Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak go poskladac?
Autor Wiadomość
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2008-06-01, 14:42   

No to za?amali?cie ch?opaka :jezyk:
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 14:44   

i zrujnowali?cie mu marzenia :P swoja drog? wie kto? za ile poszedl ten a'la F&F na allegro?:D
 
 
mombasa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 21:58   

czemu temat nie zostal zamkniety po 1szym poscie :jezyk:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 22:11   

mombasa, zeby sie posmiac :D nie mielismy co robic po 12 :P nudzilo nam sie:P wiec czemu nie pomoc "koledze" :hahaha:
 
 
666ha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 23:09   

Siema wszystkim...ale go pojechaliscie ;/ ... pytanie bylo proste za ile moze to dostac i prosil bardziej doswiadczonych o jakies podsumowania :D :D a wlasnie mam pytanie czy do eclipsa sa body kity w europie czy tylko w usa ? ;D pozdro
 
 
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2008-06-01, 23:25   

666ha,
S? tylko za orginalny trzeba zap?aci? do?? sporo ale mo?e p?j?c ta?szym kosztem i kupi? u nas nawet wygl?daj?cy bardzo podobnie do blitz-a. Kolega pracuje w sklepie z takimi zderzaczkami i jak sie orientowa?em to m przedni zderzak i tylny po 560z? no i progi 500z? i to jest zestaw do?? dobry jako?ciowo.
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
666ha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 23:30   

a jaki to jest sklep moze maja jakas strone internetowa... ?
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2008-06-01, 23:44   

Oj Arturek Arturek nie ladnie :D mamusie oszukasz tatusia oszukasz ale B nigdy nie oszukasz :roll: wiec przestan zakladac po kilka kont i do ciagniecia tego topicu . Next time posypia sie red bary :ksiadz:
 
 
henry107
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 23:57   

Tyle wam powiem ,ze jestescie zdrowo poryci! Niczego sie nie da dowiedziec bo uwazacie sie za wszystko wiedzacych! Po pierwsze mam 19 lat a nie zadne 16 i moge sie chyba na tym powalonym forum dowiedziec ile? co? Gdzie? Od tego te forum jest! Wiec moze byscie nie jezdzili po wszystkich ! A na koniec to czytajcie pierwszego posta i na niego odpowiadajcie a jak nie masz nic ciekawego do dodania to milcz:-/
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2008-06-02, 00:03   

licz sie ze slowami :D na madre pytania sa madre odpowiedzi ale nie wszystkie pytania zasluguja na odpowiedz :) niestety jeszcze nam w polsce nie otworzyli hipermarketu z bodykitami do eclipse .Mysza napisal Ci jaki to jest model body wiec nie wiem o co Ci jeszcze chodzi :D ?
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 07:38   

Odpowiedz dla dwoch nowych urzytkownik?w forum!!

Ze salonu mo?e i bys wyjechal takim jak z filmu ale tylko w stanach i to w tera?niejszych czasach a nie w tamtych bo teraz niektore salony jeszcze by ci cos takiego zrobily ale tylko w USA bo u nas raczej nie bardzo i to na dodatek za gruba kase.
Poza tym na samym poczatku ktos ci napisa? ca?y koszt wiec po co powtarza? po kilkana?cie razy.
Ja mia?em body Blitza, kupi?em od Ryfiego ale sprzedalem bo doszedlem do wniosku ?e nie bede go zakladal. Jak chcesz cos takiego zak?ada? to pierwsze pokombinuj kto by ci to wys?a? ze stan?w zeby cie taniej wysz?o bo jak kupisz na aukcji i poleci prosto do ciebie to wiecej zap?acisz za pake ni? za body a na dodatek przejdzie przez c?o bo goscie wysy?aja poprzez firme DHL lub UPS. Znaj?c rzeczywisto?? ma?o osob ci sie podejmie wysy?aniu takiej kolosalnej paki.
Poza tym body jak bys ju? mia? to trzeba je obrobi? i pomalowa? wiec nastepny koszt, wiec to te? miej na uwadze bo to nie jest tak ze za?ozysz i bedzie wszystko le?a?o jak ula?.
Na twoim miejscu poszuka?bym najpierw autka bo jak kupisz auto nawet za 25 kafli to i tak musisz jeszcze sporo wymieni? (tu mam na mysli takierzeczy jak oleje, filtry, czasami wahacze jesli nie sa wybite, rozrz?d i takie tam) zeby go doprowadzi? do orginalno?ci a potem sie zastanawiaj nad zak?adaniem body.

Ja kupi?em autko jakies 3 lata temu a auta w dobrym stanie szuka?em oko?o 2 lata ?eby mi odpowiadalo bo chcia?em i tu sie niekt?rzy z forum zdziwi? wersje RS w kolorze czarnym na manualu i wysz?o tak ?e mam RS na automacie w kolorze bia?ym!!!
Teraz minie w listopadzie 2008 trzy lata i dopiero zak?adam body tylko akurat nie Blitz-a.
Jak kupi?em autko to musia?em wymieni? jeszcze du?o rzeczy wiec jak narazie o body zapomnij i zbieraj kaske na autko!!

Jesli chcesz nadal wiedziec ceny, koszty to moge ci napisa? je z mojej strony jak to wygladalo.
Tyle ode mnie mam nadzieje ze ci dalem wyczerpuj?c? odpowiedz.
Ostatnio zmieniony przez Dani 2008-06-02, 07:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2008-06-02, 12:50   

Tu masz stronke tego sklepu:
http://tuning-zone.pl/x_C...D_64611010.html
Jak ju? b?dziesz mia? eclipsa i zdecydowa?by? sie na taki body to pisz do mnie to mo?e by sie uda?o co? z tych cen zej?? :)

Ale ch?opaki maj? racje najpierw znajdz ?adnego eclipsa i por?b to co w nim najwa?niejsze a potem dopiero my?l co w nim zmieni?.
Pozdro
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
henry107
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 15:40   

Ho?ek, dzieki .. nareszcie jakis konkret.
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-02, 16:29   

henry107 napisał/a:
Ho?ek, dzieki .. nareszcie jakis konkret.

Zaraz mnie...sztrzeli... :?
 
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 17:59   

jak dla ciebie konkretem jest link do sklepu ze zderzakami to mi po prostu rece opad?y.
No c?z powodzenia ci ?ycze w kupnie. Moze jak kupisz to zrozumiesz o co wszystkim tu chodzi?o.
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-06-02, 18:21   

che widziec jak ten konkret wyjezdza z warsztatu po pomalowaniu i lamie przedni zderzak na pierwszej lepszej przeszkodzie ktora myslal ze przejedzie ale sie przeliczyl. Czlowieku to jest wlukno szklane, by z tym jezdzic po ulicach to musialy by byc drogi w LA. I trzeba nie lada umiejetnosci i technik by poruszac sie tym na codzien . raz sie zapomnisz ze masz wlukno szklane 5 cm nad ziemia i jadac po ulicach beda cie wytykali palcami jak w zostanie ci dziura wilekosci pilki od kosza w zderzaku.
Dwa razy pomysl zanim cos zrobisz . Filmy swoja sprawa ale rzeczywistosc jest inna. Poza tym prawdziwy body kit wykonany jest z urathanu.
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 20:36   

Kolejne dziecko F&F... to nie topic pod tytulem: Jak zrobic wiejski tuning...

ZAMYKAM.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12