Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot 2017
Autor Wiadomość
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2017-03-17, 18:16   

Chyba Simeon ma rację. Trochę konkretów by nie zaszkodziło, a na pewno pomogło zaplanować wyjazdy i załatwić formalności i z miejscami i wolnym w pracy. Jednak to siedem dni. Ja mam tylko 100 km z kawałkiem więc to nie problem. Przyjadę tak jak pisałem, ale inni muszą trochę gonić.
_________________
Kruk42
 
 
seiran 
zielenina


Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-18, 08:07   

Gdzie i kiedy wiadomo,wystarczy poczytać,a co do atrakcji to raczej będą niespodzianki więc tylko organizatorzy powinni być wtajemniczeni a na razie ich nie widać!!!
 
 
Simeon 
KLUBOWICZ
Łysy z Brazzers


Pomógł: 36 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1638
Skąd: KrK
Wysłany: 2017-03-18, 22:25   

seiran napisał/a:
Gdzie i kiedy wiadomo,wystarczy poczytać,a co do atrakcji to raczej będą niespodzianki więc tylko organizatorzy powinni być wtajemniczeni a na razie ich nie widać!!!
Show me... bo ja nie mogę znaleźć
_________________
--2g RS 420a '96, --2g GS 4g63 '96, --2g GST Spyder 4g63T '98
--BMW E30 M20B20 '87 --IS 200 1G-FE '99
"Bo auta to do 2000r. wychodziły"
 
 
seiran 
zielenina


Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-19, 08:14   

Wszystko jest w moich postach,ale jeszcze raz.
Czas 24.06.17-01.07.17
Ośrodek-Gawra koło Nidzicy
Koszty:domki 445zł,hotel 550zł,od osoby,jest to pełny koszt pobytu w tym pełne wyżywienie,wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowery turystyczne,sprzęt multimedialny i wszystko co jest związane z pobytem.Nie wiem jak u was ze sponsorami jeżeli nie ma to będzie po pare groszy zrzuty na rozmaite atrakcje.
Tyle na wstępie reszta do ustalenia z organizatorem MEKP.
Tel do mnie 505626836
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-03-23, 07:12   

seiran napisał/a:
Tyle na wstępie reszta do ustalenia z organizatorem MEKP.
Hahahahaha no ale właśnie się o to rozchodzi że u nas nie ma organizatora, że to Ty miałeś nim być ;-)

Ps. Klub schodzi na psy. Aż żal patrzeć co tu się dzieje. Odwiedzanie tego forum to tylko czytanie o kupnie części, że eclipse się zepsuło albo sprawdzić ile nowego spamu przybyło masakra normalnie. Tak tragicznie nigdy tutaj nie było widać że stara gwardia się wypaliła, a nowa nie potrafi nic ogarnąć.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
seiran 
zielenina


Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-23, 07:30   

Ja nie miałem być organizatorem tylko pomagać,ale jak tak wyszło to potrzebuję jednego człowieka tylko decyzyjnego i działamy! W dn7-9.04.17 będe w Nidzicy Olsztynie i okolicach,będą poważne rozmowy między innymi z kapelami z TV,z browarem itp.MUSI być ktoś z MEKP ja nie mogę sam o wszystkim decydować za mało znam zwyczaje i układy tego Forum.Jeżeli ma coś wyjść to proszę o szybki kontakt,bo inaczej będziemy"łapę lizać" a nie bawić się na zlocie!!!
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-03-23, 08:31   

seiran, jak mam być szczery to wg mnie odpuść sobie cokolwiek organizowania z MEKP. Jestem tyle lat członkiem tego klubu i widzę co się dzieje. Z roku na rok jest coraz gorzej. Widzę jak podchodzisz do organizacji i to mi się bardzo podoba ale nie chciałbym abyś psuł sobie nerwy i marnował swój czas na coś co nie wypali. Najpierw zapisze Ci się 20 - 30 osób wszystko zaplanujesz a później przyjedzie Ci tylko 15 osób. Będziesz sie bujał i czekał na hajs na zaliczki itp. To już nie jest ten klub gdzie każdy mógłby ręczyć za siebie. Nawiązały sie tutaj przyjaźnie na lata i Ci co chcą to się spotykają, nikt nowy praktycznie na zloty nie jeździ. Moje zdanie jest taka: dla Twojego dobra nie marnuj czasu na mekp bo i tak to nie wyjdzie.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2017-03-23, 10:15   

