Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia za zlotu MEKP 2008
Autor Wiadomość
WhiteBitch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 00:19   

Cytat:
White normalnie jak widz? co si? dzia?o po naszym wyjezdzie to ?a?uj? ?e nie zosta?em ale nie chcia?em wraca? sam do domu fajnie ?e wytrwali?cie do trzeciego dnia zazdroszcz? wam


Mike Nio i Ci powiem, ?e masz czego zazdro?cic :D
By?o przednio na ko?cowym ognisku na, kt?rym si? integrowali?my hehehehee... a pozna? was wszystkich za?mionych i mniej za?mionych by?o bardzo mi?o :) przynajmniej wiem, ?e nie ja ostatni krejzol pozosta?am na ?wiecie... :]
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-06-11, 00:37   

hehehe, szkoda ?e nie da si? doda? na forum pozdrowie? w naszym porannym ogniskowym j?zyku :jezyk:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
WhiteBitch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 00:47   

No chyba waszym, bo ja nawet po Oranzadce, ktora notabene sie ochlapalam, to nie moglam wydobyc z siebie takich pieknych dzwiekow :]

Aaaa Mike, jak Ci si? podoba moj sliczny red-bar to zglos sie po jednego to ci napewno dadza :] Ja dostalam w prezencie za trajkotanie, zatrzasniecie bramy i dlatego, ze sama chcialam, bo ladnie wyglada :] Tak sie wyroznia hehehehehehee... wiem wiem, normalna jestem inaczej :]
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-11, 06:31   

czy ktos moze wie czy zlot eclipse byl skomentowany na jakims innym forum przez uzytkownikow innych aut?
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-06-11, 07:46   

m?j kombajn jest zadowolony z pochwa? jakie otrzyma? :serduszka: :serduszka: :serduszka:

a co do pozdrowie? ogniskowych, to no c?? kto by? na pewno zapami?ta moj? symfoni? :hahaha:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-11, 10:31   

SAMAEL, mam nadzieje ze do 20go jedziesz na wakacje, bo Ci sie naleza :ok:
Taki zarobiony jestem po powrocie do Dublina ze nawet jeszcze nie mialem czasu obejrzec wszystkich fotek i filmikow ktore nakrecilem :( aby do weekendu, ale obejrzalem sobie juz te kilka z Cyberklipsem i Starionem :serduszka:
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 11:14   

ziggi dawaj zdjecia tak zeby mogl je sciagnac :protest: Ci co nie byli ;( chca obejrzec :protest:
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-06-11, 11:19   

Tofik napisał/a:

2. Bardzo ruszy?a mnie wypowied? Maciejki o zakatowanych 1G.
Ja te? u?ywam swojego auta na codzie? i jest to m?j jedyny srodek transportu. Ma?o tego uzywam go do dojazd?w do pracy, a od po? roku pracuje w delegacji 360km od domu tak?e tygodniowo robie jakie? 750km nielicz?c jazdy w weekendy wiec m?j samoch?d MUSI by? sprawny. Ale mnie nie robi problemu to zebym go raz w roku przegonil po torze czy raz na tydzie? pocisn?? w nocy po pustych miasta ulicach. Wszystko rozchodzi si? o to co rozumiesz pod szeroko pojetym "katowaniem " jak to uj??e?. Ja moze i mam tylko 25 lat ale zrobi?em juz mn?stwo kilometr?w i motocyklami i osob?wkami i nawet ci?zar?wkami i wiem jak nalezy eksploatowa? samochody i jak nalezy je serwisiwa? ?eby d?ugo s?uzy?y. Z tego co zauwa?y?em na zlocie znaczaca wi?kszo?? osob, posiadaczy, posiada podobn? a nieraz i wieksza wiedze od mojej. Dlatego moim znadniem niepowinienes si? wypowiada? o stanie aut po pierwszym wrazeniu. Nie jeden z klubowicz?w pakuje du?e pieniadze w swoje auto zeby utrzyma? je na porz?dnym poziomie - ja r?wniez.
Zastanawiam si? tylko: skoro tak ostroznie je?dzisz swoim Cliperem to czy wog?le czerpiesz z tego przyjemno??. Z tego co piszesz wnioskuje ?e wystarczy Ci Fiat Uno 1.1 FIRE - te? si? bedziesz sprawnie porusza?.
To tyle co ma Ci do powiedzenia, mam nadzieje ?e zrozumiesz i uszanujesz to co chc? Ci inni oraz ja powiedzie?.

