Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
XBOX vs PS3
Autor Wiadomość
Szakal 
KLUBOWICZ

Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-01-07, 13:42   XBOX vs PS3

Wydaje mi sie ze juz był taki temat ,ale chyba w OT i umarł śmiercią naturalną :( Chodzi o to która konsola jest lepsza i dlaczego? Najlepiej by wypowiedziały się osoby które mają/miały z którąś z konsol doczynienia i powiedziały nieco na ich temat :) W internecie jest pełno różnych opinii że zgłupieć można... A jeszcze jakby ktos na temat kontrolerów sie wypowiedział to by było super (kinect i ps move) ,kinect fajniejszy ale słyszałem ze ma spore opóźnienia w naśladowaniu ruchów i potrzeba na niego duzej przestrzeni ,to prawda? Chciałem sobie kupić taką zabawke tylko nie moge sie zdecydować którą :jezyk:
 
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2012-01-07, 14:07   

miałem okazję grać na obu konsolach, przez niedługi czas więc niewiele mogę powiedzieć ale jeśli chodzi o grafikę to po przesiadce z ps3 na x-boxa to x-box zdecydowanie na plus w tym temacie. Jak ktoś grał na ps lub ps2 to obsługa ps3 jest bardziej intuicyjna, do x-boxa trzeba się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o koinect i ps move to z żadnego nie korzystałem.
Ostatnio zmieniony przez cebem 2012-01-07, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2012-01-07, 15:19   

Szakal, grałem na obydwu konsolach i korzystałem i z kinecta i z ps move. Jeśli o mnie chodzi to bardziej spodobał mi się kinect, sterujesz całym ciałem i bardzo fajnie to chodzi. Co prawda nie wykryje Ci ruchu poszczególnych placów ale doskonale się spisuje w gierkach takich jak jakieś tańce, sporty i inne - można się naprawdę zmachać, a ze znajomymi to już w ogóle przednia zabawa :lol2:
Co do miejsca w pokoju to kamerka ogarnia Cie z odległości jakiś 2 metrów, jak stoisz bliżej to czasem nie odbiera poprawnie Twoich ruchów. Miejsce moim zdaniem dla jednej osoby to kwadracik 2x2 metry i jest idealnie :ok:
Minusem jest tutaj trochę mała ilość ciekawych gierek w które możesz sam pograć, to będzie fajna zabawka na spotkania ze znajomymi. No i trochę słabo mu idzie wykrywanie ruchów po ciemku :jezyk:

Co do PS3, cebem, nie wiem w co grałeś ale grafika w PSiejest lepsza niż na Xie, co prawda są to minimalne różnice ale jednak jak ktoś się lubi delektować ładną oprawą (a ja do takich osób należę) na pewno to wychwyci ;)
Co do samego sterownika ps move, masz tutaj znacznie większy wybór gierek w które możesz sam pograć, jeśli by zestawić reakcję obu urządzeń to ps również szybciej reaguje, ale za to kierujesz tylko tymi dwoma pałkami więc ruchu i możliwości w grze masz ograniczone w porównaniu do Xa i fun jest trochę mniejszy moim zdaniem. Miejsca potrzebujesz znacznie mniej przy PSie i działa w całkowitych ciemnościach. (fajnie wyglądają takie dwie latające kulki w ciemności :lol2: )

Pominąłeś jeszcze fajną konsolę jaką jest Nintendo Wii :jezyk:
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2012-01-07, 15:30   

Nfs na jednym i drugim, już nie pamiętam w tej chwili która była to część ale na X wyglądało dużo lepiej, no i GTA IV to samo. Możliwe że to była zasługa tv bo obie konsole były pod innymi tv.
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-01-07, 15:52   

Kontroler biore pod uwage poprostu ,żeby z kimś sie pobawić ,samemu to sie innymi grami zajme i to przez neta pewnie :jezyk: Jakoś generalnie jestem bardziej za XBOXem ,a Nintendo to chyba juz starawe jest czy mi sie zdaje? :jezyk:

EDIT:
Chociaż coraz bardziej przekonuje sie do PS3 ,tylko te kontrolery :jezyk:
Ostatnio zmieniony przez Szakal 2012-01-07, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2012-01-07, 22:03   

ps3 tylko i wyłącznie !!!
Lepsza grafa Blueray pady bez batri a nie jak w xbox dwa paluszki !!!

jedynie co x ma lepsze to kinect bo w ps3 ten system move niestety ma duze braki
_________________
"PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER"
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2012-01-07, 22:21   

Szakal, Temat jest bez sensu bo tak jak napisałeś :

Szakal napisał/a:
W internecie jest pełno różnych opinii że zgłupieć można...