Mysza, a może Ty? Doświadczenie masz, wiesz co jest ok a co złe. Może daj przykład jako stara gwardia jak napisałeś. Jestem świeżym klubowiczem, ale smutno się czyta taka anty reklamę mekp ;( uratowało to forum nie jednego miska od kasacji na auto zlomie. Są tu ludzie których nie stać na części z ebaju, a kochają swoje auta mimo że czasem są młodsi od nich. Sieran napisał do kiedy zaliczki. I ja tam będę. Żebym miał być jedynym klubowiczem na tym zlocie.
_________________
Kruk42
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-03-23, 10:53   

kruk42, ja już się na organizowałem spotów itp. Poza tym nie mam czasu. Uważam, że za organizację powinna odpowiadać administracja forum tak jak to jest w innych klubach. Sprawa jest prosta. Najpierw trzeba zyskać sobie zaufanie ludzi. Nikt nowy kto nie bywa na spotach czy lotach nie będzie miał takiego zaufania do organizacji.



kruk42 napisał/a:
Jestem świeżym klubowiczem, ale smutno się czyta taka anty reklamę mekp


to nie antyreklama a najprawdziwsza prawda, z którą niestety trzeba się pogodzić.

kruk42 napisał/a:
ale smutno się czyta
smutno się to czyta Tobie to pomyśl co czują Ci którzy już kilka ładnych lat tu są, jak im musi być smutno ze klub zszedł na psy. Kilka lat temu na spotach było więcej ludzi niż obecnie jest na zlotach. Nie było problemów z płaceniem zaliczek, wywiązywania się z obietnic itp. Każdy każdemu ufał.



Chcesz zrobić zlot spoko oto prosta recepta:



1) Wstępna lista osób

2) Wyznaczasz termin i miejsce ( nie robisz ankiety itp ) Skoro jestes nowu Administracja musi nad Tobą czuwać.

3) Podajesz wszystkie szczegóły takie jak atrakcje, plan każdego dnia, wysokość zaliczki itp.

4) Wyznaczasz termin do wpłaty i jego się trzymasz. Później nie ma możliwości dopisania się do listy

5). Robisz rezerwację noclegów itp ( informujesz jakieś są domki i jakie pokoje i ludzie się już jakoś porozkładają kto z kim i gdzie )

6) Załatwiasz nagrody za konkursy itp

7) Informujesz wszystkich ze zaliczka zapłacona, rezerwacja zrobiona i czekasz na przyjazd.

8) W ostatni dzień zlotu rozliczasz się z pieniędzy i koniec



Ot co cała filozofia to tak w skrócie. Na pewno poświeci się na to sporo swojego czasu.



Widać że seiran, bardzo dobrze ogarnia zloty dlatego znająć klub wolę mu oszczędzić zachodu i komplikacji.



Kiedyś na zlotach były regionalne gazety, TVN Turbo ( pozdrawiam moich widzów hahahaha) itp. Teraz zloty to są tak naprawdę w kółko te same osoby i tak naprawdę to tylko nosi nazwę zlot a prawda jest taka że jest to spotkanie znajomych, przyjaciół w jednym miejscu i w jednym czasie. Wtedy wszyscy dla siebie mamy czas.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2017-03-23, 12:38   

Mysza rozumiem Twoją frustrację. Od 4 lat mam swoje 1g i nigdy nie byłem nawet na spocie. Człowiek naprawdę się stara i to 15 rocznica. Wyjątkowa okazja by się spotkać. Mimo wszystko wydaje mi się że nie powinno się tak pisać o klubie. Mam nadzieję że wszystko wypali. Za cienki jestem na takie rzeczy :? Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Kruk42
 
 
kawior1gturbo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Śrem
Wysłany: 2017-03-24, 07:41   

mysza napisał/a:
Tak tragicznie nigdy tutaj nie było widać że stara gwardia się wypaliła, a nowa nie potrafi nic ogarnąć.


