Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot Mitsubishi Eclipse Klub Polska 2018
Autor Wiadomość
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2018-02-26, 20:43   

Mogę ogarnąć powtórkę Wrocław-Nysa ale nad torem proponuję się mocno zastanowić...

Ostatnio było mnóstwo chętnych na tor do momentu organizacji zlotu i wpłat... 3000 za tor + pomiar to 4000zł... Znajdzie się chociaż 10 osób które zapłacą 400zł? Szczerze wątpię... W dodatku puszczanie aut pojedynczo zajmie masę czasu i tu druga sprawa - co zrobić z osobami, które nie jeżdżą? Tor we Wrocławiu był pół dnia, jeździło parę osób a reszta siedziała lub rozjeżdżała się do pobliskich marketów czy innych dziwnych miejsc.

Ja się nie odzywałem, ale już od jakiegoś czasu dyskutowaliśmy z Trzciną o miejscach i torach. Ostatnio tez rozmawiałem z Brianem i mamy takie propozycje:

1. Tor w Kamieniu Śląskim - koszt 12tys euro ale, rozmawiałem z osobą, która organizuje tam track daye. Mogą nas przyjąć na taki track day w cenie ~160zł sesja (20minut). Sesję mogą ustawić tylko pod nas i przez 20 minut na torze bedą tylko Eclipse, wszystkie razem :) Wcześniej oczywiście będzie przeszkolenie itd.
W tym przypadku cena jest niezależna od ilości chętnych i przede wszystkim nie potrwa to połowy dnia. No i jest to poważny obiekt wyścigowy a nie pachołki na lotnisku...

W tym przypadku spotykamy się od razu w Kamieniu, później jedziemy w kierunku Nysy i po drodze możemy podjechać na zamek Moszna (KLIK). W Nysie zakwaterowanie i integracja nad jeziorem a na drugi dzień możemy pozwiedzać coś w okolicy.

2. Bez toru.
Spotykamy się we Wrocławiu, jeździmy na gokartach WSZYSCY. Później kierunek góry - trasa 100 zakrętów i pięknymi drogami jedziemy nad jezioro do Nysy.

W Nysie mogę zorganizować spotkanie z kierowcą rajdowym, który buduje fajne sprzęty na podzespołach Mitsubishi :) KLIK

Myśleliśmy też nad zorganizowaniem wspólnego zlotu z EVO. Co o tym myślicie? W tym przypadku oni by się podpinali do nas ale podejrzewam, że mocno będą za jazdą po torze ;)

Co do terminu... na maj / czerwiec już jest trochę mało czasu więc trzeba by było działać szybko i zdecydowanie... Koniec wakacji to spot u Trzciny z okazji wesela, więc zostaje późne lato, albo organizacja zlotu nad morzem i sprezentowanie Trzcinie mega korowodu a powyższe opcje przełożyć na przyszły rok :)
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2018-02-28, 20:27   

Mi się każda opcja podoba, a najbardziej ta z Evo :tuptup: :lol2: wtedy to by wyszła opcja Kamienia Śląskiego? Myśle że przy takim zlocie z evo to sam fakt popatrzenia jak latają już by była megą frajdą dla wielu, a i tak niejeżdżący po torze by na bank na nim zostali...

Opcja typowego wypoczynku z kartingami tez mega fajna, wiec wszystko zależy od ludzi...

Co do ostatniego punktu to można zrobić powtórke zlotu z Mielna, tylko byśmy musieli pogadać ze Sung czy by się podjął wyzwania, ja mu pomogę, ale na tyle na ile bede mógł bo mam to wesele a Ola już na mnie krzyczy że nic jej nie pomagam :wtf: :jezyk: :lol2: Wtedy można by było i tor w Koszalinie ogarnąć ;)

Ludzie wyowiadajcie sie bo czasu mało ....
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2018-02-28, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bierny1996 
zielenina


Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Łambinowice
Wysłany: 2018-02-28, 22:14   

Ja nie wiem jak z czasem będzie, ale do Nysy napewno bym wpadł, a z Wrockiem to wszystko zależy od czasu! :)
 
 
Danko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 455
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-03-01, 09:26   

Jak dla mnie opcja zlotu to tylko i wylacznie z jazda po torze. Opcja polaczenia zlotu ze evo ciekawa sprawa :-) Jezeli uda mi sie do sezonu zlozyc auto to to smigam normalnie i bede upalal. Jezeli nie to jade dupowozem. Mielno fajna sprawa , tor w Koszalinie jak dla mnie byl zajebisty :-) Moze udalo by mi sie zwerbowac kumpli ktorzy tez byli by chetni do upalania po torze( dodatkowe osoby do zrzuty)
_________________

 
 
 
Sung 
KLUBOWICZ


Wiek: 34
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-03-01, 10:37   

Na torze w Koszalinie mam dogadane fajne warunki, no nie oszukujmy się: w tej mieścince wszyscy znamy się na wylot. Jest opcja zorganizowania sprzętu do pomiaru czasu okrążenia, jest możliwość wynajęcia kartingów. Jedzenia też z pewnością nie braknie. Od Trzciny jest tu maks 85km. Nie, żebym coś sugerował, ale @Trzcina masz już plany na kawalerski? :lol2:
_________________
Nigdy nie jedź szybciej, niż lata twój anioł stróż.
 
