Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Białe obrysówki
Autor Wiadomość
Kiral 
KLUBOWICZ

Wiek: 32
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 11
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-03-29, 13:10   Białe obrysówki

Czołem wszystkim!

Od pewnego czasu stałem się posiadaczem bardzo pożądanych przez wiele osób białych obrysówek. Nie pytajcie o cenę :D
Wiadomo, chciałoby się je podłączyć, aby ładnie świeciły (może doświetlanie zakrętów albo WieczornyLansNaMieście)
Z racji, że mój 2g jest wersją EU nie miałem, ani przewodów pociągniętych do pomarańczowych obrysów, a tym bardziej nie było wycięć w plastiku pod oprawki. Oczywiście "nowe" białe obrysy mają już wycięcia pod montaż oprawki.
Udało mi się kupić oprawki pod żarówkę w5w z dwoma drutami, ale nie pasują do otworu (oprawka za mała i wycięcia montażowe nie w tych miejscach). Nasuwa się kilka pytań:
1. Są jakieś inne oprawki oprócz ORI które pasują do otworu montażowego w obrysie? Czy walnąć krople kleju do szyb i problem z głowy? Oprawka ma elegancką uszczelkę gumową także wilgoć nie wejdzie do środka.
2. Pod co podłączyć zasilanie obrysów? Drogowe, postojowe, a może całkiem osobno? To się wiąże z włączaniem z kabiny - skoro do postojowych to będą się włączały razem z postojowymi, czy lepiej osobny pstryczek.
3. Apropo legalności - Żaden niebieski się nie przyczepi, że obrys świeci się razem z postojowymi cały czas???

Początki modów są trudne jak jest się zielonym, ale plany są ogromne i na pewno z nich nie zrezygnuję. ;)
_________________
Eclipse NightFury Project
97' GS 4G63
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2018-03-29, 13:25   

2 i 3 w jednym, lecisz od postojowych, żeby razem z nimi odpalały. Kabel puść tak, że po otwarciu maski masz do niego dostęp. W razie kontroli, jakby Ci chcieli dowód zabrać (ale w przypadku obrysów to już skrajny przypadek) to tniesz kabelek i na miejscu masz przywrócone do legalności i dowodu już nie zabiorą.
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13