ech...Ja szanuje wasze podejscie,bo kazdy ma swoje auto i jezdzi i robi z nim co uwaza...jedni wola zeby mial wieksza moc i dlubia w silniku i chwa?a im za to...jedni wola miec serie dobrze utrzymana...tylko wszyscy jestesmy uzytkownikami tego akurat auta i wiemy ze np. 1G ma czuly silnik i ma juz swoj przebieg...ogladalem jakie niektorzy mieli obroty w aucie na postoju..nie pamietam teraz czyj to byl ale jakis czarny z turbo chyba...obroty wachaly sie 1200- 600-700...wlasciciel powiedzial "aa krokowy" no to czemu tego nie zrobic? niech bedzie sprawne... albo inny przyklad ktos obcy z poza naszego grona rejstruje sie na forum i chce kupic takie 1G z allegro za?uzmy...i pokazuje nam ogloszenie ze akurat ten mu sie podoba...i odrazu piszemy "nie kupuj to zlom,kup innego..szukaj dalej itp."jak Szakal ktory dlugo szukal 1g w dobrej kondycji... wiekszosc tych aut na allegro sa zmeczone sami to widzicie...a ceny sie wachaja w zaleznosci od stanu,i prawie w kazdym jest cos do zrobienia..czesto na allegro sie czyta ze skrzynia biegow juz nie pracuje za dobrze,albo zgas? i od tamtej pory nie chce zapalic...
Ja osobiscie szanuje takich ludzi jak MikeR i jego podejscie do 1G...widziac auto MikeRa wiem ze nie tylko "jedzie,bo dlubniete jest,ale tez wyglada co przyciaga oko" pod maska u mikera porzadek byl w Talonie pamietam jak widzialem go pol roku temu..az milo mi sie patrzylo i to bylo dla mnie zadbane auto...jak co niektorzy wiedza MikeR bedzie chyba wracal do 1G,ze wzgledu miedzy innymi na sentyment..i daje sobie glowe ze jak kupi to zadba o nie nalezycie i bedzie sprawne w 100% za to szacunek dla niego :ok:
nie jestem w tym klubie zeby ludzi obrazac i dosrywac komus...nie jezdzilem po torze bo szkoda mi bylo opon,mam jeszcze w calkiem dobrym stanie,i klockow bo 2 tyg. temu wymienialem...jak sie polepszy sytuacja finansowa na co licze...to na pewno chetnie zrobie okrazenie po torze...jesli sie ktos obrazil za moja wypowiedz to sorki ale nie to mialem na celu...wiemy ze za 10 lat tych aut bedzie malo,a fajnie widziec na drodze 1G jak dobrze sie trzyma...wiem ze niektorzy maja te auta dla rozrywki i zabawy i maja ogolnie po 3 auta i nie jezdza nim na co dzien...a co do zlotu to pisalem ze bylo OK ale moglo byc lepiej...piszac ze bylo OK mam na mysli TOR bo nie wiem jak bylo na ognisku,nocleg mialem gdzie indziej...jedyne co to ten przestuj na torze i oczekiwanie na okrazenie bylo troche dopiekajace ze wzgledu na pogode...nie pisze tego zlosliwie..to bylo akurat nieprzewidziane...SAMAEL zrobil kupe dobrej roboty nie przecze...i fajnie ze sie tego podjo?...ale nie kazdy musi byc podniecony jak inni..jednym sie podobalo w wiekszym stopniu innym w mniejszym...i jesli nie umiecie uszanowac ze podobalo mi sie mniej niz wam no to trudno...ale nikt nie bedzie mi wpieral i narzucal czegos... :-) a prawo do wlasnego zdania mam...jak wszyscy...
Tofik napisales "To tyle co ma Ci do powiedzenia, mam nadzieje ?e zrozumiesz i uszanujesz to co chc? Ci inni oraz ja powiedzie?"
szanuje i rozumiem...mam nadzieje ze Ja tez chociaz po "czesci" jestem zrozumiany...Pozdrawiam :roll:
Ostatnio zmieniony przez maciejka 2008-06-11, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-11, 11:52   

