Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Srednice w 3G
Autor Wiadomość
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:15   

Goldi gdzie klasc cala instalacje??
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:18   

sygnalowe lewym progiem... napieciowe prawym progiem... glosnikowe z sygnalowymi.. ale pod warunkiem ze sygnalowe sa w min 2-3 ekranie... wyrzucic remote z sygnalowych (bo puszczaj przewaznei z chinchami) i puscic z pradowymi... najprosciej tak...
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:21   

Heheh komu to zlecic bo samemu nie mam warunkow :/
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:24   

finger napisał/a:
komu to zlecic bo samemu nie mam warunkow
glupoty gadasz:> zakup kable zrobimy na jakims spocie:>
"w zestawach" tam sa badziewne:> lepiej kupic porzadnego przewodu na metry :>
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:27   

Nie no nie zamierzam brac zestawy bo na gadgetach najwieksze marze maja. Goldi tylko ze kladzenie instalacji nei jest wcale takim hop, tymbardziej ze trzeba drzwi pruc, maty polozyc, kable wszystkie wymienic. BTW jak sie przebic pradowym z kabiny silnika?? Bo np w lagunie meczylem sie z 2 godziny :D
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:30   

zapewne w okolicach nog pasazera bedzie przejscie przez fire wall.. a w czym problem finger:>? najlepsze sa spoty z grzebaniem przy wozach :> damy rade...
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:32   

Gdzie kucharek szesc, tam nie ma co zjesc (albo jest dupczenia duzo hehe). :) mozemy sie umowic ze pomozesz to flache postawie :)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:36   

pogadamy na spocie... ewentualnie bedizemy robic na raty... jeden spot kable pradowe... inny glosnikowe... zobaczymy...
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:38   

GOLDI napisał/a:
pogadamy na spocie... ewentualnie bedizemy robic na raty... jeden spot kable pradowe... inny glosnikowe... zobaczymy...
A na Mikolaja poslucham muzyki w aucie :) doooobra sam to zrobie :jezyk:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 22:40   

spokojnie bo Ci zylka peknie :> taki teraz czas ze spotow nie ma :> ja na dniach mam egzamy... orbit sie hajta... i wogole...

co do mat... masz czy zamierzasz kupic?
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-20, 23:02   

finger, czemu do tego tak podchodzisz, pomozemy Ci to zrobic , ciezko nie jest przy okazji sie posmiac mozna i poznac pare nowych rzeczy :>
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 23:18   

Eeee chlopaki po prostu nie chce zawracac glowy :jezyk: pasuje za jednym razem zrobic wszystko, a to bedzie troche roboty ;-) maty zamierzam kupic dopier. Powiedzcie mi jeszcze cosik, gdzie chowacie wzmacniacze??Bo ja bede miec dwa neistety :/
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 23:26   

ja mam dwa:> jeden rzezba totalna:> drugi bagaznik :>
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 01:18   

Co znaczy rzezba totalna?? :>
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 09:05   

Cytat:
BTW jak sie przebic pradowym z kabiny silnika


Masz dwie mozliwosci. Jedna to prowadzic kabel po stronie kierowcy zaczynajac od otworu przy swiatlach i pod lewych blotnikiem a potem przebic sie przez gume przy wiazce kabli.

Druga mozliwosc to za betria jest guma z wiazka kabli i mozesz przeciagnac ta droga i kabel wyjdzie pod kierownica i bedzie blizej do redia (jesli go rozgalezniasz) albo podlaga pod biegami lub recznym lub listwa po lewej.

Mozliwosci jest wiele. Musisz liczyc okolo 1.5-2 godzin zeby to zrobic ladnie i czysto.
:ok:
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 09:51   

Teraz to ju? sam nie wiem kt?re kupi?, fanem g?o?nej muzyki nie jestem ale jak ju? kupi?em te JVC avx 44 i uda?o mi si? podpi?? g?o?niki po przer?bce kabla din to my?l? ?e g?o?niki te? warto zmieni? na ciut lepsze. :>
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 11:45   

Napewno warto!! :ok:
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 12:32   

Ok dzi?ki za podpowiedzi b?de kombinowa?. :twisted:
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 13:00   

Dzieki Allias. Jak znajde chwilke i miejsce to postaram sie sam to zrobic. A jak ze sciaganiem listew itd, jak tojest przymocowane??
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 14:01   

Boczne sa tylko na klipy. Podwazaj je powoli i delikatnie bo lubia sie lamac. Ogolnie wszystko bardzo proste... tylko trzeba zachowac troche ostroznosci... to tyle.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12