Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Alkoholikowóz 1g :p
Autor Wiadomość
alkoholic 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: obecnie białystok
Wysłany: 2012-10-06, 16:41   Alkoholikowóz 1g :p

Siemanko wszystkim z racji tego że jestem już trochę w klubie a misiek zmienił sie od momentu kupna pomyślałem że zrobie prezentacje żebyście ocenili czy ide w dobrym czy złym kierunku :twisted:
Model z 1993r silnik seria DOHC 2.0 4g63. Klipsa kupiłem 25 listopada zeszłego roku przez czysty przypadek ale wyszło mi to na dobre :lol2: Będąc u mechanika ze swoim ciągle psującym się autem szef zadzwonił że Jego szwagier jest u Niego i ma na sprzedaż fajne coupe. Na miejscu okazało sie że to klips, praktycznie nic nie wiedziałem o tej furze ale stan blach bez rdzy, mocny silnik, super skrzynia z krótkimi przełożeniami, specyficzna sylwetka, to ze na ulicach w mojej okolicy prawie nie widać 1g i dobra cena spowodowały że postanowiłem go kupić :lol2:

Zdjęcia kilka dni po zakupie



Początek mojej przygody z miśkiem był super aż do momentu gdy pękł balans (nie wiedziałem że cos takiego jest :wtf: ) ale dzieki tacie mojej kobiety misiek ma teraz serce jak dzwon (podziękowania dla Pana Zbyszka :beer: :amen: )

Zmiany za mojej kadencji:
mechaniczne: remont silnika, klocki przód, przewody WN, olej z filtrem, chłodnica
optyczne: przyciemniona przednia blenda i tylne lampy, bra, nowe alu, czerwone zaciski, dodatkowe zegary, kiera momo, co nie co przy car audio, rejestracja z boku

Aktualne zdjecia




Co prawda misiek nie jest jeszcze w idealnym stanie ale chyba nie jest najgorzej :jezyk: plany na najbliższy czas to wymiana tylnych hamulców i zawieszenia przód a poza tym tylko tankuje i śmigam, pomimo jakiś głupot które miałem np z centralnym auto jest bezawaryjne.
No i to by było chyba na tyle, Mówcie co według Was jest ok a co źle, czy ide w dobrym kierunku czy psuje wygląd :jezyk:




:badcrack:
 
 
 
Simeon 
KLUBOWICZ
Łysy z Brazzers


Pomógł: 36 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1638
Skąd: KrK
Wysłany: 2012-10-06, 16:58   

:ok: biały obrys i migacze a tak to mi się podoba :ok: Daj jeszcze zdjęcia środka
_________________
--2g RS 420a '96, --2g GS 4g63 '96, --2g GST Spyder 4g63T '98
--BMW E30 M20B20 '87 --IS 200 1G-FE '99
"Bo auta to do 2000r. wychodziły"
 
 
Dar27 1G GSX 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 34
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: 2012-10-06, 17:00   

Autko wygląda zacnie :ok: ale widziałbym jakieś kółeczka 17cali :dance: i byłoby jeszcze zacniej :tuptup:
_________________
DSM 1g Turbo GSX!
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2012-10-06, 17:56   

do tego kolor białe lampy usa to obowiązkowo powinny wlecieć, tylne szyby bym przyciemnił , ogólnie wygląda w porządku poza brą której zwolennikiem nie jest , bo po jej zdjęciu zazwyczaj lakier się potem odznacza
 
 
 
alkoholic 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: obecnie białystok
Wysłany: 2012-10-06, 18:00   

Dar27 1G GSX napisał/a:
Autko wygląda zacnie :ok: ale widziałbym jakieś kółeczka 17cali :dance: i byłoby jeszcze zacniej :tuptup:


Masz racje ale na ten sezon te musza zostac :jezyk:

[ Dodano: 2012-10-06, 18:01 ]
MATi napisał/a:
do tego kolor białe lampy usa to obowiązkowo powinny wlecieć, tylne szyby bym przyciemnił , ogólnie wygląda w porządku poza brą której zwolennikiem nie jest , bo po jej zdjęciu zazwyczaj lakier się potem odznacza