Cze??
Mieli?my okazj? troch? pogada? na zlocie i m?wi?c szczerz? rozumiem o co ci chodzi. Ale my?l? , ?e zmieni?by? te? troch? punkt widzenia na tych co szaleli na torze. Pewnie gdyby? spr?bowa? kilka razy si? przejecha? , skoczy?aby adrenalina, w??czy?a by si? rywalizacja i og?lnie emocje by?yby wi?ksze to pewnie ca?y dzie? by ci si? podoba? :) Wi?c nie dziw si? te? ?e innym si? podoba?o:) Pewnie podoba? ci si? przejazd pr?bny po torze ( jak po 10 samochod?w sprawdzali?my tras? ) i jakby? mia? kilka razy tak poje?dzi? to napewno zmieni?by? zdanie:)
Ja generalnie sam nie startowa?em . Mo?e szkoda by?o mi autka tak jak tobie ale generalnie ja chcia?em tam pogada? z lud?mi i pozna? wszystkich kt?rych jedynie zna?em z nick?w na forum . I nie powiem ?ebym si? nudzi? albo mi si? co? generalnie nie podoba?o. Poza tym szkodna naprawd? , ?e nie by?o was na ognisku bo pewnie zmieni?by? zdanie ... Cho? troch? :)
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-06-11, 12:03   

maciejka, dzi?kuj? za s?owa uznania, normalnie si? wzruszy?em :jezyk:

Jednak?e nale?y si? ma?e sprostowanie, pomimo tego ?e w?o?y?em wiele serca w Talona, to nie mia?em dla niego wystarczaj?co du?o czasu i jak si? okaza?o wiele rzeczy by?o dalekich od idea?u, o czym nie mia?em nawet poj?cia, a o kt?rych poinforomowa? mnie nowy w?a?ciciel Kuba (patALLAH) i klubowy guru od mechaniki Andrzej (SAMAEL).

Wiem ?e Talon trafi? w r?ce pasjonata kt?ry wydob?dzie z niego to co najlepsze :amen: , je?li nie sam to z pomoc? innych za?mionych :amen: , a co mnie si? do ko?ca nie uda?o.

Je?li uda mi si? kupi? 1g GSX to raczej ju? ze mn? zostanie i zabior? si? za niego tak jak si? nale?y :serduszka: W ko?cu MEKP zobowi?zuje :dance:

... i bez wazeliny do administarcji mi tu prosze :wtf:

ps jak wszyscy wiedz? pojawi?em si? na zlocie wehiku?em czasu "ROPA POWER", chcia?em st?d podzi?kowa? Kojotowi za mo?liwo?? po?cigania si? jego 2g na ?wiartke, cho? zagotowa?em hamulce i przysma?y?em klocki :amen: :badcrack: :beer: , GOLDIEMU za mo?liwo?? przetestowania jego mod?w w 2g, ma?y slalom chyba mu nie zaszkodzi? :amen: :lol2: oraz przedewszystkim wielkie podzi?kowania dla TommiCrazy za mo?liwo?? poprowadzenia Kr?la Zlotu jakim niew?tpliwie okaza? si? Kr?l Starion :amen: . Jest szybki i ?wietnie si? prowadzi :twisted: .
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-06-11, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-11, 12:19   

