Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
KATOWICE -- Moze jakis spocik miskow w Katowicach ??
Autor Wiadomość
kojot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 06:13   

Chlopaki spokojniej :) Prosze tu nie wprowadzac nerwowej atmosfery :)
Kila... piszac o "starej gwardii" chodzilo mi o aktywnych forumowiczy. Bedzie Ci ciezki zebrac jakas ekipke, skoro masz takie nastawienie. Swietnie, ze umiesz sie bawic bez "starej gwardii" ale ciezko to zrobic w 2 Ecli :) Chociaz.... :twisted:

Pozdrawiam :)
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-04-11, 06:37   

kojot, paliwo dro?eje, ci??ko dojecha? troszke dalej i spotka? si? z lud?mi, trzeba organizowa? spoty w swoim mie?cie i tylko Ecli swojej generacji bo inaczej to nie klub :hahaha:

Od dzi? nie gadamy z u?ytkownikami 1g :wtf:


... taki ?arcik :hahaha:
 
 
kila
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 13:12   

Ok , macie racje ale nie do ko?ca , czuje dyskryminacje 1G ;> to prawda nie mam duzo znajomkow co maja 1g, czy tam 2 g ale chodzilo mi o to ze jak ktos ma 1 g jak ja to czuje sie t? wi?? niz z kims co ma 2g ;> ...myslalem ze wiecej osob jest na ?lasku w sensie okolic sosnowca i ze wiecej tu kliperkow jezdzi 1g ale widocznie sie pomylilem ,myslalem ze to nie problem zgadac sie na weekendzik w 2-3 auta ale malutko jest 1g w sosnowcu i okolicach ...po postach widac.

Nie chcialem nikogo urazic tylko wyrazic swoja opinie ,kraj wolny.Widac ze na forum nie ma aktywnych klubowicz?w z 1g w okolicach sosnowca, a szkoda. :protest:


:ksiadz:
 
 
kojot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 13:18   

kila, na czym polega dyskryminacja 1g?? Wlasnie Ty piszac o spocie 1g dyskryminujesz inne generacje. My na spotach nie dyskryminujemy innych generacji i tylko 2g nas interesuje, wrecz przeciwnie. Wszystkie Eclipsy to jedna rodzina i zloty/spoty sa dla wszystkich.
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-04-11, 13:30   

kila napisał/a:
chodzilo mi o to ze jak ktos ma 1 g jak ja to czuje sie t? wi?? niz z kims co ma 2g ;>


Ecli to Ecli - niewazene ktora generacja, model czy kolor :jezyk:
Mowilismy o tym nie raz, ale warto powtarzac: to nie jest klub samochodow, tylko milosnikow tych samochodow. Niewazne jakiego Ecli masz, niewazne nawet czy wogole masz Ecli. Kazdy kto jest pozytywnie zakreconym fanem motoryzacji bedzie mile widzianym gosciem na spotkaniach MEKP'owcow :ok:

kojot, ubiegles mnie - :ok: dla Ciebie
Ostatnio zmieniony przez ziggi 2008-04-11, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-04-11, 14:34   

kila, wpadnij na spot/zlot MEKP a nie tylko Sosnowca i okolic, b?dziesz mia? klimat?w ile wlezie :lol2: na nast?pne p?? roku :amen:
 
 
kila
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 16:09   

Ch?tnie bym wpad?, ale jak narazie taka odleglosc dla mnie nie jest mozliwa z powodow finansowych ;> .. moze jak skonczy mi sie sta? :) dlatego pytam o regionalne spoty jak narazie...
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-11, 17:21   

ziggi napisał/a:
to nie jest klub samochodow, tylko milosnikow tych samochodow.



