Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
eclipse 4G RADIO...PYTANIE O WZMACNIACZ + SUBWOOFER
Autor Wiadomość
nanek141 
zielenina


Wiek: 38
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2012-01-26, 21:59   eclipse 4G RADIO...PYTANIE O WZMACNIACZ + SUBWOOFER

Jestem tu nowy, bo w zasadzie mam eclipsa od dwóch dni. Moje pytanie: Da się w 4G podłączyć pod orginalne radio wzmacniacz z subwooferem?? Jeżeli nie to może macie jakieś dojście do tej ramki na 2 din ale za troche normalniejszą kasę bo płacić 500zł za kawałek plastiku to trochę przesada. Lubię dobrą jakość muzyki z delikatnym masażem pleców ale niestety mój egzemplarz nie został wyposażony w tylni woofer... czekam na odpowiedź i z góry dziekuję. Pozdro Pawel
_________________
nanek
 
 
e! 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 299
Skąd: KNT
Wysłany: 2012-01-26, 23:22   

Witamy na forum,

Dał byś rade zrobić zdjęcie tyłu radia ? BO mogą być 2 sposoby podłazcenia. Poprzez tak zwane 'czincze' albo poprzez takie sprytne urządzonko, które podłacza się w kabelki ( te które lecą do głośników )
 
 
 
Adam 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 171
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-01-29, 10:04   

Ja mam u siebie tak podłączone.Kupiłem taki adapter który się podłącza pod tylne głośniki i tam masz wtedy wejścia na czincze.Chyba że masz jakiegoś dobrego elektronika to można się wpiąć bezpośrednio do radia trzeba tylko wiedzieć gdzie przylutować kabelki i będziesz mieć wyjście RCA w radiu.
 
 
nanek141 
zielenina


Wiek: 38
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2012-01-31, 14:02   

no miałem dobrego elektryka ale pół roku temu złamał kręgosłup po pijaku nad wodą... w tym tygodniu strzele fote to zobaczycie o co tam biega... ja się poprostu na tym nie znam

[ Dodano: 2012-02-13, 22:59 ]
dobra Panowie podłącze to tym adapterem tylko powiedzcie jak się dostać do tylnich głośników ??? trzeba całe plastiki zdejmować ???!!!
_________________
nanek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13