Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dorabianie kluczyka
Autor Wiadomość
maly_tomi 
zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 41
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-01-09, 00:55   Dorabianie kluczyka

Wiem, ze temat ju? by? poruszany ale w wielu tematach jako watek poboczny.

Zbierzmy wszystko do kupy ?eby ?atwiej by?o to znale??.

Ja skorzysta?em z polecanej tu opcji kupienia kluczyka na eBay-u i zaprogramowaniu w polskim salonie.

Niestety mi sie nie powiodlo.
Kupilem kluczyk na eBay. Gosc zamiast 4 przyciskowego przys?a? 3, stwierdzi?em ze pal go licho, ale po wyci?ciu zawioz?em go do salonu Mitsu na Jerozolimskich i przez godzin? pr?bowali go zaprogramowa? i im si? nie uda?o.

Reasumuj?c:
169,52 - zakup kluczyka na eBayu
10,00 - wyciecie
100,00 - proba zaprogramowania

Efekt: Mam kluczyk ale nic mi po nim

Wnioski:
- nie kupujcie kluczyk?w od sprzedawcy remotehub t?umaczy? si? ze ma za s?abe okulary i nie zauwa?y? jaki ja kluczyk chce od niego. Po czym napisa? ?ebym sobie ten kluczyk wsadzi? w nos i ze mi wystawi negatywa...
- inna opcja mo?e by? ze Ci z Mitsu na Jerozolimskich nie wiedzieli co robi? wiec ich tez nie polecam

Macie pomys? co z tym dalej zrobi??
Pr?bowa? zaprogramowa? go w innym salonie czy od razu ?ci?ga? inny, je?li tak to macie jakiego? sprzedawce na eBayu godnego polecenia?
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-09, 07:54   

Sprawa nie jest prosta jako ze Mitsu zmienialo chipy w roznych latach tak samo jak z 3G wiec wazne jest do ktorego rocznika kupujesz kluczyk zebys go pozniej mogl zaprogramowac.Sadze ze latwiej ci bedzie zamowic kluczyk z salonu z USA na podstawie VIN`u albo kodu immobilizera ktory jak dobrze pamietam bedziesz mial naklejony na naklejce w schowku.
 
 
Zaluski 
mniejsza zielenina


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 117
Skąd: wzi?? kas? na mody
Wysłany: 2009-01-09, 09:47   

Ja by?em dowiadywa?em sie do goscia co dorabia kluczyki i do 2G 98r zaspiewa? mi 200z? za kluczyk i programowanie.
_________________
O Panie, daj mi pewn? r?k?, dobre oko, doskona?? uwag?, bym nie pozostawi? za sob? p?acz?cego cz?owieka.
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2009-01-09, 11:30   

Ja juz dorabialem kluczyki w USA, potrzebny jest skan Title oraz bill of louding ( w przypadku wywiezienie samochod za granice ) i aktualny polski dowod rejestracyjny albo inny dokument potwierdzajacy wlasnosc ( moze byc dokument SAD w przypadku keidy samochod nie jest zarejestrowany).
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
runo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 866
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-09, 15:49   

Ja dorabia?em klucz i programowa?em go na Rondo Wiatraczna i nie by?o problemu ale to by?o do 3G.
_________________
"Aerodynamics are for people who can't build engines" Enzo
 
 
pawelsosnowiec
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-09, 16:25   

Jak ja sobie przypomne swoja historie z kluczykiem to smietana mnie zalewa... Wiec tak z USA dostalem 1 kluczyk ktorym moglem tylko otworzyc autko, nie dalo sie odpalic. W koncu zawiozlem autko do salonu Mitsu w Katowicach i mieli zrobic wszystko lacznie ze sterowaniem centralnego z pilota z robili za przeproszeniem jedno wielkie gowno. Skasowali jak za zboze a moge jedynie otworzyc drzwi kierowcy(pasazera sie nie otwieraja) i odpalic autko...nawet ciule za przeproszeniem nie zrobili centralnego do konca nie wspominajac juz o sterowaniu centralnego z pilota. Glupio sie tlumaczyli mowili zeby przyjechac za miesiac czy cos ale stwierdzialem ze jak tam pojade to pozabijam sku... i odpuscilem sobie te sprawe...
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-09, 18:38   

kiepuczi napisał/a:
potrzebny jest skan Title oraz bill of louding


Nie wszedzie... ale formalnie to taka jest zasada...

Zaluski napisał/a:
Ja by?em dowiadywa?em sie do goscia co dorabia kluczyki i do 2G 98r zaspiewa? mi 200z? za kluczyk i programowanie.


Z tym ze z 2G nie ma takich trzaskow jakie zaczynaja sie od 3G :>
 
 
Marcin4g 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-07, 16:39   

runo napisał/a:
Ja dorabia?em klucz i programowa?em go na Rondo Wiatraczna i nie by?o problemu ale to by?o do 3G.

Dorobi?em dzisiaj kluczyk wszystko dzia?a jak nale?y :jupi:
dziewi?? st?wek i tydzie? czekania
 
 
Kris lck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-14, 12:30   

Marcin4g napisał/a:
runo napisał/a:
Ja dorabia?em klucz i programowa?em go na Rondo Wiatraczna i nie by?o problemu ale to by?o do 3G.

