Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Odpalanie problem
Autor Wiadomość
dadus18
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-09-17, 19:00   Odpalanie problem

Ch?opaki dorad?cie jeszcze mi co?, cokolwiek, bo nie wiem ju? na co popatrze? i co sprawdzi?. Ju? naprawi?em sprawe rozrusznika, auto kr?ci super wszystko gra, no ale nie odpali. Sprawdza?em ju? ?wiece, czy dobrze chodz? t?oki, czy dochodzi paliwo, na?adowa?em aku na full, komputer te? sprawdzi?em wszystko gra w ?rodku, po te?cie wykazuje tylko b??d 21 czyli ten z czujnikiem, ale wcze?niej ten czujnik by? wypi?ty i auto pali?o.... je?li macie jakikolwiek pomys? napiszcie prosze.
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-13, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-17, 20:15   

immobilajzer sprawd? ( jak jest ) - odcina zap?on , paliwo i chyba co? w stacyjce .
Tez tak mia?em - po kolei od??cza?em wszystko a? teraz tylko dioda sobie ?wieci - tak dla jaj :lol2:
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-17, 20:32   

kgb14, z tym ?e ?wiece s? mokre po kr?ceniu, czyli chyba daje paliwo. No fakt taki ?e stacyjka si? zacina czasem, ale co odpina? od niej ??
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-17, 20:47   

dadus18, nie , nie daj do jakiego? elektronika , niech od??czy immobilajzer , czyli niech go zmostkuje czy co? . Niestety nie wiem co tam dok?adnie sie robi . Przynajmniej na chwil? niech tak zrobi . Jakbys by? z Opola lub okolic to wys?a?bym Cie do mojego majstra a tak to nie bardzo wiem o co chodzi .
A to , ?e ?wiece s? mokre to jeszcze nic nie oznacza - podczas kr?cenia odkr?? ?rub? na - i tu te? nie pami?tam dok?adnie na czym ( chyba pompa ) ale postaram si? wyt?umaczy? . Id?c po przewodzie podajacym paliwo , dochodzisz po lewej stronie to takiego ustrojstwa ( no ni cholery nie wiem co to jest chyba pompa ) , przew?d paliwowy jest przykr?cony ?rub? chyba nr 14 . Jak bedziesz kr?ci? zap?onem to z tamt?d powinno pod ci?nieniem wydobywac sie paliwo . Ale na pocz?tek odkr?? sobie bez kr?cenia ( nie przestrzasz sie bo na poczatku try?nie - w przewodach jest ci?nienie ) - p??niej dokr?? i jak kto? b?dzie kr?ci? zobacz czy leci z tamt?d paliwo pod sporym ci?nieniem , a nie ?e sobie wycieka jak krew z nosa :lol2: . Mam nadziej? , ?e pomog?em i w miar? jasno wyt?umaczy?em , je?li nie b?dziesz wiedzia? o co chodzi to napisz , jutro zrobi? fotk? tego cuda :jezyk:
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-17, 20:56   

kgb14, wiem wiem odkr?ca?em w?a?nie dzisiaj to co?, i paliwo lecia?o, ale to przez to ?e ci?nienie jest w przewodach, spr?buje jutro odkr?ci? i zapali? auto..dam zna?..
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 15:44   

i co ?
Ostatnio zmieniony przez kgb14 2008-09-18, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 17:35   

kgb14, jeszcze nie sprawdza?em ale najbardziej mnie g?owi to ?e ja nic nie tchn??em w tym aucie, jedyne co ruszy?em to wyj??em aku na 2 dni, a potem ju? nie odpali?. Mo?e s? jakie? zabezpieczenia alarmowe albo co??? bo to nie mo?liwe ?eby co? si? zepsu?o bez przyczyny. Sprawdz? to dzisiaj albo jutro i napisze.
 
 
oblak 
KLUBOWICZ

Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 648
Skąd: grodzisk maz
Wysłany: 2008-09-18, 17:56   

dadus18, a takie pytanie pisz?c ?e sprawdzia?e? swiece co masz dok?adnie na my?li?
podmiank? ?wiec czy je poprostu wykr?ci?e??
sprawdza?e? czy masz iskre??
_________________

