Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Odpalanie problem
Autor Wiadomość
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 17:40   

dariosss, o kurde ale teraz b?dzie opinia. Powta?am jeszcze raz to auto mojego kolegi robi?em mu zderzak i nadkole (malowa?em) a to ?e nie odpala to nie moja wina, dlatego razem z nim staram sie znale?? przyczyn? wi?c prosze mnie tu nie obwinia? i nie tworzy? z?ej opini !!
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 17:49   

dadus18 napisał/a:
GOLDI ja mam go tylko odpali? ?eby ode mnie wyjecha? i tyle a co ju? w?a?ciciel sobie tam wymieni to nie moja sprawa

:>
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 17:59   

dariosss, no przecie? nie b?d? ja wymienia? kompletu ?wiecy czy czegokolwiek innego w aucie znajomego, chcemy ?eby mia? auto na swoim podw?rku i jak tam ju? b?dzie to mnie to nie obchodzi czy on sobie wymieni ?wiece na nowe i co tam jeszcze bo to jego auto, ja zrobi?em to co mia?em zrobi? i jest git a z dobrej woli pomagam w innym problemie a Wy mnie tu od razu os?dzacie o dziadowanie i takie tam.

[ Dodano: 2008-09-22, 22:50 ]
Finish...... ?wiece zmienione ma NOWE, jeszcze jednym problemem by?o to ?e na ??czeniu w??a paliwa ucieka?o paliwko i ci?nienie by?o mniejsze, no i talon zapali? w ko?cu.... chod? zadymi? gara? nie?le...:) Wielkie dzi?ki ch?opaki za pomoc i przyznaje ?e by?em w b??dzie my?l?c ?e to nie ?wiece... ps. doszed? oczywi?cie nowy problem:( .... ale to w osobnym po?cie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12