Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzęgło
Autor Wiadomość
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 09:01   Sprzęgło

Gdzie i za ile mo?na kupi? taki komplet do 3g 3,0 v6??
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 10:53   

Zalezy jakiej firmy. Osobiscie polecam ACT Stage 2 (nie wyzej). Sprawdz www.tearstone.com a jak bedziesz mial problem to podam ci jeszcze 2-3 stronki.
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 18:10   

wszystko fajnie tylko ja nigdy nie kupowa?em nic przez neta i to jeszcze z zagranicy??
Kto? mo?e pom?c jak to w miare szybko sprowadzi?

[ Dodano: 2008-06-08, 18:48 ]
czy to bedzie to??

http://cgi.ebay.com/ebaym...emZ170176562032
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-06-08, 19:28   

ja ci moge sprowadzic napisz do mnie maila kiepuczi@poczta.fm
czy masz juz jakies upatrzone sprzeglo. ACT rozumiem pewnie wchodzi w gre. mam swoich dostawocow, biore bezposrednio od oficjalnych dystrybutorow wiec w miare szybko to idzie.
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 19:33   

kiepuczi ja ci musze jeszcze hajs przeslac bo i ta poduszke chce a ile za takie sprzeg?o nie musi byc koniecznie act oby bylo dobre i na troche starczylo

[ Dodano: 2008-06-08, 19:38 ]
kiepuczi to jeszcze ile kosztuje ta obram?wka oraz nak?adki na b?otniki plastikowe na prz?d

[ Dodano: 2008-06-08, 19:38 ]
oczywiscie obram?wka na przycisk od szyberdachu
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 23:38   

ash... bierz ACT Stage 2 to nie pozalujesz. Uwiez mi ze rewelacyjny kit i sie nie zawiedziesz. :ok:
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 00:00   

no to zdaje sie na alliasa
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-06-09, 09:21   

Zaprawd? sluchaj alliasa jak siebie samego albowiem On prawd? Ci powie. :D

Ja kupilem ACT i jest wypas, jest o tym topic http://www.eclipse.net.pl/viewtopic.php?t=863
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 09:35   

ash jesli masz troche lewej gotowki to pomysl o odchudzonym kole zamachowym. :>
Jedna robota. :>
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 10:05   

a ile takie kolo kosztuje i pewnie kiepuczi je za?atwi??

[ Dodano: 2008-06-09, 10:55 ]
Poniewa? pierwszy raz s?ysze o takim zabiegu to jakie s? tego plusy a jakie minusy i czy jest to ci?zki zabieg dla mechanika??

[ Dodano: 2008-06-09, 17:11 ]
panowie a taka firma exedy podobno dobre szczegolnie to o charakterystyce sportowych??
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 22:01   

Exedy to jest to samo (w parametrach) co fabryczne jedynie docisk jest odrobine mocniejszy. Na doba sprawe traktuj to jako zamiennik "leb w leb".

Co do kola zamachowego to tyle ze jak wymieniasz sprzeglo to zeby wymienic kolo to 6 dodatkowych srub i po robocie - jakby nie patrzec jest pod sprzeglem.

Zalety: Mniejsza waga silnika i szybciej sie wykreca na obroty. Lepsza reakcja na pedal gazu.

Wady. Szybciej obroty spadaja i moga wyjsc wyzsze obroty na wolnych (jesli sie myle to prosze mnie poprawic)

Generalnie kombinacja dobrego sprzegla plus lekkie kolo zamachowe to naprawde dobre odchudzenie samochodu w kierunku mocy i osiagow. :ok:

PS. Pamietaj zeby "wspomniec" mechanikowi zeby przetoczyl orginalne kolo jak bedzie wymieniac sprzeglo. Niech robote zrobi raz a dobrze. Warto zalozyc "czyste" kolo z nowym sprzeglem. :>
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-06-09, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
  Wysłany: 2008-06-10, 10:41   

allias napisał/a:

PS. Pamietaj zeby "wspomniec" mechanikowi zeby przetoczyl orginalne kolo jak bedzie wymieniac sprzeglo. Niech robote zrobi raz a dobrze. Warto zalozyc "czyste" kolo z nowym sprzeglem. :>


