Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tablice Rej
Autor Wiadomość
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2017-06-08, 19:07   Tablice Rej

Hej wam przez tego facebooka dawno nie pisalem zabralem sie za malowanie zderzaka zaszpachlowalem te dziury po niej i ..... szukam inspiracji na Tablice Rej.

Czy ma ktos z was kwadratową z przodu albo ma zdjecia ecli z fajnie umieszczona ? najczesciej na necie we wlot chlodnic mocuja.
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
 
 
 
kruk42 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 238
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2017-06-08, 20:57   

Trzcina na bialasie ma po lewej
_________________
Kruk42
 
 
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2017-06-08, 21:52   

hmm ciagle mi po glowie kwadratowa chodzi musze gdzies skolowc i zobaczyc czy w ogole sie zmiesci
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
 
 
 
jan 
KLUBOWICZ


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 540
Skąd: Sulejów
Wysłany: 2017-06-08, 22:17   

Ja się kiedyś zastanawiałem, czy przeszłaby taka mała motocyklowa (porzuciłem temat gdy doszedłem do wniosku, że pewnie by nie przeszła).
Też gdzie bym swojej nie przyłożył to mi źle leży :(
 
 
Hot 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 608
Skąd: Piotrków
Wysłany: 2017-06-09, 02:47   

Tylko żeby założyć kwadratowa tablice (prawdziwa z naklejka homologacji) to trzeba auto przerejestrować :ksiadz: kwadratowe maja jakiś inny indeks numerowania czy coś takiego, pytałem kiedyś u siebie w urzędzie
_________________
Eclipse 2G GSX 6bolt always in progress...
Talon Tsi Awd 2G
Mitsubishi Starion 88'
 
 
 
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2017-06-09, 07:34   

no to juz mi to plany szykuje jedyne co doczytalem to jakby ktos chcial robic "zamiennik" tablicy swoje wymiary itp .. to trzeba czcionke zmienic zeby nie przypominala oryginalu bo niby traktuja to jako falszowanie dokumentu.... a z moim szczesciem znowu mnie zgarna do aresztu tak jak po zakupie 2g mylsem ze auto kradzione.

zapytam jeszcze znajomego jak to jest :) jakbyscie jakeis foty ciekawe mieli z rej. to link podeslijcie :D
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
 
 
 
Witek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 125
Skąd: Włocławek/Lipno
Wysłany: 2017-06-09, 08:02   

Podbrabianie byloby wtedy gdybys miał nalepiony znaczek legalizacyjny ;) tak to jest zwykla blaszka i nie mogą nic zrobić za to że ją masz.
Ostatnio zmieniony przez Witek 2017-06-09, 08:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cichydawid 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 313
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2017-06-09, 18:42   

kolega w (niestety) gulfie 3 ma tylna klape usa co jak kazdy wie ma kwadratową tablicę. Generalnie ma coś takiego
w miescu kwadratowej tablicy ma kwadratową talicę zamowioną z allegro ale BEZ HOLOGRAMU. i tak sobie jezdzi. W bagażniku ma nromalną tablicę wygiętą tak, że w razie przypalu tamtą odkręca i tą właściwą wkręca, ale wiadomo jak kijowo to wygląda.
Podczas kontroli policjanci mowią ze ooo a to tablica chyba nie taka jak należy, a kolega mowi, że wiecie zlot i te sprawy, nie jest jakaś podrabiana na inną, nie jeździ z innymi numerami, jak coś to ma oryginalną w bagazniku itp i jeszcze nigdy nie dali mu mandatu za tą tylną rejestrację ani nie kazali mu jej przemieniać.
wpisz w allegro " chowana tablica rejestracyjna" pomysl o przodzie, koszt maly :)
 
 
 
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2017-06-10, 15:12   

Wlasnie o tym myslalem szkoda ze nikt nie ma kwadratu z przodu :D bym oblukal jak to wyglada:D

Chowana :D nie no chowac nie chce hehe ale fajne mocowanie mimo wszystko
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
Ostatnio zmieniony przez KosteK 2017-06-10, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dabrosjlb 
zielenina


Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 84
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2017-06-11, 01:02   

Ja najpierw miałem na zderzaku... wyglądało kiepsko więc zdjąłem i jezdziłem z tablicą za szybą.. kontrola jedna, kontrola druga, bez problemu..u mnie w mieście. Kontrola trzecia w Żninie, debil uczepił się że ukrywam tablice i mandacik.. musiałem zamontować na szybko spowrotem na zderzak u góry, kolejnego mandatu nie chce bo już za dużo punktów, dziury też zaszpachluje i będę jezdził tak jak teraz.. aktualnie mam tak jak na zdjęciu:
Ostatnio zmieniony przez dabrosjlb 2017-06-11, 01:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16