Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
PIONEER DEH-P700BT
Autor Wiadomość
Dada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 21:58   PIONEER DEH-P700BT

Witam !

Chcia?bym sobie takie radio zakupi? ale nie wiem czy tyle opcji to jest plus czy nie ? interesuje mnie skompletowanie fajnego sprzetu graj?cego w aucie ( wzmacniacz, tuba, g?o?niki) .. i tak szukam jakiego? dobrego radia .. co o tym modelu s?dzicie ?

Tutaj jest opis
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:00   

mozna powiedziec ze za ta kase nabylem jvc avx 33 :D :ksiadz:
 
 
Dada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:04   

i jak zadowolony jeste? ? :P a z ciekawo?ci ile najlepiej w?adowa? i jakie oczywi?cie g?o?niki ?eby to gra?o przyjemnie dla ucha nie koniecznie niesamowicie g?o?no byle mile i przyjemnie ? ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:07   

jestem mega zadowlony ;) dvd, bluetoth, usb, kamera cofania,divix, mozliwosc podpiecia dysku 500gb... mozliwosc podpiecia 2 monitorow i wpisdu innych urzadzen :) no czego chciec wiecej :P
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:09   

Polecam. :ok: Sam bede takie kupowal. Rewelacyjne opcje, BT, moc, jakosc muzy i cala reszta. Polecam. :ok:

PS. Tu nie jest najgorsza cena jako ze w UK mozna kupic za 200 GBP (860PLN). Z USA mozna sciagnac taniej ale ryzykujesz clo.

Jak masz czas to poczekaj 2-3 tygodnie to ci zrobie relacje :P :>

JVC to nie ta jakosc dzwieku :P
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-09-16, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:09   

GOLDI kamera czego ? :o :o chyba pioneer poleci :P co? tak czuje ... widze ?e ma pare opcji .. a ile masz g?o?nik?w ?

---

Goldi w podobnej cenie ? :P 900 z? a 2 tys to jest r??nica :D przynajmniej za tyle znalazlem jvc ..

allias no w?asnie od zawsze wydawa?o mi si? ze Pioneer robi ?wietne radia ( ta kamera cofania fajna w jvc nie powiem :P ) ale cenowo no nie sta? mnie na nie :/
Ostatnio zmieniony przez Dada 2008-09-16, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:12   

Goldi gdzie taka cena zaplaciles? Bo to chyba nie dla typowego "smiertelnika" poza PXS :P
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:14   

noweczka z angli :) trafilem jak to sie mowi ... na okazje :D
 
 
Dada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:16   

GOLDI to okazje mia?e? niez?a :D bo ceny w Polsce s? ponad 2 ty? :D .. tak?e bez komentarza :P

a do tego radia jaki wzmacniacz polecaliby?cie ? i czy jeden czy dwa ? oraz tube :P allias Ty masz mie? takie samo :P to co? doradzisz mo?e :D ?
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:19   

orbit ma fajny wzmak :> piogadaj z nim :> nie wiem czy nie chce sprzedac :> 6 kanalowy jbl :> 4 kaaly na kabine dasz a dwa puscisz w mostek i masz pod suba
 
 
Dada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:21   

GOLDI ok pogadam :P a suba jeden czy dwa ? :P to nie ebdzie przegiecie :D ?

ps. dlaczego nie mo?na avatara za?adowa? ? :P pytanie poza konkursowe :P !?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:23   

Co chcesz osiagnac... bo ja nastawiam sie na BT i jakosc. Mialem juz kilka Pionieerow i jakosc jest poprostu SUPER. Jak dla mnie tylko Alpine wygrywa (oczywiscie nie mowie o tych HIGH/HIGH/HIGH END urzadzen)

Dla mnie Pionieer ma rewelacyjny procesor dzwieku ktory nawet na gorszych modelach daje rewelacyjne mozliwosci ustawienia. HPF i DPF ktore daj mozliwosc dostrojenia dzwieku na glosniki + sub. Super korekcja graficzna dzwieku. Podbicie sygnalu.

Uzywalem starszy model DEH6800 z dwiema tubami po 300W i przednie glosniki + wzmacniacz 2x100 na tylne i jakosc byla powalajaca. 4V na kanaly wyjsciowe robia swoje i lepiej przenosza dzwiek i moc na wzmacniacz.

