Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse 1G Mlody 321
Autor Wiadomość
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 20:13   Eclipse 1G Mlody 321

http://www.eclipse.net.pl...php?user_id=124 Narazie fotki kiepskiej jako?ci z telefonu ale na dniach postaram si? je wymieni
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 20:16   

brdzo fajna skora co do koloru auta to srednio mi sie podoba :lol2:
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-08-27, 21:13   

skora jest fajna, chociaz mi marzy sie alkantara :serduszka:
co do koloru to nie ma co dyskutowac, rzecz gustu :jezyk: ja tam wole czerwien
jedyna rzecz ktora mnie razi to tablica, skoro juz ja uzywasz to albo na srodku, ewentualnie na narozniku zderzaka i blotnika. teraz to ona jest ja kby tam przypadkiem przyczepiona :> szkoda ze we wrocku sie nie zobaczylismy, na zywo bym zobaczyl ta skore :tuptup:
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
S?awekG 
mniejsza zielenina



Pomógł: 12 razy
Wiek: -42
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 173
Skąd: Budzy?
Wysłany: 2007-08-27, 21:22   

Poprzedni kolor lakieru to totalna pora?ka :( obecnie prezentuje si? o niebo lepiej ale moim skromnym zdaniem seledyn bok?w lepiej komponowa?by si? z czarnym a nie czerwonym. Wn?trze faktycznie niepowtarzalne. W por?wnaniu zze standardow? szaro?ci? robi du?e wra?enie. Ca?y efekt psuj? tylko widoczne tylne g?o?niki. Pochwal si? co zrobi?e? aby uzyskac takie kolory tapicerki drzwi i konsoli przedniej i ?rodkowej. Czy to jest lakierowane czy oklejane?
_________________
GS 1992 2,0
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 21:39   

a mi sie wydaje ze to jest seria :> juz cos takeigo w 1g widzialem
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 22:19   

To nie jest seria... boczki s? lakierowane, i w miejsce starej tapicerki jest wyci?te na jej kszta?t ze srebrnego dibondu na desce jest tylko polakierowana konsola a ca?y kokpit jest seryjny fotele te? obszywa?em bo by?y bardzo zniszczone , kolor wi?niowy zamierzam zmieni? na czarny , ale to dopiero za jakis czas bo duzo kasy wlozylem w silnik i musze troche poczeka
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-08-27, 22:54   

fajny ale tak jak koledzy mowili kolory te ktore ma teraz nie bardzo pasuja :lol2: poza tym podoba mi sie srodek :ok: :) :amen:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 22:59   

1G Tuxedo.... tylko ze nie bialy i czarny... ale i tak dobrze wyglada.

Tylko jednego elementu mi brakuje, ale skoro o min wspomniales to dam Ci spokuj.

........ladniejszych zdjec.......
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 06:55   

Na przysz?e wakacje planuje ca?ego go polakierowa? na czarno i dlatego zrobi?em tak jasne wn?trze.
 
 
S?awekG 
mniejsza zielenina



Pomógł: 12 razy
Wiek: -42
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 173
Skąd: Budzy?
Wysłany: 2007-08-28, 09:15   

Z ca?? czarn? karoseri? to mo?e da niez?y efekt ale mo?e te? za bardzo si? "gry?c". Powiedz mi jeszcze prosz? czym lakierowa?e? elementy boczk?w i konsoli, ?e lakier po?o?ony na elementach elastycznych ci nie p?ka? Wszak wszystkie te elementy s? mi?kkie i uginaj? si? pod dotykiem. Na Twoim miejscu zastanowi?bym si? tylko nad zmian? lakieru wi?niowego na czarny a tem seledyn bym zostawi?.
_________________
GS 1992 2,0
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-08-28, 11:38   

Bardzo pomys?owo wykonane wn?trze auto podoba mi si? pierwszy raz cos takiego widze i musz przyzna? ?e ciekawie to wygl?da :ksiadz: :ksiadz:
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 12:06   

Lakierowa?em zwyk?ym lakierem akrylowym z dodatkiem ?ywicy i uelastyczniacza do lakieru podobno mo?na lakierowa? tym nawet sk?re. Tak mi powiedzieli w mieszalni.
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-08-28, 15:14   

Hmmm...teraz tak patrze sobie jeszcze raz na twoje auto i bylo wystawione na allegro jakis czas temu...i ten be? zalatuje mi fabryka troche bo z tego co pamietam tez widzialem miska w takim kolorze w srodku...pasy sa tez be?owe...to jak to zrobiles ? :) pasy tez polakierowales?? :P ;)
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 19:09   

Maciejka... otworz sobie zdi?cie ?rodka przed remontem ,a w osobnym oknie po remoncie i zobaczysz jak wygl?da?a fabryka a jak jest teraz wcze?niej by? br?z a teraz be? Pasy s? fabryczne i wcale nie s? be?owe tylko br?zowe :P
 
 
Ryfi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 181
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2007-08-29, 11:08   

wydaje mi sie ze byla opcja w 1g bezowa skora i srodek
_________________
www.eclipsespyder.pl.tl
---->got 2rbo<----
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 17:30   

Wiesz... opcja mo?e by?a ale nie w moim autku, fotele by?y welurowe i bardzo zniszczone dlatego zmieni?em tapicerke. fakt to nie jest prawdziwa sk?ra tylko jaka? ekologiczna, ale wygl?da jak prawdziwa i bardzo ma?o kosztowa?a\!!! Jakby kto? chcia? to koszt takiej niby sk?ry to 750 z? razem z pod?okietnikiem, jedyny problem to taki ?e trzeba wymontowa? fotele i zawie?? je do strzegomia.
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-08-30, 06:25   

Ryfi ma racje...byla bezowa fabryka i mi to mimo wszystko wyglada na fabryke ;) :P za duzo jest orginalnych elementow brazowych typu te pasy itd. bo nie widze tego zeby byly takie pasy i welurowa tapicerka to nie ma rak ani nog :lol2: a ten misiek byl na allegro daje sobie glowe uciac pare miescy temu!! :jezyk: ale jesli twierdzisz ze to twoja robota to ok :amen:
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 07:25   

By? na allegro bo sam go wystawia?em... ale niestety strzeli? pasek rozrz?du i trzeba by?o to naprawi?, a po w?o?eniu tak wielkiej kasy nie op?aca mi si? go ju? sprzedawa?. Przygl?dnij si? dok?adnie zdi?ciu jak by? ciemno zielony. Wida? na nim oryginalny kolor kokpitu , kt?ry z reszt? dalej jest taki sam , a polakierowana zosta?a tylko konsola ta w kt?rej s? kratki od nawiewu i ca?y tunel ( ten od pod?okietnika ) bo to by?o czarne. Kiedy? si? spotkamy na jakim? zlocie to sobie obejrzysz i ocenisz czy to fabryka!!! Pozdrawiam
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-08-30, 19:04   

nie nerwuj sie :D ze kokpit lakierowales to wiem widzialem...ale chodzi mi o te pasy tylko :P ok na zlocie lukne i zwroce Ci honor :P :amen:
 
 
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 20:23   

Ok.... To jeste?my um?wieni... DoooZooo na jakim? zlociku....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9