Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z domykaniem szyb
Autor Wiadomość
HeLLoOmOtO
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-02, 11:48   

hehe mam ten sam problem, ale tylko z szyb? kierowcy :) ta od pasa?era jest OKa. Ju? tyle razy by?em u mechanika z tym. Po naprawie 2,3 tyg OK a potem znowu szyba wyskakuje z uszczelki. Ju? nie wiem co mam zrobi? ... mo?e jaki? pomys? ? :glupawka:
 
 
piotr 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: -60
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 70
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2008-05-02, 17:09   

Niez?e porady silikonem ,smarem ,itd. itp .a mo?e ?ojem i g.......nem swojem .a potem za??? bia?? koszul? i dotrzyj ?okciem przy otwartej szybie .............he he he .... tylko jeden z was mia? racj? .............to tak jakby? nala? oliwki do zamka a potem zdziwienie ?e si? kluczyk nie mie?ci i co? blokuje . :twisted:
_________________
Wyprzedaż garażowa części do eclipse 1G ......tel 506 277 665.............Piotr.
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2008-05-03, 10:56   

piotr napisał/a:
Niez?e porady silikonem ,smarem ,itd. itp .a mo?e ?ojem i g.......nem swojem .a potem za??? bia?? koszul? i dotrzyj ?okciem przy otwartej szybie .............he he he .... tylko jeden z was mia? racj? .............to tak jakby? nala? oliwki do zamka a potem zdziwienie ?e si? kluczyk nie mie?ci i co? blokuje .

No i dla mnie to nie prawda! Nikt nie smaruje uszczelki na g?rze szyby bo po co tylko na pionowych bokach drzwi to jak niby ma si? ubrudzi? od smaru??? Ja te? mia?em ten problem i tak jak m?wi? koledzy, smar silikonowy w spreju za?atwi? problem i mam prawie rok czasu z g?owy. Tak samo kolega mia? w BMW, je?dzi? po mechanikach, kupi? nawet w serwisie jakie? plastiki do prowadnicy i nic, przyjecha? na dzia?k?, zosta? przy starych plastikach i moim smarze-by?o to w wakacje a zadowolony do tej pory! :ok:
 
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-05-03, 20:59   

HeLLoOmOtO, mozesz miec krzywe prowadnice szyb
 
 
 
HeLLoOmOtO
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 11:34   

Diabel jest taka mo?liwo?? :glupawka: ma kto? mo?e na sell prowadnice :P ??
 
 
Allais
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-05, 12:51   

Hehe uwielbiam to :P Ledwo zauwa?y?em w swoim Talonie problem z szyb?, a ju? znalaz?em rozwi?zanie :D "Szukaj" FTW ^^ Dzi?ki Wam jestem coraz bli?ej mo?liwo?ci pojawienia si? na zlocie ;) Teraz jeszcze lampy przednie, blacharka i to w sumie by by?o na tyle... no i ta cholerna automatyczna skrzynia -.-' Ale nie robie OT wypowiem si? tam gdzie trzeba :)
 
 
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 08:50   

jak nic trzeba zdj?? plastik z drzwi i bedzie wszystko wiadomo, jak tak zrobi?em i sie okaza?e ?e szczotki co tyrzyma?y szybe, p??niej uszczelka co blokowa?a dost?p wody, a teraz do tego jeszcze sie prowadnice pokrzywi?y.... niestety z elektrycznymi szybami s? ci?g?e problemy, :jezyk: ale i tak gorzej maj? ci co maj? 2g i drzwi bez ramek :badcrack:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-06, 12:43   

migteam napisał/a:
ale i tak gorzej maj? ci co maj? 2g i drzwi bez ramek
ze szyby sie trzesa na opuszczonych to nie znaczy ze to problem :> ale i to da sie rozwiazac :> ogolnie to sa bezproblemowe :>
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-05-06, 14:29   

migteam, ja nierozumiem jaki problem poza drganiami nie mam z nimi zadnego problemu a to tak jak Zly wspomnial da sie zrobic ;)
 
 
 
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-07, 20:18   

no dobra... u mnie i tak jak nie urok to sraczka... jak juz prowadnice poprostowane to szczotka sie wytar?a, jak nie szczotka to uszczelka...... :/
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2008-07-08, 12:29   

Znalaz?em przyczyn? wyskakuj?cych szyb! Lata na boki takie co? (do tego jest przykr?cona szyba):

Wyrabiaj? si? te plastiki (na dodatek ja jednego chyba troch? wy?ama?em jak zatrzasn??em ostatnio kluczyki w samochodzie bo szyba lata jak w?ciek?a :jezyk: )

Czy widzia? kto? to gdzie?? Da si? to dokupi
Ostatnio zmieniony przez Mrok 2009-02-20, 19:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13