Mati wiem ze Jestes fanem białych lamp ale u mnie zostana na pewno czarne, dalekosiężne chce jeszcze na zółto zrobic a co do szyb Masz racje chodzi mi to po głowie :ok:
 
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2012-10-06, 18:55   

pięknie sie prezentuje :ok:

Ja bym jeszcze jakoś kierunki przyciemnił i usunął bre :jezyk:
Pomysł z żółtymi lampami też może być trafiony :tuptup:

A szyby zostaw jak są, śliczny jest :serduszka:
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2012-10-06, 20:00   

żółte lampy :ok: tak jak wyżej, kierunki bym przyciemnił też no i lustra od turbo :ok:
 
 
 
Damian_Eclipse 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 683
Skąd: Złotów
Wysłany: 2012-10-06, 20:44   

Ja bym zobaczył jeszcze jak z tyłu Misiek wygląda. Ja miałem przod podobnie jak Ty (pomaraczowe kierunki i przyciemnione postojowki), ale jednak mi sie to nie podobało i mam teraz biale kierunki, postoje tez beda przezroczyste. Ale najwazniejsze zeby sie Tobie podobało. Ładne auto :ok:
_________________
1G GST
http://www.mekp.pl/viewto...er=asc&start=20
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
 
 
 
herod 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 112
Skąd: rzeszów
Wysłany: 2012-10-06, 21:28   

Wg idziesz w dobrym kierunku :ok: tak jak mowiDar27 1G GSX, pasowalyby jakies fajne fele :jezyk: Ehh czasami szkoda mi ze sprzedalem swojego ale niestety potrzebny byl 4 drzwiowy dupowoz :tuptup:
 
 
alkoholic 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: obecnie białystok
Wysłany: 2012-10-06, 22:52   

Damian_Eclipse napisał/a:
Ja bym zobaczył jeszcze jak z tyłu Misiek wygląda. Ja miałem przod podobnie jak Ty (pomaraczowe kierunki i przyciemnione postojowki), ale jednak mi sie to nie podobało i mam teraz biale kierunki, postoje tez beda przezroczyste. Ale najwazniejsze zeby sie Tobie podobało. Ładne auto :ok:


Tył w porównaniu do Twojego nie jest tak mega ciemny, blenda najmocniej swiatła troche a kierunki żółte ale prawde mówiąc wolałbym mieć wszystko czarne jak u Ciebie :ok: ale na czarnym aucie cały czarny tył pewnie szybko by sprawil ze stracilbym dowod :lol2:
 
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2012-10-06, 23:14   

alkoholic napisał/a:
czarny tył pewnie szybko by sprawil ze stracilbym dowod

nie wydaję mi się. Jeśli świecą tak jak trzeba to nie mają nic do gadania, chociaż wiadomo że jak się uprze jakiś matoł to zabierze.
 
 
 
alkoholic 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: obecnie białystok
Wysłany: 2012-10-06, 23:18   

z przodem poki co nie mialem problemu to z tylem moze tez nie byloby zle a czarne lampy strasznie mnie jaraja :serduszka:
 
 
 
andrzejp 
KLUBOWICZ


Pomógł: 58 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1636
Skąd: Pl
Wysłany: 2012-10-07, 10:56   

Dobry kierunek ;) podoba mi sie ;) musimy na spota sie ustawic kiedys jakiegos :ok:
_________________
Eclipse 2G GS 1997, 420a

Angie & Barbara & Cindy & Diane & Elizabeth & Fran & Grace & Repeat.
 
 
alkoholic 
KLUBOWICZ


Pomógł: 6 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: obecnie białystok
Wysłany: 2012-10-07, 13:40   

andrzejp napisał/a:
Dobry kierunek ;) podoba mi sie ;) musimy na spota sie ustawic kiedys jakiegos :ok:


trzeba nad tym pomyslec bo podlasie praktycznie umarlo na forum :wtf:

dzieki wszystkim za mile słowa o miśku
Ostatnio zmieniony przez alkoholic 2013-01-06, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13