Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak mocy 420A
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-19, 21:42   

nie pamietam jak to szlo napisz do tjamana 21 on bedzie wiedzial chyba 3-5 razy szybkich przekrecen kluczyka on off i pozostawaimy chyba w pozycji zaplonu i ce powinno wymrugac nam bledy ale dokladnie nie wiem jak to dziala...
 
 
pawlicki982
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-20, 15:27   

chyba mam sonde do wymiany chce kupi? ngk i mam pytanie czy trzeba podac jaki? symbol czy to jest jaka? uniwersalna no i jak j? pod??czy? kt?ry kabel jest od czego??

[ Dodano: 2007-08-20, 17:25 ]
Dzisiaj sprawdza?em i metoda z ledem nie zda?a egzaminu po??czy?em 1 i 4 pin kabelkami a na ich ko?cach by?a dioda dioda ani razu si? nie zapali?a ;(

[ Dodano: 2007-08-20, 18:56 ]
Czy w eclipsie ??czy si? pin 1 z 4 bo taki opis znalaz?em chyba do galanta a nie wiem czy wtyczki maj? tak samo rozmieszczone piny
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-21, 22:47   

wsadzilem dzisiaj katalizator catco od kiepucziego i przy wymianie okazalo sie ze stary byl ... pusty :o po zmianie odczulem ze miskowi przybylo mocy a i obroty przestaly falowac - widocznie sonda zaczela prawidlowo dzialac - oczywiscie na benzynie bo na gazie dalej to samo (oczywiscie przy okazji spawania zdjalem klemy i zresetowal sie kompik)
no to teraz zostalo sie uporac z pompa paliwa ktora daje za male cisnienie - mam juz takowa - doszukalem sie ze cisnienie w misku powinno wahac sie w okolicach 3.5bara wiec wzialoem na probe pompe o wydajnosci 3.7-4bara :) zobaczymy jak bedzie dzialac jutro po montazu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13