Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
KrK
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-27, 20:03   

dzis lub juro :P a jak nie to alternatywnie cos szybko wykminimy :> ale tak czy ianczej spotykami sie w niedziele o 19:00 pod plaza.. dam Ci znac pako jak juz bedzie cos waidomo
 
 
Vandal 
KLUBOWICZ


Wiek: 42
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-29, 09:06   

no to sie wqr... :jezyk:
szkoda ze niestety nic nie wypalilo..
do zobaczenia jednak pod plaza o 19..
_________________
doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-07-29, 11:24   

hehe no to znow bedzie jazda kolo policji ponad 140 ? :twisted: :twisted: ..szkoda ze tym razem beze mnie :|
 
 
 
Vandal 
KLUBOWICZ


Wiek: 42
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-29, 11:32   

no to OrBiTaL pakuj sie i przyjezdzaj.. moze jeszcze zdazysz :hahaha:
_________________
doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-07-29, 11:35   

pozdrowcie ode mnie PAKO i pokazcie mu jak sie jezdzi po Krakowie :twisted2: :mrgreen: .. a ja bede nastepny w kolejce :jupi:
 
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2007-07-29, 11:52   

A ja jednak bede :) Vandal mnie namowil :P albo raczej przekonal :amen:
 
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-29, 12:01   

heheh dzieki OrBiTaL, szkoda ze cie nie bedzie moze innym razem pokazesz jak sie jezdzi po krakowie :lol2: :>
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2007-07-29, 22:36   

Po pierwsze zaczne od tego ze bardzo milo was wszystkich poznac :) a nastepnie napisze tak Vandal ale z ciebie swir :ksiadz: Pako ty tez :P a teraz dodam jeszcze ze nie dotarlem do tego miejsca bo zapomnialem gdzie mielismy jechac a po drogie czolowka peletonu tak zapierniczala ze nie zdolalem ich dogonic :P lamiac po drodze wszystkie nakazy zakazy hehe :hahaha: mimo to bylo fajnie was spotkac i pogadac jestescie SUPER :P :ok: aha prosba dajcie mi swoje numery koma zebym nastepnym razem mogl do was zadzwonic :P jak sie zgubie w poscigu :) Pozdro for ALL
:jezyk:
 
 
 
Adaho_krak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-29, 23:08   

Diabel, a my?my my?leli ?e pojecha?e? do domu, a to wszystko przez Vandala, bo zostawi? tw?j nr w domu i powiedzia? magiczne s?owo "kreska" i tak si? sta?o ?e czo??wka znik?a :)

Ja r?wnie? dzi?ki wszystkim za mi?o sp?dzony wiecz?r. To kiedy nast?pny ??
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-29, 23:22   

dziekuje rowniez wszystkim mitsu i eclipso maniakom... sam w tej calej gonitwie sie pogubilem z Michalem :) a tak poki w temacie Mike piekne to monstrum :)


diabel sprawdz pm ;)
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 11:09   

odziekuje wszystkim za spotkanie!! milo wkoncu was bylo spotkac i poznac osobiscie!! Diabel szkoda ze nie dotarles do osady ale wszyscy mysleli ze pojechales do domu :lol2: Orbital juz wiem co miales namysli mowiac aby mi pokazali jak sie jezdzi po krakowie hehehe
dam kilkaq fotek niestety ja je robilem i nie mam mnie na zadnym :hahaha:
http://www.fotosik.pl/pok...30ff833143.html
http://www.fotosik.pl/pok...9d10edd726.html
http://www.fotosik.pl/pok...a83cd88bcc.html
http://www.fotosik.pl/pok...b53596c71e.html
http://www.fotosik.pl/pok...7afe42763a.html

niestety tylko tyle zdiec udalo mi sie zrobic!! aaa i jeszcze to z poscigu za Vandalem :hahaha: i9 jego nowe tylnie swiatelka
http://www.fotosik.pl/pok...87505c25a3.html

ps. Adaho dzieki za wyprowadzenie z krakowa i jeszcze raz dzieki wszystkim mitsu i eclipso maniakom :badcrack: :badcrack:
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2007-07-30, 17:09   