Tak i tutaj odpowiedzi jednoznacznej nie znajdziesz. Grałem na X jaki i PS3... wybrałem X.
Proponuję byś zastanowił się ilu Twoich przyjaciół ma X a ile PS3 i wybierz na tej podstawie byś miał z kim grać.

Ja mam X-box :lol2:
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 22:24   

temat założony pod "fanbojów" aby mogli się kłucić... :jezyk:
Szakal, jeśli nie wiesz jaką konsolę wybrać patrz jakie exclusivy proponuje ps3 a jakie xbox360 bo jeśli chodzi o różnice w grafice itp to są one minimalne. Ja na twoim miejscu wybrałbym xboxa360 dlaczego?
bo po 1 jest o prawie połowę tańszy niż ps3, po 2 jeśli chcesz zaoszczędzić na kupnie gier można go w bardzo łatwy sposób złamać, po 3 seria GEARS OF WAR !!!<-to dla tej gry kupiłem tą konsolę
btw. już mówi się o wprowadzeniu nowej generacji konsoli więc nie widzę sensu wydawania większej kasy na coś co posłuży 2-3 lata (chyba że nie planujesz zmieniać)
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 16:35   

Cytat:
już mówi się o wprowadzeniu nowej generacji konsoli więc nie widzę sensu wydawania większej kasy na coś co posłuży 2-3 lata (chyba że nie planujesz zmieniać)


PS4
Koniec 2012 r . na 90%
2013 100%

Odpowiedzi co lepsze X czy PS3 nie udziele , polecam PS3 .
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-01-09, 23:13   

Tylko PS , gralm na jednej i drugiej konsoli i jakoś PS3 mnie bardziej przekonał . Niewiem czy to dla tego że od zawsze miałem PS od 1 przez 2 do 3 . Trójke kupiłem jakoś zaraz po jej premierze i do tej pory mi sie nie znudziłą ani mnie nie zawodzi . Plusem jest tez interfejs internetu , przeglądarki i możliwości internetowe jakie oferuje PS3 . Można powiedziec że jest takim komputerem podłączonym do TV ;)
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
Grabelny 
zielenina


Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Tuchów / Tarnów
Wysłany: 2012-01-10, 23:21   

ja tam zerwalem z przyzwyczajeniami. mialem PSX, PS2, pozniej PSP no i teraz mam od 2007 x360. może niema możliwości pewnych z PS3 za to są inne smaczki w postaci achievementów :) i to mnie w dużej mierze przekonało
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-01-12, 22:42   

A tak swoja droga...jak sie gra w strzelanki na konsoli? Ciężko sie przyzwyczaić do celowania bez myszki? :jezyk:
 
 
 
Kędzior 
KLUBOWICZ

Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 211
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-01-12, 22:55   

ja mam ps3 i sobie chwale co jakiś czas kupuje gierke bo czasem można te 100zł poświęcić ;D

grafika to coś pięknego no i blueray filmy kosmos plus konwerter 3d na 52calowej plazmie efekty są zajebiste

ps3 służy mi jako kombajn multimedialny mam filmy piosenki zdjęcia gry i internet więc czego chcieć więcej ;)

w xboxa grałem w grę forza fajna grafa dobra gra ale ten pad masakra ;D

co do kinekta i psmove to praktyczniejszy jest kinekt ale dokładniejszy move ;)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2012-01-13, 00:22   

Ja kiedyś chciałem kupić Xbox'a ,bo miałem z nim do czynienia u znajomego ,a kupiłem laptopa ostatecznie :jezyk: Grałem też trochę na PS3 z tym kontrolerem move i całkiem to fajnie działa jak grasz w jakiegoś golfa ping pong itp, kinekta nie miałem możliwości użytkować. Grafika dla mnie i w jednym i drugim jest bardzo dobra,ale dużo i tak zależy od tv, pady?? ten z ps3 jakoś bardziej do mnie przemawia z wyglądu ,wykonania i rozmieszczenia przycisków ,dla mnie wygodniejszy.W PS3 multiplayer jest za free ,a w xbox trzeba płacić o ile pamiętam. PS3 jak wyżej pisali ma BlueRay,a Xbox nie.PS3 jest prawie bezawaryjny. Minus to cena ,która jest wyższa . Mimo wszystko brałbym PS3 bo lepiej mi się go użytkowało. :ok: Teraz jest chyba wersja PS3 slim z dyskiem 320GB :>
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-01-16, 09:28   

