Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka pyta? potencjalnego posiadacza Kliperka
Autor Wiadomość
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2008-09-15, 20:38   

Dok?adnie o takich ludziach jak Slavex m?wi?em :) .
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
mamci
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 23:05   

tony_tr napisał/a:
mamci napisał/a:
a jak wkoncu z tym przebiegiem? czy np 250k robi na nim jakies wrazenie? a moze to juz poczatek konca? nie wiem ile te amerykanko-azjatyckie dzieci wytrzymaja?


Wszystko zosta?o ju? powiedziane, przesta? ci?gle zadawa? te same pytania jak dziecko....
I te "objechanie" a? mnie telepie jak to czytam...
Gdyby eclipse mia? 8 cylindr?w to znaczy, ?e wtedy by? go kupi? bez namys?u? Wiesz, ?e istnieje co? takiego jak turbo...?


a jakisz to powod Twojego telepania... pytam z ciekawosci zeby miec porownanie. Nie jezdzilem nigdy ?ADNYM japoncem ani innym chinczykiem z amerykansko aborygenskim rodowodem i pytam zeby miec porownanie jak to jezdzi bo jak jezdzi 320 wiem doskonale.
Samochod jest mi potrzebny do przemieszczania sie glownie w trasie a rzezidelka z 4 garkami z doswiadczenia wiem ze sie mecza... turbo w zaden sposob nie jest w stanie zastapic dobrgo r6 a jakies kosmiczne osiagi czy przespieszenia nie sa mi do niczego potrzebne... chodzi o kulturke pracy itp...

a co do tego brzebiegu to rzeczywiscie przeoczylem posta przepraszam ura?onych
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 23:43   

mamci napisał/a:
turbo w zaden sposob nie jest w stanie zastapic dobrgo r6
zgodze sie :D ale nie ma nic pieknijszego niz turbo i r6 :D 2jzgte :serduszka:
 
 
sajmon1100 
mniejsza zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 164
Skąd: z gara?u
Wysłany: 2008-09-18, 10:50   

mamci napisał/a:
tony_tr napisał/a:
mamci napisał/a:
a jak wkoncu z tym przebiegiem? czy np 250k robi na nim jakies wrazenie? a moze to juz poczatek konca? nie wiem ile te amerykanko-azjatyckie dzieci wytrzymaja?


Wszystko zosta?o ju? powiedziane, przesta? ci?gle zadawa? te same pytania jak dziecko....
I te "objechanie" a? mnie telepie jak to czytam...
Gdyby eclipse mia? 8 cylindr?w to znaczy, ?e wtedy by? go kupi? bez namys?u? Wiesz, ?e istnieje co? takiego jak turbo...?


a jakisz to powod Twojego telepania... pytam z ciekawosci zeby miec porownanie. Nie jezdzilem nigdy ?ADNYM japoncem ani innym chinczykiem z amerykansko aborygenskim rodowodem i pytam zeby miec porownanie jak to jezdzi bo jak jezdzi 320 wiem doskonale.
Samochod jest mi potrzebny do przemieszczania sie glownie w trasie a rzezidelka z 4 garkami z doswiadczenia wiem ze sie mecza... turbo w zaden sposob nie jest w stanie zastapic dobrgo r6 a jakies kosmiczne osiagi czy przespieszenia nie sa mi do niczego potrzebne... chodzi o kulturke pracy itp...

a co do tego brzebiegu to rzeczywiscie przeoczylem posta przepraszam ura?onych


to kup sobie znowu beeme r6 2.0 - bedziesz mia? kulture pracy ,spalanie jak w eclipsie a osiagi jak w seicento...ja tam wole zawsze T mimo ze teraz juz go niema.,..
_________________
Fuuuuck Fuel Economy
 
 
 
mamci
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 23:28   

sajmon1100 napisał/a:
mamci napisał/a:
tony_tr napisał/a:
mamci napisał/a:
a jak wkoncu z tym przebiegiem? czy np 250k robi na nim jakies wrazenie? a moze to juz poczatek konca? nie wiem ile te amerykanko-azjatyckie dzieci wytrzymaja?