 
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 18:03   

oblak, wykr?ci?em wszystkie ?wiece, przemy?em je i wyczy?ci?em, 1 wymieni?em bo by? stopiony ten dziubek i po przy?o?eniu do silnika zakr?ci?em i iskra jest na ka?dej ?wiecy :-(
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 18:59   

dadus18 napisał/a:
1 wymieni?em
no swietnie :) jak kolega praktykuje wymiane 1 swiecy a nie kompletu to nie dziwie sie ze woz nie jezdzi :ok:
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 19:09   

GOLDI, nie wymieni?em kompletu bo to nie moje auto na szcz??cie, wymieni?em 1 ?wiec? bo akurat znajomy wymienia? komplet i mia? identyczne. Reszta ?wiec by?a w dobrym stanie..... wiadome ?e potem komplet trzeba b?dzie wymieni?, ale nie pow?d dla kt?rego silnik nie pali przecie?.
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-09-18, 19:54   

jest iskra ?wiece sa mokre(w benzynie) nic nie d?uba?e?! to zmien ?wiece i bedzie chodzi? i ?wiece to jest powod dla ktorego silnik nie bedzie chodzi?!!!!!!!!! :protest:
_________________

IS 220
 
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 20:51   

No dobra przekonaliscie mnie, jakie polecacie ?ebym tam w?adowa? ??
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 21:03   

zwykle ngk... BPR6ES z przerwa 0,8-0,9
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-18, 22:12   

Silnik bedzie chodzi? nawet na trzech ?wicach :lol2: Sprawdzone :jezyk: W mojej ocenie to nie s? ?wiece . Ale niech kolega wymieni i zobaczymy czy to pomog?o - na pewno nie zaszkodzi :ok:
A jak ju? wymienisz to zawie? auto do elektronika .

Napisz koniecznie co by?o przyczyn? , sam jestem ciekaw .
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-09-19, 07:22   

I nie do GAZU jak masz tylko zwyk?e jak Goldi napisa? bo strasznie szybko padaja te do gazu i takie sa objawy, kgb14 silnik bedzie chodzi? nawet na 2 i nie trzeba sprawdzac bo to jest oczywiste ale jak wk?adasz wydymana ?wiece to tez ma prawo nie chodzic a pozatym dadus18 napisa? ze wymienil jedna swiece a nie trzy :>
_________________

IS 220
 
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 16:21   

Jutro podmieniam ?wiece bo znajomy ma 2 tygodniowe BPR6ES w eclipse, cho? i tak w?tpi? ?eby zapali?, ale sie przekonamy bo trzeba sprawdzi? wszystko... przynajmniej wyklucz? ?wiece. Napisze dzisiaj wieczorem lub jutro.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 16:38   

swiece uzywane... olej tez wlewasz uzywany :> ?
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 17:16   

GOLDI, ale ?e? sie doczepi?, to nie m?j w?z ja mam go tylko odpali? ?eby ode mnie wyjecha? i tyle a co ju? w?a?ciciel sobie tam wymieni to nie moja sprawa chce tylko pomocy w odpaleniu tego auta, bo tylko wyj??em i w?o?y?em aku i nie pali. A swoj? drog? do mojej betki k?ade wszystko co orginalne i nowe wi?c nie praktykuje wymian cz??ci u?ywanych.
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 17:29   

dadus18 napisał/a:
GOLDI, ale ?e? sie doczepi?, to nie m?j w?z ja mam go tylko odpali? ?eby ode mnie wyjecha? i tyle a co ju? w?a?ciciel sobie tam wymieni to nie moja sprawa chce tylko pomocy w odpaleniu tego auta, bo tylko wyj??em i w?o?y?em aku i nie pali. A swoj? drog? do mojej betki k?ade wszystko co orginalne i nowe wi?c nie praktykuje wymian cz??ci u?ywanych.


No tak a nastepny wlasciciel niech sie martwi co i jak,sorki ale zaszlachtowal bym takich co odpierd...ja woz aby sprzedac...sam jestem tego przykladem jak mi sprzedali odpicowany woz[chodzi o silnik,tam niestety nie zajrzysz przy kupnie]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13