No nie ja do domu pierwszy bym nie pojechal :ksiadz: ehh trudno :) ale fajnie bylo :D nalamalem tyle zakazow i nakazow ze juz na caly tydzien mam z glowy :hahaha: ja mam tylko jedno zdjecie monstrum mikela :) jak ktos chce moge wrzucic ale odrazu mowie ze zrobilem zdjecie tylu clipsa :hahaha: niezle z was wariaty :P trzeba wam ograniczniki predkosci zalozyc :P zebym mogl was dojsc w tym ruchu ulicznym :P pozdro i do nastepnego zlotu mam nadzieje niebawem :) dzieki Goldi za numery ;) ja podam tutej mam nadzieje ze nie bede dostawal dziwnych propozycji na telefon :hahaha: 505-792-961 ;)

to zdjecie co wszyscy plecami stoja jest najlepsze :jupi:
 
 
 
Mike 
KLUBOWICZ
Michal

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 307
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-07-30, 19:27   

No wlasnie az wstyd sie przyznac ,ja rodowity krakowianin i pogubilem sie z Goldim w Krakowie ha ha ha , a pozatym peleton tak zapinkalal ze kosmos ,szybkie te gs--y panowie :badcrack: DZiekuje wszystkim za spotkanie bylo zajefanie :ok: :lol2: mam nadzieje ze takie spoty beda czesciej :sok: dzieki goldi za komplement, jednak marzenia sie spelniaja :amen: .Jeszcze raz dziekuje pozdrawiam do uslyszenia ,aha moj numer 664 125 128 :ok:
_________________
Michal
 
 
Vandal 
KLUBOWICZ


Wiek: 42
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-30, 19:35   

no juz nie mowcie ze tak zapierniczalismy... oszczedzalem sie (i klipsa) :>
Adaho mowisz ze magiczne slowo? :twisted: chcialem wkoncu zobaczyc czy te 1g sa naprawde takie jak wszyscy mowia.. w dodatku masz czerwone wiec teoretycznie szybsze :jezyk:
Nastepnym razem zwolnimy dla was troszke (???wie) :hahaha:

Pozdro i dzieki za spotkanko... do nastepnego
_________________
doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś
 
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 19:51   

hehe no wlasnie Mike, ty rodowity krakowian i jeszcze GST i gdzies tam z tylu za peletonem????? :> :> :hahaha: no ale tak jest czarne klipsy sa wolniejsze od czerwonych (i zielonych w tym przypadku)!! trzebha bylo jechac za dymkiem od Adacho hehehe ok ale jeszcze raz wielkie dzieki :ok: :ok:

ps. a tak wogole to kto przyjechal pierwszy? :twisted:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 19:54   

my obstawialismy tylu zeby nic sie nikomu nie stalo :P tak na serio to za jasno jeszcze bylo dla czarnych eclipsow:P czarne szybsze jak sie sciemni :P
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2007-07-30, 21:08   

Goldi z Mikiem zrywali resztki asfaltu ktory zostal po przejezdzie czo??wki :ksiadz:
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-07-30, 22:33   

heheh Pako juz teraz wiesz jak sie jezdzi.. mnie nie musialo tam byc zeby mi ciarki po plecach przeszly :twisted: .. Mike mam nadzeje ze sie spotkamy na drodze w krk juz za 20 pare dni. jak tylko zrobiee ta blache w nadkolu i kupie downpipe.. :twisted: :> .. VANDAL , GOLDI gratulacje panowie zajebistego spotu.. to prawda ze gsy sa szybkie !!! :o DIABEL jak ostatnio bylem w krk to przegiolem bagietke .. z lekka ;P VANDALA wyprzedzila bejca .. a ja juz nie odpuscilem spod geanta do m1 pod tunelem ponad 2paki :twisted: ja WAM dam zwalniac ;P .. KEEP IT REAL :protest: ... szykujcie sie ludzie na next spota ze mna w roli glownej :lol2: :ok: :ok: :ok:
 
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-31, 09:28   

niestety juz chyba bezemnie ;( ;( chyba ze za rok wtedy napewno sie odezwe :ok:
 
 
Mike 
KLUBOWICZ
Michal

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 307
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-07-31, 20:05   

Orbital na pewno sie spotkamy :lol2: i moze jakis spot z chlopakami wypali ,i tym razem beda 2 GST to im pokazemy :ass: .. GOLDI my czarne eclipsy mamy sie razem ,a pozatym blokowalismy tyly i z gracja zamykalismy korowod :dance: taki maly lans pozdrawiam wszystkich mike...
_________________
Michal
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12