Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
diagnostyka pomoc
Autor Wiadomość
alehandro89 
zielenina


Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: lubniewice
  Wysłany: 2018-04-22, 09:37   diagnostyka pomoc

Witam pytanko krótkie , może ktoś z okolic gorzowa wlkp. ma sprzęcik i chwilę czasu by podłączyć się do 3G 3.0 2001 spyder i sprawdzić błędy bo od jakiegoś czasu borykam się z przerywaniem na wolnych obrotach dodam ze świece przewody kopułka palec powymieniane a problem powoli się nasila

[ Dodano: 2018-04-22, 23:23 ]
dodam też że dziś pomierzyłem wartości na sondach i o ile dobrze pamiętam jakie wartości są prawidłowe to też wydaje się być wszystko dobrze , na pierwszej przed katem na wolnych obrotach oscyluje między 0.2 a 0.7 za katem trzyma między 0.7 a 0.75 V , prąd do grzałek dochodzi grzałki tez na mierniku pokazują przejście aczkolwiek grzałka drugiej sondy pokazuje słabsze , zauważyłem coś co mnie zastanawia , na pierwszej sondzie napięcie grzałki po jej podłączeniu spada czyli logicznie myśląc grzałka bierze prąd więc napięcie spadnie ( o ile dobrze myślę jeżeli nie to proszę mnie poprawić ), natomiast po podłączeniu grzałki drugiej za katem napięcie nie spada tak jakby nie grzała , oczywiście pomiary były na rozgrzanym silniku , i teraz pytanie czy na drugiej sondzie gdzie napięcie nie spada po podłączeniu i grzałka ma słabsze przejście na mierniku to wszystko działa prawidłowo ? czy na pierwszej gdzie gdzie jest odwrotnie ?? :roll:
 
 
Leonidas 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2018-04-26, 18:25   

Witam czy sprawdzenie grzałek miernikiem jest dobrym pomysłem bo też to chciałem zrobić sprawdzić wszystkie sądy i zastanawiam się czym to sprawdzić .

Pozdrawiam
 
 
alehandro89 
zielenina


Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 18
Skąd: lubniewice
Wysłany: 2018-04-26, 21:40   

Jak najbardziej miernikiem sprawdzisz sobie czy działają ja zamówiłem sobie tą która u mnie prawdopodobnie nie gdrzeje jutro będę miał to zobacze czy problem będzie u mnie rozwiązany
 
 
shogun 
zielenina


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 10
Skąd: Płock
Wysłany: 2018-05-17, 14:24   

Witam, potrzebuję schemat klimatyzacji do 3G 2002, V6 3,0 - ktoś coś może....???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12