Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Miękkie sprzęgło.
Autor Wiadomość
kawior1gturbo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Śrem
Wysłany: 2017-02-12, 17:45   

Tak, możesz zmieszać dot 3 i 4. Ale jeśli już odpowietrzasz sprzęgło to wymień cały płyn na nowy. Koszt znikomy, ale jak zaczynasz usuwanie usterek to lepiej mieć pewność, że wyklucza się pewne rzeczy i że na 100% to nie one powodują problemy. Może też czas wymienić olej w skrzyni (choć podobno nie zawsze jest to dobry pomysł), może masz luz na wybieraku, albo wyrobione tłumiki gumowe na przewodach, może wystarczy wyregulować pompę sprzęgła jeśli sprzęgło było wymieniane.
_________________
GST 1991
 
 
misza116 
zielenina


Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-02-12, 18:26   

Czy sprzęgło było wymieniane - nie wiem, nie sądzę, bo pewnie poprzednik by się pochwalił.
Biegi ogólnie chodzą ciężko, najgorzej 1, 3, wsteczny. Bywa, że ze zgrzytem, albo w ogóle nie chcą wejść. Olej w skrzyni pewnie i tak wymienię, ale mam już czarne wizje..

Wymienia się ten płyn po prostu przez przepompowanie całości przez odpowietrznik? Potem dolewka w zbiorniczek?

Czy źle zlokalizowałem wysprzęglik, czy faktycznie tam praktycznie brak dostępu z góry do odpowietrznika? Stojąc z przodu auta - prawie na środku, pod łapą mocująca skrzynię.
Ostatnio zmieniony przez misza116 2017-02-15, 20:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10