Dorobi?em dzisiaj kluczyk wszystko dzia?a jak nale?y :jupi:
dziewi?? st?wek i tydzie? czekania

Czasem mi si? udaje :)
Pozdrawiam wszystkich mitsumaniak?w
Ostatnio zmieniony przez Kris lck 2009-04-14, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bizness
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-14, 15:43   

w mitsu we wrocku zaspiewali mi ok 600zl za kluczyk na gotowo. Typek co dorabia chcial 250zl. Wersja 3g
 
 
Kris lck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-14, 17:01   

bizness napisał/a:
w mitsu we wrocku zaspiewali mi ok 600zl za kluczyk na gotowo. Typek co dorabia chcial 250zl. Wersja 3g

Jakby tu powiedzie?.... dzwoni?em do mitsu we Wrocku i:
klucz kosztuje 712z? plus vat
zaprogramowanie kosztuje 180 z? plus Vat
doci?cie - zale?y od miejsca - ale zapewne ok. 50 z?

Pan od klucza za 250 z? nie ma wiarygodnej ceny... (przepraszam je?eli kogo? urazi?em). Sam transponder kosztuje ok. 100pln. Nie wspomn? o programowaniu , dostepie do kod?w i innych kosztach. Mozliwe, ?e poda? cen? za klucz poprzedniej generacji.
Tyle na temat.
Edit. Dodam jeszcze , ?e ceny tycz? si? 4g. Mo?e to rozja?ni spraw? :)
Ostatnio zmieniony przez Kris lck 2009-04-16, 17:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bizness
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-14, 18:37   

ja dzwonilem jakos 2-3 tygodnie temu. W Warszawie powiedzieli mi ze w pl te samochody nie powinny wogole jezdzic i nie dorobi sie kluczykow w kraju. We wrocku powiedzieli ze nie ma z tym problemu bo robili juz takie numery, za sam kluczyk powiedzial mi ok 400zl zaprogramowanie ok 150zl i dociecie ok 50zl.

Jesli chodzi o goscia za cene 250zl to kazdy u mnie w okolicy twierdzi ze jest on najlepszy i powiedzial cene po ogladnieciu kluczyka wiec chyba wiedzial co robi
 
 
bukiet111 
zielenina


Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Gi?ycko
Wysłany: 2009-10-12, 21:44   

S?uchajcie straszny chaos wprowadzacie. Powiedzcie, czy w koncu za te 600 z? ktos w tym Wroc?awiu dorobi? kluczyk. Nich kto? kto to robi? ostatnio napisz, czy sie uda?o!Ps. kluczyk kt?ry kupie z ebaya b?dzie pasowa?, czy s? jakie? r??nice w wypustach eclipsa?
 
 
 
Kris lck
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-13, 20:56   

bukiet111 napisał/a:
S?uchajcie straszny chaos wprowadzacie. Powiedzcie, czy w koncu za te 600 z? ktos w tym Wroc?awiu dorobi? kluczyk. Nich kto? kto to robi? ostatnio napisz, czy sie uda?o!Ps. kluczyk kt?ry kupie z ebaya b?dzie pasowa?, czy s? jakie? r??nice w wypustach eclipsa?

Do 4g musi by? dziewiczy klucz. Nigdy nie programowany wcze?niej w INNYM aucie.
Nowy klucz to nie znaczy stary w nowej obudowie. Szkoda pieni??k?w na co? - z czego nie ma ?adnego po?ytku.
Pozdrawiam mitsumaniak?w.
Kris
 
 
Gość

Wysłany: 2009-10-18, 13:27   

Ma?e pytanko Panowie, sam "kluczyk" to surowy grot + elektronika od pilota czy sam grot? Mam klucz ze z?amanym grotem, ?lusarz powiedzia?, ?e takie co? tylko w serwisie, orientuje si? kto? jaki by?by koszt?
 
 
bukiet111 
zielenina


Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Gi?ycko
Wysłany: 2009-10-25, 13:32   

Panowie nie wierze ze nie ma innej mo?liwo?ci w naszym pi?knym kraju cud?w, ni? pojecha? do salonu i wypier....? kafla na nowy kluczyk z pilotem. Na bank jest kto? w Polsce kto to taniej zrobi i kto? z was wie u kogo to zrobi?. Napiszcie!
 
 
 
runo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 866
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-25, 16:14   

U Krisa Lck. Warszawa rondo wiatraczna, zapraszamy.
_________________
"Aerodynamics are for people who can't build engines" Enzo
 
 
bizness
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-26, 07:43   

tak jak pisalem tam gdzie dorabiaja klucze dorobia ci to i zaprogramuja. Tylko nie u kazeego to zalatwisz. W dolnoslaskim cena to 250zl za wszystko
 
 
James 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 242
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2009-10-26, 10:15   

Cze??. Chcia?bym si? upewni?, czy te 250pln dotyczy dorobienia kluczyka do 4G, tak? Je?eli tak, to podaj prosz? namiar na tych spec?w. Z g?ry dzi?ki.
_________________
Pozdrawiam,
James
 
 
bizness
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-26, 10:44   

tak jak pisalem wyzej ja mam 3g ale mysle ze do 4g tez dorobia. Trzeba podjechac i zobaczyc jakim sposobem jest kodowany kluczyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13