Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Spot Nowy Targ - 29,30 listopad!!!
Autor Wiadomość
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-12-01, 20:40   

Wg mnie doszli?my do porozumienia :jezyk: hammer667, :ok:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-12-01, 22:19   

Gdzie jest wiecej filmik?w i zdj?? z jazdy? Hammer przecie? robi?e? foty i siostra Dzi?cio?a tez robi?a filmiki :ksiadz:
 
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 23:17   

[quote="MikeR"]Zacytuje jednego z KLUBOWICZY

MEKP to tylko par? os?b, reszta to statystyki i jeden wielki OT,

hmmm szczerze powiem ze neiwiem co mam myslec.tak samo jak ty niemam klipera ale forum jest od tak dawna ze niewyobrazam sobie odpalic kompa i niezajrzec.Moze niejestem majstrem ani nie potrafie pomuc ludziom tak jak wy bo w modach nigdy was niedogonie.Zwlaszcza ciebie szacun za talona i 1g :amen: Jestem niedlugo na tym forum ale czuje sie w pewnym stopniu moze i minimalnym ale jego czescia i tego niezmienie.Mam 22 lata wiec chocby skaly sraly niemialem mozliwosci przynalezec do tego klubu wczesniej chocby ze wzgedu na to jakim h****ym komputerowcem jestem.Oczywisice najpelnieszy szacun Z?emu i MIkerowi. :ganja: :amen: ten post wyraza moje uczucia i nic wiecej :badcrack: :ksiadz:
Ostatnio zmieniony przez Fresh69 2008-12-01, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-12-01, 23:23   

Fresh69, ja sobie tego forum bez Ciebie te? nie wyobra?am :ok: a? si? wzruszy?em :amen: :lol2:
 
 
TeQuila 
mniejsza zielenina



Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Lip 2008
Posty: 210
Skąd: Krak?w
Wysłany: 2008-12-01, 23:25   

Ja ju? wrzucam co mam... spokojnie spokojnie... musia?am przerzuci? foty na inny upload bo fotosik co? zawodzi mnie ostatnio.

A wi?c tak... zdj?cia z trasy
















Pizzeria (zdj?cia z kom?rki, ?wiat?o by?o ?rednie dlatego zdj?cia s? jakie s?)







Melina...






GOLDI udaje ?e go nie ma :>



Melina C.D.









Powa?ne rozmowy o motoryzacji i pr?ba ustalenia definicji momentu obrotowego ;-)


Melina C.D.


Dziara Hammera (jeszcze ?wie?a) :badcrack:


Zajebiaszczy zegarek Szkala (te? chc? taki :glupawka: )


Fotki z klubu... nie wiele wysz?o na tyle ?eby by?o co? wida? ale wrzucam co mam ;-)






A teraz fotki samochod?w... :serduszka:





Najpierw z przodu...







A teraz ty?eczki... :badcrack:







Co? artystycznego :>



I taki bonusik jeszcze... czym TeQuila z drzewkiem przyjecha?a... (dali?my rad? :lol2: )
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 23:26   

MikeR napisał/a:
Fresh69, ja sobie tego forum bez Ciebie te? nie wyobra?am
AVE
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-12-01, 23:28   

TeQuila, respect :amen:
 
 
TeQuila 
mniejsza zielenina



Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Lip 2008
Posty: 210
Skąd: Krak?w
Wysłany: 2008-12-01, 23:43   

MikeR napisał/a:
TeQuila, respect :amen:
Dzi?ki dzi?ki... ;-)

GOLDI... apropos respect - ja czekam na wyja?nienia :>
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 23:52   

TeQuila napisał/a:
ja czekam na wyja?nienia
ja zawsze uwazalem i zawsze pisalem na forum ze ja nic nie wiem, ja sie nie znam
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-12-02, 00:50   

nie doczekasz si? tak jak i ja si? nie doczeka?em...ale co tam god is dead
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-12-02, 07:58   

TeQuila, czemu te zdj?cia aut jakie? takie brudne Ci wysz?y? :jezyk:
A odno?nie ca?ej sytuacji to ja ju? sie nie wypowiadam bo dosz?o w tym momencie do takiego "a ja to cie lubie a ciebie nie" Z ca?ym szacunkiem dla wszystkich tutaj ale nie uwa?acie ,ze to troche dziecinne? Jak kogo? nie lubimy to mo?e czasem tego nie pokazywa? ,widzimy si? na zlotach i spotach bo ??czy nas jedno (ECLIPSE) ale niech nie dzieli nas jaka? k??tnia kto jest jaki...

