, 23:08   

czyżbym usłyszał hasło "tofik" ?? :>
czyzby 3 razy?? :>

Tak więc razem z Hammere zastanawiam sie nad podjęciem sie organizacji Ogólnopolskiego w 2012. Chcieli bysmy zeby zlot odbył się w kiecach włącznie z wynajeciem Toru KIELCE.
Poczyniłem juz pierwsze kroki w kierunku wynajmu toru a w zasadzie narazie o zebranie informacji, co i jak kiedy i za ile. Niestety jakoże jest to obiekt PZMOT-owski obowiązują ich pewne zasady. Tak jak Hammer napisal, do końca roku nie możemy ustalić żadnego terinu ani zrobić żadej rezerwacji. Procedura wygląda następująco że na początku roku PZMOT oddział KIELCE dostaje wykaz i terminarz imprez masowych na cłay rok z centrali. Te imprezy jako pierwsze lądują w kalendarzu. Następnie wpisywane są imprezy z organizatorami ktorych PZMOT ma podpisane umowy długoterminowe. Pozostałe terminy są do wynajęcia a zasada jaka obowiazuje to "kto pierwszy ten lepszy".
Tak więc ja będe trzymał w styczniu rękę na pulsie. Termin jaki chcieli bysmy ustalić mieścił by się w ramach czasowych miedzy II połową czerwca a I połową lipca ( wszystko jest do dogadania - nie chce tu teraz miliona postów ze tem u pasuje tak a temu inaczej, to tylko przymiarki więc oszczędźcie).
znam ceny wynajmu. TOR kielce może zorganizować również pomiary jednak sporo sobie za to krzycza. nie mniej jednak udzielam się jeszcze w KIELECKIM KLUBIE MOTOCYKLOWYM "WENA" (kiedyś byłem w zarządzie, mój brat nadal jest i jest współzałożycielem) i klub posiada chronometraż i służy pomocą.

Mam juz pomysł i namiar na conajmniej dwie miejscówki na noclegi, na miejscu mam dobrego znajomego pracującego w "grafiku" więc zrobił by naklejki z numerami, mnie robi wszystkie naklejki, dobra robota jest. Pod nosem - 200m od domu mam agencję reklamy więc jakby były chęci można by było zamowić np chorągiewki klubowe lub inne gadżety, nawet jakies upominki z logiem klubu do wygrania w konkursach. Kiedyś pracowałem w takim sklepie gdzie między innymi sprzedawano puchary, statuetki, medale itp..... nadal mam tam znajomości...
Także możliwości są i większość na miejscu.
Kwestia jest chęci, ale nie tylko nas ale i WAS. Napewno jeśli się zdecydujemy już na 100% dużo wcześniej chcielibyśmy przeprowadzić ankiety i listy chętnych. Myslimy jeszcze jak rozwiązać kwestie finansowe tak by nie było sytuacji że zamawiamy wszystko a na 2 tygodnie przed zlotem 1/3 osob się wyłamuje i zostajemy z kosztami - " kochajmy się jak bracia , liczmy się jak żydzi" :lol2:

Ogólnie marzy nam się taki porządny zlot już w europejskich standardach ( i nie chce tutaj porównywać zadny innych zlotów MEKP na ktorych byłem ani wyliczać który był lepszy, nie w tym rzecz) z wieloma nie koniecznie kosztownymi atrakcjami, coś gdzie by się wszyscy świetnie bawili i nie chcieli odjeżdżać.

No to tak w skrócie...
_________________

 
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2011-06-28, 23:12   

Jednak Tofik to dobry mudżyn :uscisk:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-28, 23:13   

Tofik napisał/a:
Termin jaki chcieli bysmy ustalić mieścił by się w ramach czasowych miedzy II połową czerwca a I połową lipca ( wszystko jest do dogadania - nie chce tu teraz miliona postów ze tem u pasuje tak a temu inaczej, to tylko przymiarki więc oszczędźcie).
osobiscie jeszcze wtrace swoje trzy grosze... jako organizator (przynajmniej takie checi obecnie posiadasz) powinniscie sami zdecydowac nad jednym terminem(zdroworozsadkowo) i rzucic termin i basta. Kto ma byc to bedzie a kto ma siac zamet i tak go bedzie sial w ankietach przez nastepne 3 miesiace ze to nie, ze tamto nie , ze wtedy bedzie mial pogrzeb babci ktora jeszcze zyje, a dwa dni pozniej sesje.

Taka mała sugestia.
Opierając sie na corocznych doświadczeniach.
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2011-06-28, 23:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-06-28, 23:20   

GOLD. Termin i tak będzie ustalony 1 góra 2 bo znając życie terminarz PZMOT'u bedzie się szybko zapełnial. bądź co bądź w gre wchodzą tylko 4 weekendy a nie przedział 2 miesięcy, także tak jak mówi 2 terminy w graniczach 1 miesiąca to wszystko.

Dodam jeszcze że bez toru ja nie widze zlotu i w innym wypadku raczej się nie podejmujemy. Tor musi być jak dla mnie i myśle ze sporo osób nas poprze, bo nie po to rok dłubiecie przy wozach żeby ladnie wyglądały na parkingu przy ośrodku :P

Trzeba ZA-PIER-DA-.... :lol2:
_________________

 
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-06-29, 06:18   

Tofik, :ok:
GOLDI napisał/a:
Kto ma byc to bedzie a kto ma siac zamet i tak go bedzie sial w ankietach przez nastepne 3 miesiace ze to nie, ze tamto nie , ze wtedy bedzie mial pogrzeb babci ktora jeszcze zyje, a dwa dni pozniej sesje.
święta prawda i tak nigdy się wszystkim nie dogodzi a kto naprawdę chce przyjechać to zrobi wszystko żeby przyjechać. Tylko u nas jest tak w klubie że 60 osób się deklaruje przychodzi czas na wpłaty i zostaje tylko 30 a później nie ma komu pokryć kosztów podzielonych na 60 osób i tu jest cały problem.

Ciekawi mnie ile osób zaznaczyło w ankiecie opcje nr 3 :hahaha:
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-06-29, 06:22   

Tofik napisał/a:
bo nie po to rok dłubiecie przy wozach żeby ladnie wyglądały na parkingu przy ośrodku


niestety niektórzy właśnie po to .... lałns i bałns :D
a na torze najsławniejsze wymówki to: " sprzęgło mi pada, nie mam dobrych hamulców albo zawieszenie nie zrobione" To ja sie pytam wtedy, dlaczego jeździsz niesprawnym autem i zagrożenie sprawiasz.
Każdy sprawny technicznie eclips spokojnie może jeździć na torze i odrobina wysiłku mu nie zaszkodzi. Kaleos i Trucky pokazali, że auta z innej bajki również dają radę.
Tor musi być i już. Termin będzie taki by wstrzelić się między zakończone sesje i wyjazdy urlopowe.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
irq 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 188
Skąd: Stalowa Wola/Krakow
Wysłany: 2011-06-29, 08:43   

Tofik napisał/a:

Dodam jeszcze że bez toru ja nie widze zlotu .

Podpisuje sie pod tym obiema rekami. :amen:
PS.
Bedzie to 10. czytaj jubileuszowy zlot i powinien byc na prawde wyjatkowy - Kielce wydaja sie pasowac idealnie.
_________________
Był 2G GS
Jest Mazdaspeed6
Gimme fuel, gimme fire, gimme that which I desire!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14