No tak. A mnie to wcale nie dziwi.
Tak się dzieje, kiedy większość posprzedawala swoje Eclipse. Normalne.
Jak porzuciłem swoje Eclipse na 5 lat bo mnie wk**wilo to tez przestałem tu zagladac.
Większość administracji tez jeździ już czymś innym.
Dobre jest to, ze jeszcze w ogole tu zaglądają, bo niektórzy posiadają naprawdę cenna wiedzę i można się jeszcze czegoś dowiedzieć.
Wracając do meritum, patrząc jak małe jest zainteresowanie zlotem (w temacie wypowiada się kilka osób) tez nie sadze, aby zlot się odbył. Szkoda, bo to by był mój pierwszy. Fajnie by było poznać chłopaków z pasją. No trudno. A może tydzien to za długo?
Może by tak się zorganizowac jakiś zlot taki 2-3 dniowy z przejazdem kilkudziesieciu(?) aut np z Warszawy do Torunia. Zrobic sobie taki przejazd trasą rajdu Macierewicza i na miejscu Coś ogarnąć? Jest tam jakiś tor. Tak tylko rzucam pomysł. Pozdrawiam!
_________________
GST 1991
Ostatnio zmieniony przez kawior1gturbo 2017-03-24, 07:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2017-03-24, 07:51   

Tydzień to niestety zdecydowanie za długo, dotychczasowa forma 3-4 dniowa była ok. I niestety ale muszę poprzeć Myszastego, od kiedy powstała gruba na Fb, forum umiera i to już całkiem.

Tak, wiem też narzekam, ale nie jestem w stanie nic zdziałać przy organizacji zlotu i na tygodniowy mnie najnormalniej w świecie nie stać, na 3 dni bym może coś wykombinował, ale na Mazury niestety nie pojadę w tym roku, przykro mi. ;(
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
KASIA 
KLUBOWICZ


Pomogła: 8 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-24, 18:16   

kawior1gturbo napisał/a:
mysza napisał/a:
Tak tragicznie nigdy tutaj nie było widać że stara gwardia się wypaliła, a nowa nie potrafi nic ogarnąć.


No tak. A mnie to wcale nie dziwi.
Tak się dzieje, kiedy większość posprzedawala swoje Eclipse. Normalne.
Jak porzuciłem swoje Eclipse na 5 lat bo mnie wk**wilo to tez przestałem tu zagladac.
Większość administracji tez jeździ już czymś innym.
Dobre jest to, ze jeszcze w ogole tu zaglądają, bo niektórzy posiadają naprawdę cenna wiedzę i można się jeszcze czegoś dowiedzieć.
Wracając do meritum, patrząc jak małe jest zainteresowanie zlotem (w temacie wypowiada się kilka osób) tez nie sadze, aby zlot się odbył. Szkoda, bo to by był mój pierwszy. Fajnie by było poznać chłopaków z pasją. No trudno. A może tydzien to za długo?
Może by tak się zorganizowac jakiś zlot taki 2-3 dniowy z przejazdem kilkudziesieciu(?) aut np z Warszawy do Torunia. Zrobic sobie taki przejazd trasą rajdu Macierewicza i na miejscu Coś ogarnąć? Jest tam jakiś tor. Tak tylko rzucam pomysł. Pozdrawiam!


Wiekszosc osob ktore jezdza na zloty to stara ekipa ktora od dawna nie ma eclipsow i zapewne niewazne gdzie i kiedy to oni sie pojawia, mimo ze w temacie sie nie odzywaja.

Co do kilkudziesieciu samochodow to bardzo optymistyczna wizja. Nawet jak by bylo duze zainteresowanie zlotem to bedzie max 7 eclipsow, wiec osoby ktore nigdy nie byly na zlocie nie spodziewajcie sie fajerwerków, palenia gumy i toru bo zloty wygladaja teraz troche inaczej.

