Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieraczki
Autor Wiadomość
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 21:14   Wycieraczki

cos mi sie zrobilo z przdnimi wycieraczkami, po prostu przestaly dzialac, tak sobie nagle, prawdopodobnie albo bezpiecznik sie spalil, albo gdzies sie kabelek rozlaczyl, przeszukalem i posprawdzalem wszystkie bezpieczniki pod maska (w dwich miejscach) i w srodku pod kierownica, wszystkie sa dobre.

wycieraczka z angielskiego to wiper, w srodku jest bezpicznik od spryskiwaczy, ale od wycieraczek oznaczonego bezpiecznika nie moge znalezc, gdzie on moze byc?
czy jeszcze gdzies sa bezpiczniki w 1g? sprawa dosyc pilna bo mi nie dzialaja a juz niewiele widac przez szybe :ksiadz: :ksiadz:
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-13, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2008-02-24, 22:47   

mysle ze najszynbciej sprawdzisz jak wezmiesz miernik i sprawdzisz czy silniczki od wycieraczek dostaja napiecie ... jesli nie to albo bezpieczniik albo wlacznik ... opcja uszkodzonego kabelka mysle malo prawdopodobna :)
 
 
 
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 00:17   

no dobra, ale gdzie jest bezpiecznik od wycieraczek? ja go nie znalazlem
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2008-02-25, 08:45   

migteam napisał/a:
no dobra, ale gdzie jest bezpiecznik od wycieraczek? ja go nie znalazlem



wydaje mi sie ze nie ma samego bezpiecnzika od wycieraczek, one sa chyba jeszcze z czyms pod jeden bezpiecznik, tylko nie pamietam czy to w tym smaochodzie czy to w innym tak mialem ;D wiem ze mialem jakos wyieraczki spieete z tym bezpiecznikiem ktory odpowiada za podswietlenie kokpitu ;P
 
 
 
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 10:03   

bezpiecznik jest gdzies na pewno, musi byc, ale nawet ci??ko znale??, rozebra?em troch? tapicerki pod kierownic?, posprawdza?em wszystkie kostki, i niby wszystko jest ok, napi?cie jest w tych kablach chyba normalne, w wi?kszo?ci 12v, ale nigdzie nie skacze,
po prostu wycieraczki s? martwe.

pare dni temu zak?ada?em wska?nik boost, ci?gn??em przew?d, my?la?em ?e cos od??czy?em przy tym bo od tej pory chyba nie dzia?aj?, w??yk poci?gn??em spod maski do nadkola i z nadkola przewodem, kt?rym wchodz? kable od elektryki drzwi do ?rodka auta, p??niej po spodem deski rozdzileczej na ?rodek i to wszystko, sprawdzi?em wszystko co mog?em od??czy? w trakcie zak?adania tego i niby wszystko jest ok, nic sie nie roz??czy?o

wi?c mo?e kto? mia? podobny problem, please help, sprawa dosy? pilna


pod blokiem to robi?em i policja mnie spisa?a :ksiadz: bo niby strefa zagro?enia kradzie?ami :ksiadz:
 
 
kris1976 
KLUBOWICZ


Pomógł: 13 razy
Wiek: 47
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 140
Skąd: szczecin / police
Wysłany: 2008-02-25, 11:43   

bezpiecznikiem od wycieraczek jest bezpiecznik nr. 9 w skrzynce bezpicznikowej o wartosci 15 A
 
 
 
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 13:12   

to jest bezpiecznik od spryskiwaczy wiper glass cos tam... to nie ten, ale faktycznie jest 15a i jest sprawny
 
 
kris1976 
KLUBOWICZ


Pomógł: 13 razy
Wiek: 47
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 140
Skąd: szczecin / police
Wysłany: 2008-02-25, 14:05   

zgodnie z dokumentacja odpowiada za silniczek wycieraczek i za spryskiwacze, innego bezpiecznika nie znajdziesz
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 14:10   

Upewnij sie ze masz napiecie na silniczku... moze je szlak trafil i tyle. Jesli bedziesz wiedzial ze jest napiecie to koniec poszukiwan. Jesli nie ma to wiesz ze cos z elektryka... przynajmniej bedziesz wiedzial gdzie szukac a tak bladzisz po omacku.
 
 
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 14:30   

k*** zawsze musze cos popsuc, dzisiaj kupuje miernik i jak nie bedzie padalo to wszystko posprawdzam dok?adnie, silniczek jak rozumiem jest pod plastikiem przy szybie, wiec trzeba bedzie troche porozkr?ca? auto.....

[ Dodano: 2008-02-25, 17:44 ]
no i faktcycznie na silniczku nie bylo napiecia, podlaczylem go na ostro do akumulatora i ani drgn?, silniczek sie popsu?, ju? nowy zam?wiony dzisiaj odbi?r, wiec powinno juz dzia?a?, dzieki za pomoc, :ok:
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2008-02-26, 08:27   

migteam napisał/a:
pod blokiem to robi?em i policja mnie spisa?a bo niby strefa zagro?enia kradzie?ami



hahahaha

ci to maja czasami dziwne pomysly ;D dobrze ze na dolek cie nie powiezli ... ;D

jak wszystko skrecisz do kupy to napisz jak wycieraczki dzialaja ;D
 
 
 
migteam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 20:48   

juz wszystko smiga :) nowy silniczek i huja, ca?e 50z? a ile przyjemno?ci i nie musze juz sciagaczki do szyb wozic :jezyk: :jezyk: i co 10km na stacje myc szyby
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2008-02-26, 21:57   

git ze dziala :)

gratzz ;D
 
 
 
krzypolo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 10:59   

od?wierze temat ....by nie zak?ada? nowego ..........

kris1976 napisał/a:
zgodnie z dokumentacja odpowiada za silniczek wycieraczek i za spryskiwacze, innego bezpiecznika nie znajdziesz


mi nie dzia?aj? tylko spryskiwacze ....nie s?ycha? silniczka wog?le...... :( .. co to mo?e byc ?
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 12:20   

krzypolo napisał/a:
nie s?ycha? silniczka wog?le
poluzowana wtyczka bezposrednio przy silnikczu przy zbiorniku... lub spalony silnizek... wyciagnij zbiornik oraz silniczek i zepnij go na krotko do aku.. jak zadziala to rpzerwa w obwodzie... jak nie zadziala to masz rozwiazanie
 
 
krzypolo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 13:20   

Dzi?ki

[ Dodano: 2008-09-14, 16:47 ]
uf jak zimno.................. w?a?nie wyci?gn??em zbiorniczek z silniczkiem niestety silniczek nie reaguje .......mam pytanie ma ktos moze taki silniczek na zbyciu ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13