No i kupiłem :lol2: XBOXa :lol2: Jestem mega zadowolony ,zabawa z kinectem przednia ,rzeczywiście ma jakies opóźnienia ale nieznaczne :ok: Do tego na dzień dobry kupiłem sobie BF3 i Forze 4 :serduszka: Forza jest świetna jak dla mnie ,chyba wezme urlop w pracy żeby pograć :lol2: Ale na Battlefieldzie sie zawiodłem...sterowanie jest masakryczne ,nie moge sie przyzwyczaić do grania w FPSa na konsoli ,jednak myszka wiele lepsza jest :ksiadz:
 
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-16, 17:49   

Szakal, kupuj serię Gears Of War !!! i to prędko :ksiadz: zakochasz się w tej grze i nikt Cię nie odpędzi od konsoli :jezyk:
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-17, 00:36   

grałem, co prawda na kompie ale popieram, mega giera, wciąga masakrycznie :ok:
 
 
RafalTurbo 
KLUBOWICZ


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 132
Skąd: Kluczbork/Wrocław
Wysłany: 2012-06-14, 20:43   

Cześć wszystkim.

Będąc małym miałem PS1 było fajnie popsułem :(

miałem PS2 sprzedałem bo przerabianie było wtedy drogie i nie opłacalne ponoć się paliły itd

Długo grałem na PC jak miałem nudy ale wyprowadziłem się z domu to kompa zostawiłem w domu, nie długo zima no może za kilka miesięcy ale zastanawiam się co lepsze PS3 Xbox 360 ? kto co ma i jak się spisuje czy da się "zapisywać gry" na tych dyskach ? 320GB chyba mają, to co ja mam tam trzymać i to pytanie bo PS2 miałem kilka gier i się nudziły to się wymieniałem z kolegami i płyty się rysowały, gry się czasem zacinały i trzeba było je wyjmować i odpalać na nowo jak to zarysowana płyta :) to czy da się np Kupić grę nagrać na ten dysk i sobie grać kiedy się chce z dysku żeby płyty się nie rysowały oczywiście mając w domu oryginał żeby nie było piractwa :) może głupie dziecinne pytania ale nie wiem jak daleko technika zaszła w PS lub Xbox bo skończyłem na PS2.

No i co bardziej polecacie i dla czego.


Pozdrawiam i dziękuję za wypowiedzi ;)

Ps.Jak piszę nie zrozumiale przepraszam. :badcrack:
_________________
Samochód powinien być jak kobieta - ładny, znający umiar z miłym głosem. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto woli wredną, wrzeszczącą i wściekle umalowaną ku*we.
 
 
 
shorty1988
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-14, 20:58   

RafalTurbo, tak, gry instalujesz na dysk twardy ale plyte trzymasz w napedzie do uruchomienia-tak to wyglada w xboxie 360
Co do tego co wybrac-zalezy jak gruby masz portfel... ale mysle ze na obecna chwile to tylko xboxa dlatego iz mozna go przerobic a dwa ze coraz czesciej mowi sie o nadejsciu nowej generacji konsol wiec nie widze sensu wydawania 1200zl na ps3 -takie moje zdanie
 
 
Simeon 
KLUBOWICZ
Łysy z Brazzers


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1638
Skąd: KrK
Wysłany: 2012-06-14, 21:15   

X pudło racja można przerobić ale z tego co kumple mieli to raczej gwarancji na takie przeróbki nie dają wykonawcy (z 3 co przerabiali to tylko u 2 się udało i każdy przerabiał gdzie indziej). Polega to na rozwierceniu (Tak dosłownie rozwierceniu) procka. Mi by było szkoda niszczyć sobie w ten sposób sprzęt
_________________
--2g RS 420a '96, --2g GS 4g63 '96, --2g GST Spyder 4g63T '98
--BMW E30 M20B20 '87 --IS 200 1G-FE '99
"Bo auta to do 2000r. wychodziły"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12