Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacja Indiglo w 2g.
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 22:30   

obcina sie to tylko daltego by nie blokowalo wskazowk ;) to tak na marginesie ;) ja nie obcialem skrecilem wszystko a tu temo stala na zero caly czas... wiec obcialem i zaczela dzialac... przestraszylem sie ze juz cos zjebawszy :)
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-08-07, 22:34   

taakk.. ja tez mialem tak samo GOLDI, hehe myslalem ze uwalilem wskazowke od paliwa .. ale mozna tylko z jednej strony obciac .. bo jak skrecisz to wszystko to i tak sie wyprostuje reszta i juz nie bedzie haczyc ...widocznie cos nie tak jest z lewym gornym rogiem w jednym i prawym gornym w tym drugim malym.. bo jak zobaczysz na ta konstrukcje to widac ze to tak zachodzi .. robi sie taka podkowa i blokuje :? :?
 
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2007-08-07, 22:41   

hhmm. Ale widz? po fotach, ?e Ty masz Orbital inne Indiglo, ni? ja i Elinwar. Masz ci?nienie oleju, a my dupa, bo tylko wska?nik temperatury jest i paliwa. ;( . No to powied?cie jeszcze dok?adnie kt?re to miejsca mam machn?? no?yczkami?
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 23:07   

Plaski :) wskazowki wracajac na swoje miejsce po zgaszaeniu samochod... tylko palwia jest stala wskazowka... ja robilem tak ze:

zalozylem 1 tarcze palcem przesunalem wskazowke na dajmy na to 160km/h i jesli swobodnie wraacala ruchem opadajacym do zera to jest ok i nie trzeba przycicnac.. i tak z kazda tarcz indyglo...

az w koncu wskazowka temp nie wracala a haczyla w jednym miejscu... wtey musisz zobaczyc w ktorym miejscu ta tarcza blokuje wskazowke... trzbea tez to przyciac z glowa by nie bylo tego widac od gory... mysle ze jak zaczniesz to zakladac to zobaczysz w czym rzecz i bedzie to banalne ;)

p.s. elinwar ma 420a jak ja :> a orbital ma 4g63t ... tak wiec sa to dostepne indyglo z ebaya ;) Plaski Ty masz euro? skad wziales indyglo? :> specjalne zamownie>
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2007-08-07, 23:24   

tak. Ja mam euro. No to teraz kapa, bo mam zegary do 420a :o . Zegary kupi?em od Tomasza 2g na allegro. Hmm w sumie dupa bo nie wejd? mi na wska?niki /choleraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa/ ;(
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 23:31   

kup budziki od 420a :) bedziesz mial w milach :) a i zniknie Ci cisnienie oleju tzn budzik od cisnienia oleju :> ale wszystko jest wykonalne :>
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-08, 08:47   

Zawsze mo?esz wyci?gn?c wskaz?wke od ci?nienia oleju i skoro ju? masz czujnik to tylko wyprowadzi? zegar (kt?ry kupisz np. z allegro) na s?upek :D :D.

Powiem tak... mo?na rusza? temp silnika, pr?dko?ciomierz, obrotomierz. Paliwa raczej nie rusza? i jeszcze raz polecam wyje?dzi? beznyzne do zera.

P?aski tniesz w prze?roczystym miejscu a nie na bia?ej cz?sci zegar?w.

P?aski co do zegar?w sprawdz sobie diody, oraz (je?li jest) to bezpiecznik.
 