No zobacz a mi tego nie powiedzia?e?.... foch .... :wtf:

Allias, podpowiedz jakie ko?o zamachowe kupi?... Sprzeg?o ACT ktore doradziles juz dawno dziala. Dodatkowo kupi?em dolot Aem V2. Teraz dokupie ko?o.
Co do kolektora i wydechu wstrzymuje sie az podejme decyzje czy uturbiac bede czy tez nie...
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 20:04   

hammer667 napisał/a:
No zobacz a mi tego nie powiedzia?e?.... foch ....


To nie jest warunek konieczny wiec wyluzuj. Dobry mechanik sam to zaproponuje. To jest tak samo jak zakladanie nowych klockow na stare (lub nie przetoczone) tarcze. Nie ma nic w tym zlego i w wiekszosci przypadkow nic sie nie stanie ale czasem warto zrobic.

A jesli nie wspomnialem i polegales calkowicie na moim slowie bo bardzo przepraszam ze zawidlem. :P Nie mialem takich zamiarow.

Co do reszty to juz Ci zazdroszcze dolotu V2. Zakochasz sie w tym co on zaoferuje z pierwsza minuta przejazdu po zainstalowaniu. :ok:

Jesli chodzi o kolo to jesli nie zrobiles tego przy sprzegle to pamietaj ze muisz wydac na to tyle samo co na sprzeglo. Jesli nie masz konkretnych planow to proponuje ta kase przeznaczyc na cos innego. $300-400 ktore wydalbys na kolo w tej chwili plus robocizna (chyba ze sam robisz) to proponuje wydac na wydech lub inne mody, np wieksza przepustnice albo zawiecha albo mocowania silnika. Wydaje mi sie ze lepiej na tym wyjdziesz. :ok:
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-06-12, 09:32   

Luzik allias... z tym fochem zartowalem.

Chyba jednak zdecyduje sie na kolo zamachowe bo wydechu narazie nie robie, jeszcze sie nie sprecyzowalem co do modyfikacji samego silnika.

Prawde mowiac to zastanwiam sie nad tym jak odmuli? mojego mi?ka bo po zamontowaniu moich nowych kolek wyraznie sie "przygarbil" no coz... kolka zalozone i sa zajebiste (nie mam mozliwosci zamiany na wezsze) wiec zadzialam z drugiej strony. Filtr w drodze i mysle co dalej... opcja z przeprogramowaniem ecu wydaje mi sie narazie ponad moje sily (musialbym kupic nowsze ecu bo mam 2000 a poza tym nie wiem kto moglby mi zrobic remapping) wiec opcja ecu narazie odpada... wydech to dobra opcja ale sciagac kompletny wydech ze stanow to jakos slabo to widze ( catback + kolektor cmf). Moze sam kolektor a wydech zrobic na miejscu... hmmmm
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-06-12, 11:17   

a czego nie chesz sciagac wydechu z USA. Wychodzi taniej niz robienie w Polsce sztukowanego z kawalkow rurek zespawanych w jedna.
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-12, 11:30   

Taniej to znaczy??
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-12, 11:47   

Dobry wydech kosztuje $400-450 + przesylka (moze troche wiecej :? ) ale lepiej kupic sprawdzony niz dac "Zdisiowi" zrobic cos czego sam nie bedzie pewien. Sprawdz propozycje w moim poscie o wydechach. Proponuje dobre 2.5 cala. :>
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-06-13, 08:45   

Dzieki za info chlopaki, jak sie zdezyduje to nieomieszkam odezwa? si? do kiepucziego (mia?em okazje zapozna? si? osobi?cie na zlocie)

pozdro
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 22:47   

No to poszed?em za g?osem kolegi alliasa poniewarz w polsce do naszych 3g nie ma prawie nic to ci?gne ze stan?w aluminiowe l?ejsze ko?o zamachowe firmy fidanza i juz nie moge sie doczekac co z tego wyjdzie?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 22:57   

Czy dorwales odpowiednie sprzeglo?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13