 
Danko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 455
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-03-01, 10:59   

Jakie koszta wynajecia toru na caly dzien ??
_________________

 
 
 
Sung 
KLUBOWICZ


Wiek: 34
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-03-01, 12:06   

Podjadę w weekend do Emila (właściciela toru) i pogadam o całkowity koszt zorganizowania imprezy :)
_________________
Nigdy nie jedź szybciej, niż lata twój anioł stróż.
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-03-01, 19:14   

Sung jeśli potrzebna będzie pomoc piszę się :ok: na Koszalin i tak się w tym roku muszę wybrać :jezyk:
_________________
Kruk42
 
 
Danko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 455
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-03-01, 20:42   

A jak z noclegami ? Wtedy na zlocie mielismy wynajety osrodek w Mielnie :-) ognisko i maly melanzyk integracyjny byl :-)
_________________

 
 
 
Kiral 
KLUBOWICZ

Wiek: 32
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 11
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-03-02, 14:05   

Jestem ZA każdym miejscem na zlot od Torunia na północ :hahaha:
Jedyny termin nie pasujący to 21-22.07.2018 - ślub :D

Jestem z Gdyni, jak coś potrzeba mogę się popytać w okolicy.
Ewentualnie można jeszcze Luckymotion zapytać - są z Gdańska, więc na pewno też by coś ogarnęli. :)
_________________
Eclipse NightFury Project
97' GS 4G63
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-03-02, 14:51   

Zobaczcie jakie jest zainteresowania - praktycznie żadne, jak przyjedzie 10 osób to będzie dobrze, więc o kosztach toru itp nie warto nawet rozmawiać bo z tych 10 osób może 2 będą chciały polatać po torze. Kurde tyle lat siedzimy w klubie i widzimy co sie dzieje, jak jest z roku na rok, aż doszło do sytuacji że zlot się nie odbył. Tutaj trzeba teraz zlot traktować jako spotkanie integracyjne, po niskich kosztach, a nie brać się za tor itp.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
Ostatnio zmieniony przez mysza 2018-03-02, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-03-02, 15:08   

Mysza ma rację. Priorytetem jest by odbył się zlot. Nie musi być pompy , ale trzeba przerwać tą złą passę.
_________________
Kruk42
 
 
dani.boss 
KLUBOWICZ

Wiek: 36
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 517
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-02, 16:09   

Zainteresowanych może i jest więcej tylko nie każdy nabija posty. W Krakowie ntemat był na tapecie i jest nas kilka osób, oczywiście termin może komuś nie spasować ale czujnie przyglądamy się tematowi. Temat toru najlepiej zamknąć i skupić się na gokartach
_________________
Przyczepności, szerokości!! Trzymajcie sie chopy... K*$^@
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2018-03-02, 16:20   

mysza, zainteresowanych jest więcej niż 10, np ja się nie odzywałem bo mnie przez tydzień na miejscu nie było i z dostępem do neta krucho.

Jak Sung, dowiesz się o koszty to daj proszę znać i myślę, że trzeba w przyszłym tygodniu wybrać z czy Koszalin, czy Wrocław/Nysa i działać, czas leci, a w tych dwóch punktach mamy osoby chętne do pracy, więc tym bardziej jest szansa powodzenia i odbycia się zlotu. Najfajniej gdyby był tor, chętnie w końcu przetargam to moje 2.8 po torze, ale jak nie będzie i będą gokarty to też będzie spoko.

Zgadzacie się ze mną? Czekamy na info od Sunga i wybieramy z 3 opcji, z 2 od Idog'a i 1 od Sung'a?
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2018-03-02, 18:55   

Trucky z tego co mówił mi Sung ostatnio to cena nie jest kosmiczna. Gania tam systematycznie. To między innymi dla tego chcę w tym roku uderzyć do Koszalina. Niech Sung sam zabierze głos w sprawie ceny. Naprawdę drogo nie wychodziło. Z resztą się zgadzam i myślę że wiele osób również. Czasu mało więc nie ważne czy Koszalin czy Wrocław. :ok:
_________________
Kruk42
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2018-03-02, 22:40   

Ja na pewno będę :ok: jak zrobi się ciepło będę chciał coś na śląsku ogarnąć i może chłopaków uda się namówić żeby się też pojawili na ogólnopolskim :ok:
 
 
 
Witek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 125
Skąd: Włocławek/Lipno
Wysłany: 2018-03-03, 10:05   

mysza, Myślisz, że każdy kto chce przyjechać na zlot piszę posty? Na chwilę obecną nie ma żadnych konkretów, będzie wybrane miejsce, termin i czego można się spodziewać to można wyrokować czy jest zainteresowanie ;)
Ostatnio zmieniony przez Witek 2018-03-03, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-03-05, 15:47   

Witek, tyle juz jestem na forum i na kilku zlotach juz bylem wiec wiem co i jak jest w klubie. Nawet jak 30 osob pisze posty to sumarycznie i tak pojawia sie stala ekipa.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-05, 18:14   

Potwierdzam słowa dani.boss. Z Krk na pewno kilka osób się wybierze na zlot jak tylko wyklarują się jakieś konkrety i termin będzie odpowiadał :ok:
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-03-05, 20:14   

Ale KrK to jest stala ekipa wiec to nic nadzwyczajnego. Nowych zobaczyc na zlocie to jak ujzec Rydzyka rozdajacego pieniadze. :lol2: :ksiadz:
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14