Ka?dy ma chyba jaki? plan na doprowadzenie swojego samochodu do stanu idealnego. Nie ka?dy jednak ma takie same priorytety. Nie ze wszystkim da?o si? wyrobi? na zlot - z braku czasu wtryski wymienia?em na zlocie (dzi?ki seba jeszcze raz!) i okaza?o si?, ?e to one w moim przypadku by?y odpowiedzialne za przygasanie auta. Nie ka?da cze?? jest dost?pna od r?ki, niekt?re rzeczy mog?y "kl?kn??" tu? przed zlotem. Wi?kszo?? kliepr?w wymaga duuu?o pracy i nie da si? ich zrobi? z dnia na dzie?.

maciejka - nawet je?eli nie mia?e? tego na my?li, to po Twoich postach wynika?o jasno, ?e je?eli co? nie jest blink blink, to jest z?om, co w wi?kszo?ci wypadk?w mija si? z prawd?. Nie ka?demu zale?y na blink blink, chocia? pewnie ka?dy ma jaki? plan na wygl?d swojego klipera. Tak jak ju? napisa?em - najpierw mechanika i uk?ad jezdny, p??niej wygl?d. I tak b?d? mia? najbardziej kontrowersyjnego klipera w klubie :twisted: Nie Proti? :twisted:

MikeR - akurat by?em wtedy u Sama i czeka?em na rozpocz?cie prac z wydechem. Z ka?d? znalezion? rzecz? coraz bardziej wy?azi?y mi oczy na wierzch... Ludzi z VTECHa to si? powinno za jaja powiesi? :|
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-06-11, 12:47   

cyberluk, ciesz si? ?e nie widzia?e? FMIC by VTECH bo by? tych oczu ju? nie znalaz? :? sonda lambda by VW, rura o mniejszej ?rednicy ni? wydech zamiast kata, nagrzebane z g?owic?, o "chipach" nie wspomne i puszczonych w powietrze podci?nieniach :o
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 19:57   

maciejka napisał/a:
pamietam teraz czyj to byl ale jakis czarny z turbo chyba...obroty wachaly sie 1200- 600-700...wlasciciel powiedzial "aa krokowy" no to czemu tego nie zrobic? niech bedzie sprawne..
to GST mimo blink blink to niezla padaka byla moim zdaniem :> to ze mu obroty lataly to maciejka powinienes zauwazyc ze chodzil na 3 cylindry :> tak to z zagazowanymi turbo bywa...

MikeR napisał/a:
OLDIEMU za mo?liwo?? przetestowania jego mod?w w 2g,
niestety jak wiesz nie wszystko zdazylem na zlot... aj jakiz on byl slaby :/ na zlocie wyszlo ze czeka mnie remap :roll:
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-11, 20:00   