Peace :ksiadz:

PS. I tak wiem ,ze wszyscy maj? mnie w dupie :hahaha:
 
 
 
TeQuila 
mniejsza zielenina



Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Lip 2008
Posty: 210
Skąd: Krak?w
Wysłany: 2008-12-02, 09:25   

Szakal napisał/a:
PS. I tak wiem ,ze wszyscy maj? mnie w dupie


Ja nie mam... :-)

Cytat:
TeQuila, czemu te zdj?cia aut jakie? takie brudne Ci wysz?y? :jezyk:


Chodzi o te z drogi czy te ostatnie... ;-) chocia? w sumie co to za r??nica... poprostu brudne by?y, AUTA oczywi?cie :j?zyk:
 
 
 
wojtek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-02, 10:03   

Nigdy nie patrzylem na ludzi ktorzy jezdza eclipsem i to co oni robia nie mialo wplywu na zakup eclipsa czy sprzedaz. Mam to auto bo to moje hobby, zabawka ktora sie bawie, nie uczestnicze w spotach, rzadko sie nawet na forum udzielam, mnie tam zbytnio nie zalezy na czlonkostwie w klubie, mam takie auto wiec jak mam cos ciekawego moim zdanim do pokazania to cos tu stukne i pojawie sie na zlocie, wiec robta co chceta, ale jak pijecie to walnijcie od czasu do czasu za to zeby mi sie udalo wkoncu odpalic auto i powalczyc jeszcze na zlotach o dobry czas :ok:
 
 
WhiteBitch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 10:31   

Mozecie nie robic Offtopow?? Temat dotyczy chyba spotu w NT, a nie tego bez kogo forum by nie istnialo. Slowa szacunku przekazujcie sobie moze w oddzielnym temacie? No tam tez sie po tylkach calowac mozecie...
Ostatnio zmieniony przez WhiteBitch 2008-12-02, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-12-02, 10:34   

_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
WhiteBitch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 10:38   

No wreszcie si? zdj?cia mojego malenstwa doczekalam :] Ostatnia fota miazdzy hehee...
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 14:34   

Gwozdzik :P

[ Dodano: 2008-12-02, 15:10 ]
http://www.sendspace.com/file/7t1pmt

tutaj link do paru fotek ode mnie. Spakowane wiec pobieramy i rozpakowywujemy. Sorrki nie mam sil ani dobrej woli aby wrzucac wszystko na jakies fotosiki i inne. Prosba do reszty, spakujcie rarem i wrzuccie na jakis darmowy serwerek, bo bedzie mozna za jednym kliknieciem podbrac a nie po kolei kazda fotke. Peace
 
 
Lulak24
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 16:49   

Foteczki super :jupi: :jupi:
Podzielam zdanie fingera, :amen: :twisted: dobrze by by?o
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-12-02, 18:33   

kiedy? pisa?em ?e nie b?d? sie wypowiada? na jaki? tam temat bo kr?tko jestem w klubie, na co GOLDI odpowiedzia? mi co? w stylu "czemu nie, mo?e i jestes kr?tko ale by?e? na wi?kszej liczbie spot?w ni? wi?kszo?? 'klubowicz?w' ", dlatego tym razem co? powiem gdy? nie ukrywam ?e zaniepokoi?a mnie obecna sytuacja.
Po pierwsze osobi?cie nie nazywa? bym ostatniej imprezy spotem MEKP chocia? w zdecydowanej wi?kszo?ci uczestnikami byli ludzie zwi?zani z klubem. Dla mnie to by?a poprostu impreza andzrejkowa ze znajomymi z klubu. Powiedzcie mi co sie robi na imprezach andrzejkowych?? czyta ksi?zki i robi na drutach?? U mnie na przyk?ad baluje si? i pije alko, dlatego nie rozumiem czemu tak czepili?cie sie do tematu alkoholu. Ka?dy pije kwestia tylko tego co i w jakich ilo?ciach.
Po drugie je?li jest impreza to wed?ug mnie odpada kwestia jazdy samochodem z wiadomych przyczyn a wi?kszo?? by?a nastawiona na imprez?. Tak?e powt?rz? ?e dla mnie to nie by?a "standardowy" spot MEKP choc z jego klubowiczami.
Po trzecie, osobi?cie nie przyje?d?am na spoty tylko po to ?eby si? napierdoli? ale tak?e w?a?nie po to ?eby porozmawia? o Eclipse i poje?dzi? w grupie - doskona?ym na to przyk?adem by? slub naszego kolegi Orbitala gdzie nawet nie sama ceremonia nie podoba?a mi si? tak (nie obrazaj si? Orbit) jak korow?d za M?odymi jaki stworzylismy p??niej. Szkoda ?e p??niej nie poje?dzili?my ale i tak by?o fajnie. Sam lubie jexdzic swoim autem i czasami wieczorem wsiadam po prostu i jade sobie posmiga? i chociaz jeszcze nie by?em to obiecuje ?e przyjade kiedy? do KrK ?eby porostu posmigac z wami te 2 godziny - to jest dla mnie esencja Spotu.

I jeszcze jedno. Nie podoba mi si? to ?e niekt?rzy w?asnie nie potrafi? tego wszystkiego oddzielic i wszystko wk?adaj? do jednej szuflady ( Miker dla mnie troch? Ci? ponios?o i za bardzo "fanatycznie" podszed?e? do sprawy)

P.S. Pomy?lcie tak na marginesie jakie wra?enie odnosz? ludzie obcy kt?rzy wchodz? na forum i czytaj? takie wrzuty jednego na drugiego...jak dla mnie to troch? odrzuca.

PEACE :badcrack:
_________________

 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-12-02, 19:04   

Tofik, zwr?ci?em grzecznie uwage ?e spoty i ten klub to nie tylko walenie na um?r i ?e wole aby z tym tylko si? ten klub nie kojarzy?, zosta?em jednak opatrznie zrozumiany.

Masz racje Tofik, jestem FANATYKIEM :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8