dok?adnie tak jak m?wisz, Kila sp?jrz na mnie, jestem w klubie ju? prawie 2 lata, a nie mam kliperka :wtf: i p?ki co nie planuje kupi? :roll: , a jestem tu ze wzgl?du na ludzi :amen:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
kila
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 17:51   

w sumie racja,ale nie krecilo by mnie jak bym nie mial kliperka i tu siedzial i podziwia? autka , nie znajac ich osobiscie..
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-11, 18:21   

spoko spoko, niech ci? o to g?owa nie boli, znam to autko bardzo dobrze, kuzyn mia? przez rok i troch? sie z nim zapozna?em i pokocha?em :serduszka:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 19:50   

kila, chciec to moc ;) tez nie zarazbiam kokosow :> a jak sie chce na spota wpasc to sie wpadnie :> termin podany zazwyczaj duzo wczesniej wiec jest czas by troche grosza przyoszczedzic lub np nie kupic w tym miesiacu choinki zapochowej do eclispea... pozdr
 
 
kila
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 23:33   

hehe Goldi to nie tak , wiesz ja kto jest, ja opr?cz Kliperka , wydaje tyogdniowo na m,in 2-3 worki kulas?w do paintballa ;> a trudno tak zrezygnowac z gry ;/... jak tylko dostane dorba robote to wpadne nie ma co ;) i to bankowo moze cos sie do tego czasu przeja?ni jesli chodzi o moje finanse... :(
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 23:34   

kila napisał/a:
ja opr?cz Kliperka , wydaje tyogdniowo na m,in 2-3 worki kulas?w do paintballa ;>
graem w rownie kasochlonny sport :> airsoftgun :> ale mimo wszystko jakos chcialem na spotach bywac ;) teraz zrezygnowalem z asg , 2 hobby sie nie uciagnie ;) zostal misiek ;) ale do tematu... do kamienia slaskiego daleko nie masz :>
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2008-04-12, 11:01   

trucky napisał/a:
ziggi napisał/a:
to nie jest klub samochodow, tylko milosnikow tych samochodow.



dok?adnie tak jak m?wisz, Kila sp?jrz na mnie, jestem w klubie ju? prawie 2 lata, a nie mam kliperka :wtf: i p?ki co nie planuje kupi? :roll: , a jestem tu ze wzgl?du na ludzi :amen:


a ja 3 lata jestem i nie mam prawka :badcrack: ale w ?yciu nie opuszcze takiej ekipy, a na Kamieniu szykuje sie grooba impra chocia bede tylko na samych zawodach, ale mam nadzieje ze oficjalnie mnie przyjmiecie jako ze to wlasciwie pierwsze moje wieksze spotkanie z Klubowiczami bedzie :)
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
 
 
iktorn00 
KLUBOWICZ

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Chelm Slaski
Wysłany: 2008-04-14, 18:35   

bylem o 17:00 w Mc kolo Shella co prawda tylko chwile bo zrazila mnie ta kolejka pod kasami :|
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2008-04-15, 07:33   

Heh. Szczzerze to my?la?em, ?e si? wam uda. :jezyk: My?la?em pocz?tkowo nawet, ?e uda si? wpa??, ale... autko jest doszcz?tnie rozebrane :jupi: wi?c i tak by nie da?o rady :lol2:
Pozdrawiam. Nast?pny spot trzeba zorganizowa? - po prostu si? spichn??, usi??? przy Coli i pogada? (na dobry pocz?tek to wystarczy). KRK spotyka si? regularnie ,a my nie potrafimy raz na .... lata :o Pozdrawiam.
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-04-15, 07:38   

P?aski, ja Ciebie na zlocie od paru lat nie widzia?em :lol2:
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2008-04-15, 21:47   

No, tym razem mam nadziej?, ?e "zabalujemy". :lol2: Pozdrawiam.
 
 
kojot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 21:52   

:) Bedzie balanga na maxa :) MikeR, tez bedzie pil :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-04-19, 21:07   

kojot napisał/a:
MikeR, tez bedzie pil :twisted: :twisted: :twisted:
alkoholiki i co autami potem jedzecie po %%% :protest: :protest: :ksiadz: :ksiadz: :ksiadz: mam nadzieje ze pijecie COLE :lol2: :jezyk:
jak bedzie jakis zlocik w kat. to sie pisze w najblizszym czasie ..pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12