Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Głośniki
Autor Wiadomość
mario
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 20:53   Głośniki

charczy g?o?nik nad wy?wietlaczem , rozebra?em i okaza?o si? ?e do wymiany kto? ma
propozycje co z tym zrobi? ....
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 21:01   

Albo wymienic, albo calkiem zostawic odlaczony. To jest glosnik ktory najczesniej siada w 3G.
 
 
mario
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 22:31   

zamie?i? na jaki , jakie? propozycje

[ Dodano: 2008-02-28, 22:33 ]
czy jest taka mo?liwo?c
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 22:58   

To sa glosniki 2ohm`owe i specjalnego wymiaru. Dorwanie ich jest dosc klopotliwe. Ja u siebie juz dawno go wymontowalem bo tylko harczal i psul efekt dzwieku. Jesli chcesz mozesz szukac u uzytkownikow 3G ktorzy sie tego pozbywaja - moze ci ktos sprzeda albo poprostu go wymontowac i oglaczyc. Za duzo nie stracisz bo jeszcze wciaz masz 6 innych glosnikow. Ten centralny powoduje najwiecej problemow.
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 12:51   

Lepiej si? go pozb?dz.U mnie dzia?a ale go i tak od??czy?em razem z ca?ym fabrycznym wzmacniaczem.Ten wzmacniacz to jaki? ?art.?eby infinity si? pod czym? takim podpisa?o.Ale pozosta?e g?o?niki s? naprwd? spoko.Mam stacj? multimedialn? i pod ni? graj? zadziwiaj?co dobrze.Szkoda tylko ?e efekt pryska po otwarciu dachu.Ale do tego trzeba poprostu lepszego sprz?tu:)
 
 
Bighorn
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 12:46   

pierwsz? rzecz? jak? wymieni?em w moim mi?ku, to audio...
podjecha?em do Kliniki D?wi?ku, zostawi?em im troch? kasy.... i teraz s?ucham muzyki ju? tylko w samochodzie :serduszka:
wymiana audio oznacza?a w tym przypadku zupe?nie nowe g?o?niki i odtwarzacz
 
 
Rutin00
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 13:08   

Czyli w 3G nadal audio zapewnia infinity ...w 4g tak?e ??? ....podsatawa to dobre radio ...ja mam oki radyjko i seryjne g?osniki w moim 1G i gra dobrze ...a? mnie bierze ze jeszcze to gra :dance:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 18:42   

Rutin00 napisał/a:
w 4g tak?e ???
nie... w 4g to juz klasa:
Rockford Fosgate®
 
 
Rutin00
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-02, 22:04   

Cytat:
Rockford Fosgate®
...nie znam sie zbytnio na audio ale pierwsze s?ysze o tej firmie :wtf:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 00:42   

Rutin00 napisał/a:
Cytat:
Rockford Fosgate®
...nie znam sie zbytnio na audio ale pierwsze s?ysze o tej firmie :wtf:


No to troche potrzebujesz sie douczyc. Bo firma jest super.
 
 
Pawelg3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 02:40   

czy wszystkie 3g maja glosniki infinity?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 11:33   

Z tego co mi wiadomo - tak!. Mozesz sie spotkac z roznymi parametrami w zaleznosci czy maja wzmacniacz pod siedzeniem pasazera, ale ja jeszcze nigdy nie wiedzialem 3G bez niego. Jak dobrze pamietam czesc modeli RS byla bez wzmacniacza.

Glosniki sa 2 ohm.
 
 
Pawelg3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 15:02   

allias jeszcze nie widziales to wpadnij do mnie mi sie taki trafil bez wzmacniacza :( i sie potwierdza to co piszesz ja mam RS
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 15:55   

To tym latwiejsze zadanie masz zeby to wymienic. Jesli nie masz wzmacniaka to nie musisz go omijac. Kup ladnego decka za $200 (bo rozumuje ze jestes w USA) i do tego zestaw dobrych glosnikow JBL albo Infinity na przod i tyl. Jesli potrzebujesz pomocy to wal jak w dym to ci cos doradze ale najlepszym przyjacielem bedzie www.crutchfield.com. Jesli kupisz radio to przychodzi z adapterem zeby zaslepic dziure po duzym deku oraz z okablowaniem zeby wpiac sie w fabryczna wiazke.

Przednie glosniki to okolo 1-2 na obie strony. Tylne to klopot na jakies 3-4 godzin bo trzeba zdemontowac cale plastiki.

Jesli chcesz to moge ci doradzic z tymi ciekawymi ofertami. Z tej strony juz zlozylem nie jeden zestaw. Maja rewelacyjny support.
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 01:05   

a jak wymatowac ten glosniczek co sprawia tyle problemow nad wyswietlaczem albo poprostu go od?aczyc bo tez mi charczy i wszystko psuje...
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 10:50   

Odkrecasz obudowe przednia tak samo jak do radia a potem odkrecasz obudowe zegarka ktora zakrywa glosnik. 4 sruby od obudowy i 4 od glosnika i masz juz go na zewnatrz. 5 min roboty. :ok:
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 12:22   

Allias odkrecilem 2 sruby zdjalem obudowe tak jak do radia ale niewidze kolejnych srob zeby odkrecic obudowe od wyswietlacza zeby wyjac ten glosniczek
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 14:57   

Powinny byc u gory kolejne dwie sruby a potem reszta jest na zatrzaskach. A moze tam nie ma tych srub i sa tylko zatrzaski :wtf: Tak czy inaczej nie ma tam zadnych ukrytych uchwytow czy trickow.
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 15:50   

hmmm boje sie mocniej pociagnac zeby czegos nie polamac ale jak niema srob to chyba niema innego wyjscia cos poprobuje niewiem mam nadzieje ze nie polamie
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-02, 16:11   

Chcesz klasc car audio na fabrycznych kablach??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14