Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
A może cosik w Poznaniu he?
Autor Wiadomość
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2011-10-24, 16:41   

wiri, a co Ty tam znowu staruszku grzebiesz w tym aucie? :ksiadz: :lol2:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
wiri 
mniejsza zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 134
Skąd: Poznań/St.Miasto
Wysłany: 2011-10-24, 20:17   

Ehhhh. Wreszcie mam miejsce gdzie mogę przy ecli sobie podłubać. Stracił na mocy i mi się krztusił... dałem do swoich mechesów a oni, że wszystko sprawdzili i wszytko gra.
Wczoraj w 15 min zdiagnozowałem i wyeliminowałem problem. W rurze dolotu miałem pęknięcie na jakieś 2/3 jej średnicy. Na mechesów się obraziłem i biorę sprawy w swoje ręce. Kupiłem od rosomak1983 tylne amory ze sprężynami, tylne zaciski, siłowniki tylnej klapy i silniczek wentylatora nawiewu ( bo mi zaczął hałasować). W sobotę jadę z kumplem na metę warsztatowo-postojową i mam zamiar to wszystko wymienić. W skrócie: reanimacja japońca rozpoczęta. Później mam jeszcze w planach wymianę popychaczy ale to jak siano spłynie :D
_________________
>Eclipse 1g 2.0 GS Czarny Miś< http://4board.pl
 
 
Gość

Wysłany: 2011-10-25, 08:39   

Za dwa tygodnie to i ja już powinienem być wykurowany. Bo w ostatnią sobotę na własne życzenie się "załatwiłem". Miałem wymienić w końcu ten filtr benzyny. No i wziąłem się do roboty, cóż trudnego! Jak się okazało ( bo nie robiłem tego jeszcze w eclipsie) Filtr benzyny jest przykręcony ( przewody) bardzo solidnie. Klucz 19. Ani drgnęło. Więc jeden klucz płaski na zablokowanie aby mi się nie kręcił i drugi nasadkowy z góry plus dłuuuga wajcha... Jak pociągłem to... puściło - ale moja ręka jak wyfrunęła to rąbnąłem o coś - do dziś nie wiem o co dokładnie. I poczułem tylko ból, patrzę - palec środkowy rozcięty głęboko i prawie na całej długości. Łapy umorusane a krew sika mi na wszystkie strony. I gdzie był błąd? Ano trzeba było założyć rękawice... A tak teraz siedzę z opatrunkiem na palcu i może za parę dni będę mógł zacząć jeździć bo póki co to nie byłbym w stanie pewnie trzymać kierownicę. Bo jedną ręką to jednak ciężko cały czas prowadzić...
Także Wiri, zakładaj rękawice :lol2: Nie bądź tak głupi jak ja.
 
 
wiri 
mniejsza zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 134
Skąd: Poznań/St.Miasto
Wysłany: 2011-10-25, 09:14   

A o tym to akurat zawsze pamiętam :D . Kuruj palec. Pozdrowienia dla Ciebie i clipsa.
_________________
>Eclipse 1g 2.0 GS Czarny Miś< http://4board.pl
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2011-10-25, 13:29   

wiri, to przyjeżdżaj do mnie, rozbierzemy klipsa na części :jezyk: Postawimy koło Merca i będą dumnie stać :hahaha: Już mam całe wnętrze wymienione, prawie całe tył zawieszenie, z przodu też, ale jeszcze trochę jest do zrobienie. Na wiosnę idzie do lakierowania, i muszę go trochę obniżyć :> Bo chcę fajne koła założyć, ale do nich musi być gleba :ksiadz:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
wiri 
mniejsza zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 134
Skąd: Poznań/St.Miasto
Wysłany: 2011-10-25, 17:21   

nononono. Nieźle trycky. Mój niestety musi pracować na siebie i nie mam kiedy dłuższego remontu mu zrobić. Teraz w sobotę zrobię to co najpilniejsze :D

[ Dodano: 2011-10-26, 22:53 ]
Graty doszły :D . Dzisiaj wymieniony wentylator nawiewu (nareszcie błoga cisza). W sobotę reszta dłubaniny. Idzie ku lepszemu ;)

[ Dodano: 2011-10-29, 20:30 ]
Pół dnia roboty z zapieczonym i niedziałającym zaciskiem tylnego koła ale wszystko zaplanowane na dziś zostało zrobione. Teraz to i ja mogę się ustawiać na mieście ;)
_________________
>Eclipse 1g 2.0 GS Czarny Miś< http://4board.pl
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-11-09, 18:34   

Cos robimy w piatek?
 
