Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
VI Oficjalny Zlot Mi?o?nik?w Mitsubishi - 29-31.08.2008
Autor Wiadomość
Serek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-13, 22:10   

tommicrazy napisał/a:
zloty sa dosc towarzyskie, zawsze jest duzo zabawy i kupa smiechu,


Potwierdzam. W tym roku Fireek i jego zaplecze szykuj? zabaw? jakiej jeszcze nie by?o. Faktem jest, ?e charakter imprezy typowo piknikowy jednak spotka? mi?o?nik?w i amator?w jednej marki w jednym miejscu w takiej ilo?ci warte jest przejechanych kilometr?w.
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-08-13, 22:52   

pojawisz sie tam swoim sedanem VR4? wreszcie mial bym okazje dotknac rodowite G-VR
Ja raczej bede starionem.. choc przyznam ze w moim galancie pare dni temu silnik zostal nareszcie odpalony :>
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 14:43   

a co do konina, prawdopodobnie bede mial po drodze, jak mnie GPS pokieruje :) ale zawsze moge zrobic drobne korekty[/quote]

Czyli mo?na by by?o si? gdzie? w Koninie spotka?, data bliska ju? wi?c lepiej zabra? sie za organizacj? ju? teraz.
Ja osobi?cie jad? na zlot tego typu pierwszy raz, tak wi?c by?o te? mi ?atwiej zabra? si? z jak?? ma?? ekip? i myka? na zlot:)
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-14, 16:45   

Ja tym razem chyba wol? jecha? sam ni? w kolumnie :/ sorry panowie ale jak rok temu jecha?em w kolumnie z Mitsumaniakami w Wawy to wszyscy gnali ile tylko mieli pod mask?. Dzi?kuj? postoj?. Pami?tam jak jecha?em jeden z ostanich w kolumnie i przez ma?? wie? lecia?em 150 Km/h a za mna jeszcze Spacestar ledwo ci?gn?? z full rodzink? na pok?adzie bo ka?dy nie chcia? si? zgubi? ca?ego peletonu :/
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 17:41   

Z tego co pamietam z opowiadan z zeszlego roku kiedy lecialo ponad 35 aut w kolumnie to bylo cos o zatrzymywaniu ruchu na kilku skrzyzowaniech... napewno jesli to nie jest dobrze zorganizowane to robi sie bajzel ale kazdy wie jesli jedzie sie w grupie 5-6 max to wcale nie jest az tak zle dopuki osoba prowadzaca ma troche rozumu w glowie.
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-14, 17:56   

Ty m?wisz ju? o samym przeje?dzie wszystkich aut na zlocie i tam by?o co? ko?o 150 aut i by?a "eskorta policji" a ja m?wi? o samym doje?dzie z Wawy do Grudzi?dza. Jecha?o wtedy z 7-8 aut.
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 18:08   

Pablo1o napisał/a:
Ty m?wisz ju? o samym przeje?dzie wszystkich aut na zlocie i tam by?o co? ko?o 150 aut i by?a "eskorta policji" a ja m?wi? o samym doje?dzie z Wawy do Grudzi?dza. Jecha?o wtedy z 7-8 aut.


To w takim razie ten kto prowadzil nie mial o tym zielonego pojecia i robil to poraz pierwszy i chyba musial grac "mlodego gniewnego" za kierownica albo cos. Bo nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie pedzil grupy wozow z predkoscia ponad 110km/h szczegolnie w terenie zabudowanym. Ja osobiscie bym calkowicie odpuscil a jak bym spotkal prowadzacego to bym przywalil w szczeke... A potem dziwic sie ze mowi sie o wariatach w sportowych autach.

Mam nadzije ze tu nie bedzie to mialo miejsce. Apeluje o przestorge ale widzac zdjecia i film ze zlotu w Ulezu wiem ze tu tego nie bedzie (prawda Goldi :P )

Sorki... troche mnie ponioslo... :?
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 18:41   

allias napisał/a:
pedzil grupy wozow z predkoscia ponad 110km/h szczegolnie w terenie zabudowanym
wiesz cos o takich przypadkach orbital ? :roll: ja nic nie wiem :roll:
 
 
Serek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 20:06   

tommicrazy napisał/a:
pojawisz sie tam swoim sedanem VR4? wreszcie mial bym okazje dotknac rodowite G-VR
Ja raczej bede starionem.. choc przyznam ze w moim galancie pare dni temu silnik zostal nareszcie odpalony :>


Ot?? nie. W moim E39A nie ma jeszcze turbinki. Jeszcze nie. Ale powolutku, pomalutku i na krasnala...si? zrobi. Teraz w g?owie mam kilka innych plan?w z bran?y "kosmetycznej" do zastosowania w aucie. Tylko czy si? wyrobi? do zlotu? Chiba nie. :ok:
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-08-14, 23:12   

rowniez jestem przeciw robieniu PRZECIAGU NA DROGACH PUBLICZNYCH w duzych peletonach, to nic innego jak proszenie sie o KUKU.

ja wyzywam sie regularnie na torze gokardowym.
niedlugo ustale trase i dam znac.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-15, 18:38   

By?o by mi?o co do ustalenia trasy :ok: jak co? to ja do was do??cze bo nie wiem jak tam za bardzo dojecha? w sensie miejsce, bo do Grudzi?dza trafie.
Co do kolumn to spoko, rozumiem pewne obawy ale jak to zauwa?y? kolega Allias, ?e prowadz?cy musi mie? troch? oleju w g?owie! S?usznie musi!
Wczoraj jechali?my z kumplami z klubu do Kalisza na spot i r?wnym tempem i bez ?adnego tasowania jechali?my sobie w kolumnie oko?o 15aut 90km/h a na terenie zabudowanym 60km/h
Mo?na jecha? spokojnie i mo?na zorganizowa? "dobr?" kolumn
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-15, 19:41   

:ok: I to sie chwali... pasja i rozwaga... :ok:
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-16, 14:28   

Tak wi?c koledzy, kt?rzy b?d? zmierza? z po?udnia na p??noc, dajcie mi zna? co do trasy i wtedy co? b?dziemy my?le? co dalej:)
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-08-17, 16:31   

Ja napewno juz wiem ze wyjezdzam troszke wczesniej by odwiedzic kumpla w Bolimowie ( niedaleko w-wy , tam zrobie sobie przystanek, z tamtad juz mozna sie podlaczac do kogokolwiek sie uda. dobrze bedzie powymieniac numery i znalesc jakas spora stacje beznzynowa albo zajazd na ktorym sie spotkamy.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
Serek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 19:54   

Ju? po mnie. Dzi? strzeli? pasek rozrz?du. A tak si? cieszy?em, ?e pojad? swoim. Kolejny zlot podziwiany ze zdj??. ;( ;(
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 19:57   

Masz czas :>
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-08-17, 21:10   

co by nie dublowac postow, na mitsumaniakach gdzie jest wiekszosc zlotowiczow, zalozylem temat odnosnie organizowania sie z dojazdem

http://forum.mitsumaniaki...p=344837#344837
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 22:10   

a dla tych co przyjezdzaja w sobote to moze bysmy sie umowili na jakas godzine przed realem w grudziadzu i stamtad moze ktos poprowadzi na to rancho nad jeziorem?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 23:09   

Dla mnie moze byc... GPS doprowadzi...
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 23:21   

tommicrazy napisał/a:
na mitsumaniakach gdzie jest wiekszosc zlotowiczow

http://forum.mitsumaniaki...p=344837#344837


Ze co :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12