Co do glosnikow to zalezy na co sie nastawiasz ale jesli mozesz to jakies Infinity na glosniki i sub do 300W ze wzmacniaczem i bedziesz wiecej niz zadowolony. Ten 700BT ma mozliwosc wysterowania slabej tuby (do 80W RMS) wiec mozesz podlaczyc jakas 8-mio calowa bez wzmacniacza.

Zalezy na co sie nastawiasz ale na pewno godny uwagi.

Lepiej jeden 10 lub 12 cali. Dwa to zawali ci calkiem bagaznik i wcale nie bedzie taki pelny bass. Mialem dwie 10tki i potem podlaczylem tylko jedna i dzwiek mi sie bardziej podobal. Nie zalezalo mi na slyszalnosci z drugiej strony osiadla tylko na tym zeby podczas jazdy dzwiek byl plynny i czysty nawet przy wiekszej mocy.

PS. Fabryczny alternator dobrze sobie radzi do 800W. Powyzej mozesz miec problemy z migoczacymi swiatlami przy wiekszym basie - choc nie koniecznie.
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-09-16, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:25   

Dada napisał/a:
GOLDI ok pogadam a suba jeden czy dwa ? to nie ebdzie przegiecie ?
przeciez nie chcesz "glosno" wiec jednego jakiegos suba... JL ... do tego zestaw dobrych glosnikow jbl (graja troche basowo) wiec bedzie ok... cos czystego z dzwieku ale malo basu? to infinity kappa

Dada napisał/a:
ps. dlaczego nie mo?na avatara za?adowa? ? pytanie poza konkursowe !?
gdybys sie pofatygowal i uzywl szukajki to znalbys odpowiedz na to pytanie :> i wiedzial jak avatara zalozyc :roll:
 
 
Dada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 22:35   

GOLDI ju? mam :P speedyshare po prostu chyba nawala?o ... a teraz na temat

co do suba masz racje w sumie lepiej jeden a nie w cholere ich w tym ma?ym baga?niku :P

allias dzi?ki wielkie za opisanie tego .. cholernie chcia?bym Infinity za?o?y? sobie do auta i mam nadziej? ?e mi si? uda .. podobnie jak Ty nie patrze na to ?eby p?? oseidla mnie s?ysza?o ale o to ?eby dobrze gra?o mi ?adnie czysto i przyjemnie dla ucha .. to ja mam s?ysze? to a nie inni .. ( szkoda ?e w moim mie?cie Ci w golfach o tym nie pomy?l? :/ ) ...
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-09-16, 22:57   

GOLDI, orbita wzmak jest zarezerwowany dla kogos innego :jezyk:
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-17, 10:41   

nie dzielcie skory na niedzwiedziu :protest: :>
BTW Dada . chcesz avx33 ? :twisted: jak tak to pisz co i jak moze wyrwiemy cos wilkom . :>
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2008-09-17, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2008-09-17, 11:42   

Jesli chodzi o dziwiek to napewno pioneer bedzie najlepszym rozwiazaniem.
JVC ma niezle bajery a te nowe wersje maja doslownie wszytsko i cena nie jest az taka zabijajaca. JVC ma wbudowany dekoder dzwieku przestrzenego w Pioneerach z DVD czesto trzeba bylo kupowac taki dekoder osobno.
Sam mialem i JVC i PIONEERy na stanie i sie duzo tym bawilem, ktore lepsze ciezko powiedziec jesli stawiasz dziwk na 1 miejscu to pioneer a jesli duzo funkcji i duzo zabawy to JVC ktory wcale nie ma najgorszego dzwieku.
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-17, 12:26   

WodzuSE, powiedzmy sobie szczerze ze musialbys byc audiofilem zeby wyczuc roznice dzwieku.. mozliwosci konfoguracji i na radiu i na wzmaku , dodatkowe filtry dolno i gornoprzepustowe.. daja to czego trzeba zwyklemu smiertelnikowi nie mowimy tu o wbudowanym equalizerze ktory podbija bas lub inne tony ...
 
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 11:47   

panowie ja te? zamierzam zmieni? na takie jvc pytanie czy w 3g jak wyjme fabryczne to czy na wy?wietlaczu b?dzie chocia? godzina dzia?a? i czy nie ma problemu z kablami i kostkami
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 14:28   

Godzina bedzie ale nie bedzie nic wiecej. A co do kabli to lepiej kupic sobie przejsciowki zamiast ciac kable.

PS. W 3G jesli masz wzmacniacz pod siedzeniem to zmiana radia spowoduje ze bedzie grac slabiej niz fabryczne. Pisalem juz o tym wczesniej.
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-09-18, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12