Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
NOCLEG 6-8 CZERWIEC ZLOT MEKP
Autor Wiadomość
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-03-24, 11:29   

jak moge to i ja sie pisze jesli pozwolicie


bylo by jeszcze pare kliperkow z Lublina tylko chlopaki nie sa zarejestrowani na forum bo nie wszyscy maja neta co wy na to, czy mogo przyjechac??
_________________

IS 220
Ostatnio zmieniony przez seba 2008-03-24, 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-24, 13:31   

seba napisał/a:
jak moge to i ja sie pisze jesli pozwolicie


bylo by jeszcze pare kliperkow z Lublina tylko chlopaki nie sa zarejestrowani na forum bo nie wszyscy maja neta co wy na to, czy mogo przyjechac??



malo tego masz obowiazkowo byc w czerwcu razem ze znajomymi a to ze maja klipererki to tym bardziej :glupawka: :badcrack: :ksiadz: i niepytaj nikogo o zdanie bo to spot dla kazdego chetnego moj kolega jedzie M3 i niebierze do bani.Jak to GOLDI powiedzial klub tworz ludzie a nie auta :ksiadz: :sok:
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-03-24, 13:55   

seba napisał/a:
jak moge to i ja sie pisze jesli pozwolicie


bylo by jeszcze pare kliperkow z Lublina tylko chlopaki nie sa zarejestrowani na forum bo nie wszyscy maja neta co wy na to, czy mogo przyjechac??


co tak nie ?mia?o. wpisuj si? na list?, jest tutaj:
http://www.eclipse.net.pl...?t=868&start=60
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-24, 16:57   

oj bedzie sie dzialo :ok:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 11:57   

SAMAEL napisał/a:
allias zawsze mo?esz przylecie? samolotem lub poci?giem przyjach? i zabra? si? z kim?. ja by co m?g? bym cie zgarn?? z lotniska o ile tw?j przylot by? by tego samego dnia lub dzie? wcze?niej 100z? na noclego w hotelu to nie 2 kafle na paliwo :jezyk:


Dziekuje za oferte i bede o niej pamietal ale dla mnie to brzmi jak bluznierstwo. Zlot Eclipsy i moj ma zostac w UK a ja mam przyleciec samolotem?????? :protest: :protest: :protest:

...to tak jakby powiedziec ze nie jestem fanaty... tzn fanem tego samochodu.... Czy wiecie za ile mozna sprzedac nerke?

Poczekam jeszcze troche i jakby co otworze temat "zrzutka dla alliasa". :hahaha: :hahaha:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 14:36   

allias napisał/a:
Czy wiecie za ile mozna sprzedac nerke?
dam Ci znac na dniach bo akurat jestem w temacie :hahaha:
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 16:20   

allias wiem jak ci pomoc tu wszystkiego sie dowiesz;) http://zegarsmierci.info/...rte-twoje-zycie wszystko wyceniaja jak u rzeczoznawcy :amen: :ksiadz: :jezyk: w ten sposob sie wydalo skad mam 4g :jezyk: :hahaha:
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-03-25, 16:49   

allias napisał/a:


Poczekam jeszcze troche i jakby co otworze temat "zrzutka dla alliasa". :hahaha: :hahaha:


Jak by ka?dy z klubowicz?w zrezygnowa? z jednego browarka na poczet alliasa to mu prawie na po?ow? drogi stykne?o :jezyk:
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 19:15   

Coodo napisał/a:
allias napisał/a:


Poczekam jeszcze troche i jakby co otworze temat "zrzutka dla alliasa". :hahaha: :hahaha:


Jak by ka?dy z klubowicz?w zrezygnowa? z jednego browarka na poczet alliasa to mu prawie na po?ow? drogi stykne?o :jezyk:


Jesli zaloze temat to u mnie masz juz z gory "pomogl". :ok: Moze robota sie zmieni to przyjade...


A tak wracajac do tematu to rewelacyjnie widac taka organizacje. Ja sie chetnie przylacze jako klubowy fotograf... mam tylko nadzieje ze jesli cos wypali to mnie zniesiecie bo jak sie zabieram do galerii to moich modeli mecze po 2-3 godziny ale dzieki temu pozniej wychodza rozne ciekawe photo/video edycje. Wiec jak cos to sie zdecydowanie pisze... :ok:
 
 
Czarna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 10:02   

ralph napisał/a:
MikeR, dla ciebie powinienem cos znalesc :ganja:


Ralph nie wiesz co m?wisz i co obiecujesz!!!!! :ksiadz:

Proponuje poczyta? posty ze spotu Andrzejkowego i jednak si? zastanowi? czy szuka? boiska :hahaha:
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 12:53   

WLASNIE DOSTALEM TEL OD ZNAJOMEGO ZE TEN JEST ZAJETY PRZEZ PRZEZ INNY KLUB

SZUKAM INNEGO MIEJSCA :ok:
 
 
viki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 13:01   

jaki klub mo?e by? wa?niejszy ni? Mitsubishi Eclipse Klub Polska to chyba jakas pomy?ka :o
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 13:04   

?eby nie zostala wplacona zaliczka to by dalo rade ale zostaly wplacone pieniadze ale nzajomy szuka czegos r?wnie :jezyk: interesuj?cego
 
 
viki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 09:13   

no i co w ko?cu z tym zlotem b?dzie ? gdzie sie spotkamy? znalaz?am kilka fajnych miejsc?wek wiec wy?le dla ralpha bo to chyba on sie tym zajmuje jak widze :)
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 18:37   

czekam na odpowiedz od jednego pana prezesa w sprawie rezerwacji i pojade na ogedziny miejsca :> dziki Viki za pomoc i raczej pojedziemy tam razem :jezyk:
 
 
viki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 11:13   

ralph bardzo ch?tnie z tob? pojad? dla mnie tez zale?y ?eby zorganizowa? ten zlocik wi?c w razie czego dzwo? a ja jestem do twojej dyspozycji no i mam nadzieje ?e do czego? sie przyda?am :roll: pozdr?wka
 
 
conti
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 14:17   

ralph, trzymam kciuki :ok:
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-04-10, 12:46   

ralph, jakies niusy co do noclegu?
To juz mniej niz 2 miesiace pozostalo. Boje sie zebysmy nie obudzili sie z reka w nocniku...
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-04-10, 14:06   

ralph czeka na odpowied? od o?rodka w poli?u toru. je?li kto? zna jakie? o?rodki w okolicy i m?g? by si? dowiedzie? o nocleg to by? bym wdzi?czny. w razie czego namioty i nocujemy na terenie motoparku :jezyk:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-04-10, 14:14   

ta opcja te? mi le?y elegancko, mam wygodny i przestronny wigwam :lol2:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12