co do zlotu jak dlamnie za krotki, niby 3 dni, ale z tego 2 do podroz. chociaz sama podroz tez byla zajefajna :twisted:
w zeszlym roku nie udalo sie byc w kielcach wiec na ten zlot czekalem caly rok, jedna glownie mysl "po latac po torze" :serduszka: mimo ze zdazylem tylko zawias zrobic, na prawie lysych kapciach i bez hamulcow jezdzilo sie wysmienicie, wlaczone ogrzewanie na maxa, zamkniete szyby, pozyczone warsztatowe rekawiczki od samaela (thx Andru :amen: bez nich nie moglem utzrymac kiery) Przed wyjazdem na tor mowie do krisa, ryzyk fizyk, najwyzej jak padnie to trudno. linka holowicza byla w pogotowiu :P po 4 przejazdach w miare dobrymi czassami i jeszcze po wrocie do domu 700km wszystko chyba cacy. jedynie jakos w sobote wieczorem po moim rajdzie na wstecznym na 1/4 sie nie zbierala, ale wrocilo do normy. Liczylem ze po powrocie w oncu kupie sobie nowe opony, ale te jakos w ogole sie nie zdarly:P
Jedynie co mi nie pasowalo to to ze nie zwielem sobie koca do lezenia :hahaha: musialem lezec na wycieraczce od samochodu. moze troche dlugo sie czekalo na start ale czy to ma jakies znaczenie, nastepnym razem jak bedzie impreza na jakims torze to odrazu zglaszam sie na sedziego, ze by potem nie bylo gadki ze ktos oszukuje, bo nawet mnie doszly ploty ze niby ja sciemnialem i dlatego taki czas mialem. ja sumienie mam czyste, wiem na co mnie stac i moje ecli...rrari :dance:
co do podniety wyniku truckiego :ksiadz: , ze objechal pare clipsow to co tu takiego dziwnego? stosunek mocy do wagi jest prawie identyczny, focus nie bez parady zostal samochodem roku, jego tylne zawiesznie i ogolnie wlasciwosci trakcyjne to wzor wsrod kompaktow, a eclipse ze swoimi rozwiazaniami technicznymi z konca lat 80"
nowe oponki no i widac ze trucky u mnie jezdzic :sok: wiec nie ma sie czym rajcowac ze focus objechal eclipsy, mnie nie, to najwazniejsze :hahaha:
nocleg ok. bylo gdzie spac, umyc sie i zjesc wiec dziekuje figara
tor przygotowany, bylo gdzie polatac, dzieki samael
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-06-11, 20:18   

cyberluk popieram 100% m?j przecie? wyglada jak z?om totalny ale chyba jest wa?niejsze ze 1.3bara nadrabia za wyglad, to jak z dziewczyna wyglad to nie wszystko
_________________

IS 220
Ostatnio zmieniony przez seba 2008-06-11, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-06-11, 20:23   

GOLDI napisał/a:
to GST mimo blink blink to niezla padaka byla moim zdaniem :> to ze mu obroty lataly to maciejka powinienes zauwazyc ze chodzil na 3 cylindry :> tak to z zagazowanymi turbo bywa...
nie zauwazylem bo tak tylko przelecialem...i nie przygladalem sie zbytnio...moje auto to nie padaka,zwykla seria...100%sprawna...a co do blink blink to jeszcze nie skonczylem...wiec za rok zrobie wieksza "wioche"... :twisted:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 20:31   

maciejka napisał/a:
.a co do blink blink to jeszcze nie skonczylem...wiec za rok zrobie wieksza "wioche"...

seba napisał/a:
to jak z dziewczyna wyglad to nie wszystko

amen
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-06-11, 21:01   

kaleos, no nie Ciebie nie objecha?em a szkoda :jezyk: dzi?kuj? za uznanie, ?e umiem je?dzi? :)
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-06-11, 21:37   

Cytat:
Je?li uda mi si? kupi? 1g GSX to raczej ju? ze mn? zostanie i zabior? si? za niego tak jak si? nale?y :serduszka: W ko?cu MEKP zobowi?zuje :dance:
Ostatnio m?wi?e? co? o tym niebieskim co linka zamieszcza?em ...dziabiesz go?? :>
 
 
 
GS MIKE 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 68
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2008-06-13, 23:23   

mo?e jeszcze podsumowuj?c temat , ze zlotu bardzo podoba?o mi sie by?e auto Mikera w?a?nie tak powinien wygl?da? Talon , nowe wozid?o Pako82 r?wnie? przyk?ad jakie mo?e by? pi?kne i zadbane Eclipse (czerwone jest szybsze) rakieta Tommiego bez komentarza ,wierz? ?e jak wr?cisz na sta?e do kraju to b?dzie pi?knie odrestaurowany youngtimer , o Cyberze nic nie musz? m?wi? bo temat jest wyczerpany powodzenia w dalszych modach , 4G jednak na ?ywo i w ruchu jest boskie :amen: ale i tak jak mia?bym kupi? wr?ci?bym do 2G :ok:
_________________

S2000 by MIKE obecnie - ECLIPSE by MIKE sprzedany
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13