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2007-08-08, 11:43   

To powiedzcie mi jeszcze koledzy, czy wskaz?wki by?y pod?wietlane we wszystkich Klipsach 2g?
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-08, 12:40   

tak wskazowki byly podswietlane we wszystkich 2g sa tam swiatlowody co do wskazowek to ja u siebie wyciagalem delikatnie wskazoki tylko benzyny nie ruszalem puzniej latwo je zamontowac spowrotem nie zakladajac oslonki wkladasz zegary na miejsce i przekreasz stacyjke jeden raz i wskaowki powinny same sie ustawic a jak nie pasuja to ustawiasz je tak jak powinny byc ale kluczyk musi byc przekrecony.
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2007-08-08, 18:26   

P?aski owszem by?y. W sumie do?? trudno znale?? pod?wietlenie wskaz?wek nawet przy odkr?conych zegarach... ale tak jak m?wi? Ralph 21 s? one pod?wietlane ?wiat?owodami.
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
Ryfi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 181
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2007-08-08, 19:03   

za pod?wieetlenie duzych wskaz?wek odpowiedzialne sa zarowki zaznaczone przezemnie czeronymi okr?gami(a dokladnie chyba 2 z nich), zdjecie pochodzi z dmstuners:)
http://www.fotosik.pl/pok...559a1e7b7a.html
zas za mniejsze odpowiadaja water/fuel gauge oraz oil/boost gauge
_________________
www.eclipsespyder.pl.tl
---->got 2rbo<----
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2007-08-08, 19:24   

Wielkie dzi?ki. Kupi?em ?ar?weczki i powymieniam wszystkie. Zobaczymy co wyjdzie. Potrzebuje jeszcze tylko informacji jak to si? sta?o, ?e z czterech podw?jnych kabli do ?rubek pod??czone s? tylko dwa pojedyncze /kt?re???/ ? Indiglo jest ju? za?o?one na zegarach, czeka tylko na podpi?cie kabli.
 
 
Ryfi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 181
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2007-08-08, 19:52   

jesli masz na mysli kable ktore wychodza z tarcz indiglo( 4 tarcze = 4 kable) to one sa ??czone za pomoca wtyczek z kolejnymi 4 kabelkami kotre wychodza do inwertera a z kolei z inwertera wychodza 2 cienkie kabeli plus i minus ktore musisz podlaczyc do zrodla napiecia, mam nadzieje ze o to chodzilo:) pozdro
_________________
www.eclipsespyder.pl.tl
---->got 2rbo<----
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2007-08-08, 20:08   

Kurcze Ryfi, ale Ty mi teraz zaimponowa?e? :ok: Wielkie Dzi?ki :amen: Lec? montowa?. Mam nadziej?, ?e nic nie zjaram. Wielkie Dzi?ki. Jak sko?cz? , to zdm relcj? :jezyk:
 
 
Ryfi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 181
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2007-08-09, 21:04   

i jak tam P?aski udalo sie?
_________________
www.eclipsespyder.pl.tl
---->got 2rbo<----
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-09, 21:49   

rozmawialem z plaskim :) dal rady... dziala dziala ;) ale troche sie chlopak pokombinowal :)
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2007-08-09, 21:59   

Dzi?ki Wielkie Wszystkim za cierpliwo?? i pomoc. No nakombinowa?em si?, ale stwierdzi?em, ?e musz? i si? uda?o. :ok: Podzi?kowania. Ale wskaz?wki i tk mi nie ?wiec?, wi?c przypuszczalnie jedn? ?cie?k? szlag trafi?. W najbli?szej przysz?o?ci autko i tak l?duje u elektryka to ka?? mu to sprawdzi? i naprawi?. Pozdrowienia
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2007-08-15, 21:44   

sorki ch?opaki ale czy jest szansa zdoby? co? podobnego do 1G :? :? :? :? :? :? :? :? do mod?w je?eli pytanie jest nie na miejscu prosze usun?
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-15, 22:04   

Coodo napisał/a:
sorki ch?opaki ale czy jest szansa zdoby? co? podobnego do 1G :? :? :? :? :? :? :? :? do mod?w je?eli pytanie jest nie na miejscu prosze usun??



http://moto.allegro.pl/it...ze_eclipse.html a wystarczy troche poszuakc:> na ebayu niemieckim tez sa...


edit: i co zwyklego
http://moto.allegro.pl/it...pse_warto_.html
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2007-08-16, 15:11   

Ok Goldi ale u mnie troch? problem z ebayem mam strasznie s?abe ??cze i nie specjalnie ebay dzia?a
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13