Wszystko zosta?o ju? powiedziane, przesta? ci?gle zadawa? te same pytania jak dziecko....
I te "objechanie" a? mnie telepie jak to czytam...
Gdyby eclipse mia? 8 cylindr?w to znaczy, ?e wtedy by? go kupi? bez namys?u? Wiesz, ?e istnieje co? takiego jak turbo...?


a jakisz to powod Twojego telepania... pytam z ciekawosci zeby miec porownanie. Nie jezdzilem nigdy ?ADNYM japoncem ani innym chinczykiem z amerykansko aborygenskim rodowodem i pytam zeby miec porownanie jak to jezdzi bo jak jezdzi 320 wiem doskonale.
Samochod jest mi potrzebny do przemieszczania sie glownie w trasie a rzezidelka z 4 garkami z doswiadczenia wiem ze sie mecza... turbo w zaden sposob nie jest w stanie zastapic dobrgo r6 a jakies kosmiczne osiagi czy przespieszenia nie sa mi do niczego potrzebne... chodzi o kulturke pracy itp...

a co do tego brzebiegu to rzeczywiscie przeoczylem posta przepraszam ura?onych


to kup sobie znowu beeme r6 2.0 - bedziesz mia? kulture pracy ,spalanie jak w eclipsie a osiagi jak w seicento...ja tam wole zawsze T mimo ze teraz juz go niema.,..


kole?ko a o ile lepsze ma te osiagi eclips od 320? bo chyba niewiele... czyli wychodzi ze jezdzisz samochodem seicento-podobnym? pisalem ze nie chodzi mi o osiagi tylko o frajde z jazdy ale eclipse z tego co gdzies juz tu na forum wyczytalem sluzy do lansu a z T do szpanu pod swiatlami
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 23:37   

Wujek napisał/a:
Nie robi si? cytat?w powy?ej 3 cytat?w w 1 oknie....... MODERATORZY
why :P ?
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 23:42   

mamci napisał/a:
ale eclipse z tego co gdzies juz tu na forum wyczytalem sluzy do lansu a z T do szpanu pod swiatlami
]

Goldi czy to nie Twoja sprawka... :>
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 23:52   

Wujek napisał/a:
2.4 Pisa? na forum zgodnie z zasadami polskiej pisowni (ortografia i interpunkcja), podstawowej kultury (bluzga? mo?na gdzie indziej) oraz obowi?zuj?cymi w Internecie (zakaz u?ywania WIELKICH LITER i wykrzyknik?w).

A zawsze si? z takowym spotyka?em poza tym robi si? tak zwany burdel :P


...oraz czarnych liter wielkosci golfa :hahaha: a tak apropo,nic nie jarane... :lol2:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 23:54   

dariosss, nie sluchaj wujka :P pewnie ostro chleje w akademiku i sie czepia :P

nizly OT :D gdzie sa moderatorzy :hahaha:
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 01:04   

Wujek napisał/a:
no dlatego ustawiamy panowie dat? wa?no?ci postu :P (powinno by? max 2 dni) kto uk?ada? regulamin :P :P luki s?

A nie pij? bo regulamin zakazuje po spo?yciu do forum siada? :P a flaszka na 3 to nie picie :(


zglaszam poprawke...zakaz pisania po...nawet jednej lufie i za pisanie bzdetow...kara smierci[czyli do konca zycia bez ecli :ksiadz:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-09-19, 06:48   

A mo?e Panowie tak wr?c? do tematu? :> Nie ?ebym kogo? straszy? :>
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-19, 09:15   

Cytat:
mamci napisa?/a:
ale eclipse z tego co gdzies juz tu na forum wyczytalem sluzy do lansu a z T do szpanu pod swiatlami


No i wlasnie wyhodzi na powiezchnie stereotyp czlowieka worzoncego siem Bmw.
Bo ja mam lepsze zabawki a te 4 garki to przeciez nic, tylko sie biedne menczom rzenzidelka hehehehe.
Chyba naprawde nigdy nie jezdziles japonskim autem. I nie wiesz na co stac silnik 4g63t , ale dobra pisz co chcesz przyjme wszystko na klate. :twisted:
 
 
 
mamci
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 10:37   

OrBiTaL napisał/a:
Cytat:
mamci napisa?/a:
ale eclipse z tego co gdzies juz tu na forum wyczytalem sluzy do lansu a z T do szpanu pod swiatlami


No i wlasnie wyhodzi na powiezchnie stereotyp czlowieka worzoncego siem Bmw.
Bo ja mam lepsze zabawki a te 4 garki to przeciez nic, tylko sie biedne menczom rzenzidelka hehehehe.
Chyba naprawde nigdy nie jezdziles japonskim autem. I nie wiesz na co stac silnik 4g63t , ale dobra pisz co chcesz przyjme wszystko na klate. :twisted:


hehe pozostawie to bez "k?m?tarza" - odpowiem kr?tko - jest tak jak m?wisz... a do tego ?e nie je?dzi?em japo?cem dawno sie przyzna?em
 
 
wojtek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-19, 11:00   

eclipse to auto dla kogos kto chce sie pobawic, nie widze sensu miec takie auto na codzien do uzytku z seryjnymi bebechami, ciezki, wolny i troche niewygodny, mozna za pare groszy kupic stara bmw 7 i bedzie o niebo wygodniejsza od eclipsa, na koniec...eclipse piekne auto, ma ogromny potencial, auto do zabwy, bmw, wygodne auto, w wersji M potrafi objechac mase samochodow, do driftu super auto...
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-09-19, 11:15   

