Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszczelki dachu cabrio i uszczelki drzwi
Autor Wiadomość
Goldi3G 
zielenina



Wiek: 32
Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 39
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-04-15, 16:22   Uszczelki dachu cabrio i uszczelki drzwi

Witam
Chcialem was zapytac czy idzie do cliperka dstac gdzies uszczeli dachu cabrio do ktorych szyby przylegaja albo jak mozna je zregenerowac myslalem nad tym zeby je zdemontowa i wsadzic do wrzacej wody potem do zamrazarki jak myslicie ?

2 moje pytanie szczelki zewnetrzne drzwi przy szybie da sie czyms pomalowac jakims lakierem zeby byly ladnie czarne ? Bo ktos kiedys drzwi malowal i porobily sie przebarwienia z lakieru chyba :/ i troszke to szpeci licze na wasza pomoc
 
 
flex 
KLUBOWICZ

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2016-04-15, 22:49   

Powiem Ci ze z tymi uszczelkami to ciezka sprawa. Mi wlasnie przyszla jedna z USA, a drugiej ktorej potrzebuje nie bylo, a szukalem w kilku sklepach. W 3 sklepach odpisali mi cos w stylu, ze nie jest juz produkowana. Dokladnie chodzi mi o uszczelke nr 7 http://www.mitsubishipart...IM/6227752.html

pozdro, jak znajdziesz cos fajnego w Polsce albo sposob na regeneracje to sie podziel ;)
_________________
SSW 1938 ! / Spyder GTS.
 
 
Goldi3G 
zielenina



Wiek: 32
Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 39
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-04-16, 00:25   

Ceny kosmos kurde faktycznie... problem z nimi bedzie jedynie ori uzywki chyba jakies w dobrym stanie dorwac... ale to tez problem no coz trzeba bd myslec chyba ze ktos sie jeszcze znajdzie co wie cos w temacie
 
 
flex 
KLUBOWICZ

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2016-05-05, 15:12   

Wujek byl wlasnie w salonie Mitsubishi w USA i uszczelka do spydera, dookola przedniej szyby (jedna, dluga) kosztuje ... 400 $ (!). Przy szybkiej jezdzie troche mi szumi, bo uszczelka akurat przy slupku od strony kierowcy sie odksztalcila ale dac za to ok 1500 zl to przegiecie... Ktos ma jakies inne pomysly?
_________________
SSW 1938 ! / Spyder GTS.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9