Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki akumulator do Eclipse 3.8.
Autor Wiadomość
Krueger 
KLUBOWICZ


Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 88
Skąd: POLSKA
Wysłany: 2012-05-05, 07:31   akumulator do ecli

Może to nieco kotlet, ale muszę coś dodac.

Moim zdaniem w tym temacie w ogóle nie chodzi o to, czy centra czy bosch itp. Zacznijmy od czego innego - jaki akumulator nadaje się do auta o amerykańskich parametrach? Wg mnie montowanie 60 AH do 4g 3.8l. to nieporozumienie.

Moje 3g co rok pożerało akumulator tak, że nadawał się do wyrzucenia. Dopiero potem się dowiedziałem, że do ecli lepiej jest montować podobny sprzęt jak stosują w USA. Ja mam Deka Ultimate (zdaje się 70AH) nie mam kłopotu. Przedtem zajeździłem Kagera i centrę, żaden nie przeżył dużej niż rok.

Co prawda amerykański sprzęt jest drogi (ja dałem 600 zł....) więc to pewien problem. Ale montowanie 60 AH do 4g 3.8 jest - jak mi się wydaje - niezgodne z zaleceniami dla tego auta. Więc zamiast się przerzucać mitami na temat marek akumulatorów, warto najpierw pomyśleć jaka specyfikacja jest nam potrzebna.

Może być tak, że ktoś wsadzi tam 60-kę i będzie jeździł 3 lata. Ale jest prawdopodobieństwo, że w trudniejszych warunkach takie pudełko po prostu nie da rady.
_________________
"NOW I'M YOUR BOYFRIEND, NANCY"


ECLIPSE 3.0 V6 GT 326 KM / 372 Nm powered by ProjectXs
Ostatnio zmieniony przez Krueger 2012-05-05, 07:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Grzegorz 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Wiek: 48
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 379
Skąd: G?ttingen
Wysłany: 2012-05-05, 09:49   

Zgadzam sie jak najbardziej i uwazam ze OEM to najlepsza opcja ,tylko te przesadne ceny w ASO :roll:
_________________
BORN TO PERFORM
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8