Ja klipera mam ju? 2 lata i du?o czasu spedzi? w warsztatach mia?em nawet okres za?amania ?e chcia?em sprzeda? ale jak to Brian kiedy? okre?li? "ka?dy ma taki" ... nie ?a?uje przez te 2 lata niczego to ze go kupi?em to ze pakowa?em kase ?eby go naprawiac..bo poprostu eclipse ma dusze ..(przynajmniej ja tak uwa?am) poza tym eclipse to tak?e orginalno?? i styl... niecodzie? spotyka sie 3 diamenty na drodze obok siebie a BMW jezdzi od groma... co do osiag?w mo?e zwyk?e 4g63/420a osi?gami na kolana nie powola ale do mu??w tak?e nie nalezy... przykladowo wczoraj skillowana zosta?a BMW 320d n?wka :ok: (paro krotnie)...wracaj?c do tematu to jest Tw?j wyb?r i Twoja flota je?eli masz juz kupi? klipera to s?uchaj si? ch?opak?w ..oni zawsze dobrze wiedza (wazelina do mod?w :jezyk: )
 
 
 
mamci
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 11:58   

nie powiedzia?em ?e nie maj? racji lub ich zdanie mam gdzies - wr?cz przeciwnie - wzio?em rady wszystkich pod uwag? ale narazie gryze sie sam ze sob?
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-19, 12:22   

ja nie wiem o coc ci hodzi mamci sam sie pucujesz ze jesdzisz bemw i cos tam jeszcze rze niby eclipse niewygodne ja sam nie wiem hyba , bo jerzdrze juz tym autem 2 lata ale pewnie sie nieznam co bo fajnie mi sie jezdzi .. jak sie nie hcesz zabawiac to na ch*j Ci eclsipse co.. kup sobie nastempne bemw i woz dupe. a ja dalej bende pomyka? moim gie-es-te .. so ? Coz i suffer from permament hardcore motherfuckin brain damage !!!!!!!! i ch*j :wtf:
 
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-19, 12:37   

Ecli napewno b?dzie dro?sze w utrzymaniu od bmw je?li nie kupisz zadbanej sztuki. Nawet je?li psu?yby si? podobnie (cho? zadbane bmw napewno wi?cej zniesie) to dost?pno?? do cz??ci jest du?o gorsza do ecli i na dodatek s? dro?sze (pomimo, i? do bmw nie nale?? do tanich). Mam troch? por?wnania, bo m?j kumpel ma e36 318is i np. amorki przednie do bmw by?y o 300z? ta?sze. BMW ma tylko jeden jak dla mnie powa?ny minus - jest tego w pyte. Ja uwielbiam auta wyj?tkowe, kt?re nie stoj? co dwa metry. BMW, nawet w coupe wida? wsz?dzie, do tego coraz wi?cej agrotuningowanych egzemplarzy. Ecli to samoch?d dla entuzjasty, kt?ry nie b?dzie ?a?owa? na niego kasy i nie boi si?, ?e czasem b?dzie musia? troch? przy nim pod?uba?. Ja mam mojego od 15 miesi?cy, przejecha?em nim ok 17000km i w?o?y?em w niego spokojnie 10000z? a nadal nie doprowadzi?em go do idealnego stanu. Mimo tego nie ?a?uj? ani jednej z?ot?wki. Z drugiej strony auto tylko 1 raz nie mog?o porusza? si? o w?asnych si?ach (rozrusznik pad?), wi?kszo?? napraw i wsadzonej kasy by?o wynikiem konieczno?ci wymiany cz??ci eksploatacyjnych. Niestety te nie s? tanie np. za cene jednego amorka przedniego do ecli mo?na kupi? ca?y komplet amork?w do xsary mojego ojca...
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
wojtek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-19, 12:40   

viader napisał/a:
Ecli to samoch?d dla entuzjasty, kt?ry nie b?dzie ?a?owa? na niego kasy i nie boi si?, ?e czasem b?dzie musia? troch? przy nim pod?uba?...


dokladnie, zgadzam sie :ok:
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-19, 12:42   

viader, - nie kieruje tego w twoja strone .... ale za cene 4 amorkow tokico dalem jakies 250 dolcow czyli jakies 500 zl - 5 stopniowo regulowane ... cos jeszcze ? - dziwni jestescie z tym bmw .. wkurwiaja mnie jeszcze bardziej te samochody
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2008-09-19, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12