I nie ukrywam ze troche smiesza mnie posty osob ktore od paru lat maja eclipsy i nigdy nie byli na zlocie, a teraz marudza ze zlotu nie bedzie bo akurat na TEN, TEN JEDYNY zlot by przyjechali (nie spodziewajcie sie ze ewentualny organizator wezmie was pod uwage jako pewnych uczestnikow zlotu) Mozecie sie czuc winni, ze to wlasnie przez takie osoby zloty umarly.
_________________

 
 
 
seiran 
zielenina


Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-03-24, 19:15   

Nie potrzebnie wsadziłem kij w mrowisko!
Co do formuły zlotu 7 dni to też przerobiłem,najpierw płakali że za długo a po 7iu dniach płakali że już trzeba wracać.Pierwszy zrobiłem 3 dni prawie bez atrakcji i też była lipa!
Jeżeli zbierze się ludzi i puści samopas to 2 dni będzie za długo zapewniam was!
Co do listy jestem spokojny jeżeli wpłacą zaliczkę 50% to na pewno pojadą,jeszcze jest
trochę czasu.Czekam cierpliwie.
 
 
kawior1gturbo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Śrem
Wysłany: 2017-03-24, 21:31   

KASIA napisał/a:
I nie ukrywam ze troche smiesza mnie posty osob ktore od paru lat maja eclipsy i nigdy nie byli na zlocie, a teraz marudza ze zlotu nie bedzie bo akurat na TEN, TEN JEDYNY zlot by przyjechali (nie spodziewajcie sie ze ewentualny organizator wezmie was pod uwage jako pewnych uczestnikow zlotu) Mozecie sie czuc winni, ze to wlasnie przez takie osoby zloty umarly.


Widzisz, to wzajemnie poprawiamy sobie humor. :hahaha:
_________________
GST 1991
 
 
jezyk147 
KLUBOWICZ


Pomógł: 4 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 192
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-03-29, 20:50   

Jeśli termin mi spasuje to bede na zlocie. W zeszłym roku akurat wyskoczyło mi wesele w tych samych dniach co zlot i nie mogłem przyjechać, chociaż chciałem. Co do zlotu to już musicie się dogadywać w sprawie tetminu bo w wielu firmach już się planuje urlopy wakacyjne i za miesiąc może już być :ass:
_________________
Mitsubishi Eclipse 2G Lift 1999 4G63
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2017-03-29, 21:50   

Czyli się widzimy :ok:
_________________
Kruk42
 
 
jezyk147 
KLUBOWICZ


Pomógł: 4 razy
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 192
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-03-29, 23:49   

Zarzuce propozycją.
Mam nadzieje, że dojdzie do tegorocznego oficjalnego zlotu MEKP a frekewncja będzie większa niż ubiegłoroczna i jestem wobec tego dobrej myśli. Jednakże, można też zgłosić klub na tegoroczny Summer Cars w Katowicach. Termin już jest ustalony 2 września. Na pewno będzie wielu chętnych.
_________________
Mitsubishi Eclipse 2G Lift 1999 4G63
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2017-03-31, 09:49   

To ja wam powiem jak jest w rxklubie, administracja nie organizuje zlotów tylko rzucany jest termin track daya kto chce się zapisuje i jedzie, kilka razy w roku ludzie z całej Polski wpadaj na Jastrząb Poznań i można się z każdym spotkać pogadać poupalac a nie stać i drapac się po jajkach. Nocleg jest podany gdzie i za ile i jak ktoś chce to sam sobie wykupuje. Wszystko jest pod patronatem klubu ale każdy się sam organizuje a nie że ktoś coś za kogoś a potem jest tak jak pisał mysza że połowa mówi że nie może.

Mekp umarło już dawno spotów w Warszawie to od kilku lat nie było a kiedyś było po 20 aucie
 
 
 
seiran 
zielenina


Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-04-13, 07:15   

"No i w p.....u wylądował".Troche lipa że tak wyszło,ale nic to ja robię swoje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13