 
 
Gość

Wysłany: 2011-11-10, 18:10   

Witam
No niestety ale beze mnie. W piątek rano wyjeżdżam z Poznania na weekend.
 
 
proboszcz18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 10:46   

siema, ja tez dzis odpadam....
 
 
wiri 
mniejsza zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 134
Skąd: Poznań/St.Miasto
Wysłany: 2011-11-11, 12:20   

Ja do Niedzieli w rozjazdach jestem.
_________________
>Eclipse 1g 2.0 GS Czarny Miś< http://4board.pl
 
 
Gość

Wysłany: 2011-11-16, 13:28   

Witam wszystkich

Może w ten weekend udałoby nam się spotakać?

W ostatni weekend zmieniłem już koła na zimowe. Ma teraz ori felgi więc pewnie spodoba Ci się Zimny.
No i w końcu wymieniłem ten filtr benzyny który mnie tak załatwił... Aby go odkręcić musiałem w końcu wykręcić również podstawę pod akumulator i tą plastikową "puszkę".
A`propos - co to właściwie jest ta "puszka" pod akumulatorem ( 4G63) ? Sądziłem, że to ma coś wspólnego z klimą ale tam tylko dochodzi jeden wąż... I w ogóle mam tą puszkę w marnym stanie. Ktoś musiał kiedyś coś w tym grzebać.
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-11-18, 07:01   

Siema!
Ja tez juz latam na zimowym setupie, auto mi sie podnioslo na zimowce o 2 centy i wyglada jak traktor... na wiosne musi wjechac jakas gleba, podobno mam -40mm lub 60mm, teraz bede celowal w -100mm! troche pogrzebalem wizualnie eclipse i mysle ze jest na czym oko zawiesic w weekend chetnie bym sie spotkal pogadac, ale gdzies pod dachem, bo juz zimno jak ... :) . Masz moze zdjecie tej puszki? Ori 15' 5 ramienna wymiata! Chetnie oblookam sprzeta. podesle Ci na PW moja kome zeby byc w kontakcie jak co.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2011-11-18, 10:59   

W sumie dobra myśl. Możemy po prostu umówić się na piwo. Wezmę ze sobą wydrukowany manual service :ok: To będziemy mogli sobie pogadać.

Może dzisiaj wieczorem? Wspominałeś coś że w weekendy masz szkołę.
Ostatnio zmieniony przez Gość 2011-11-18, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-11-18, 13:35   

Akurat dzis, jutro i przyszly piatek i sobote mam szkole. W niedziele prawdopodobnie bedziemy ogarniac rozrzad w probe u kumpla w garazu, mozliwe ze tam bedzie lepsza miejscowka na pogadanie, a przy okazji tez bede ogarnial swojego eclipse wizualnie, ale czekam na odpowiedz kumpla czy dzialamy z tematem. Na piwo chetnie bym sie przeszedl, ale poki co nie mam kiedy.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2011-11-18, 14:22   

To daj znać. Jak można dołączyć do Was na ten rozrząd to chętnie. Fordy Probe zawsze mi się podoobały.
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-11-20, 19:05   

herodotrk, Jak tam wrażenia z poprawionego dolotu? Mam nadzieję, że Ci się podobała techniczna niedziele z coupe bandą? Trochę poogranialśmy Nasze maszyny :)
 
 
 
Gość

Wysłany: 2011-11-21, 00:16   

Było świetnie. Dzięki za "poprawki" w dolocie powietrza. Misiek mruczy jak puma :ok:
Można się od Was dużo nauczyć. Oczywiście piszę się na kolejne spotkania, choć teraz na zimę to chyba nie będzie za dużo okazji.
Pozdrów ich wszystkich ode mnie.
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-11-21, 09:36   

Hehe, nie ma sprawy, toczki to nasza pasja. Fajnie, że Ci się podoba mały "myk" z dolotem, teraz wiesz o co mi chodziło w temacie dolotów powietrza w 4G63. Wyczułeś jakąś różnicę podczas jazdy? Zimą wraz z coupe banda "doszkalamy umiejętności jazdy poślizgiem" na jakiś dobrych miejscówkach. Patrząc na obecną aurę wielce prawdopodobne, że następne spotkanie przelecimy bokiem :)

[ Dodano: 2011-12-31, 16:24 ]
Wszystkiego dobrego w nadchodzacym nowym roku! mam nadzieje ze w koncu sie spotkamy cala ekipa. Ktos bedzie na spocie Mitsumaniakow w styczniu? Bo zastanawiam sie czy jechac.
Ostatnio zmieniony przez Zimny 2011-12-31, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-03, 00:36   

Widzę jak umarło tak umarł temat :jezyk:
Jakbyście coś planowali to Ja chętny :ok:
Pozdrawiam oraz najlepszego w roku 2012
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-01-03, 21:43   

Sa w ogole jacys chetni na spota?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13