Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Miska oleju
Autor Wiadomość
FAFIK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 18:14   Miska oleju

Problem jest do?c nie typowy... :o zagl?dam pod auto tak zeby przejzec newsy co tam s?ychac a tu szok... Miska oleju na ca?ej swojej objeto?ci wgnieciona z 5cm do ?rodka... :badcrack:
i teraz pytanie... czy przez to moze mi na bagnecie np pokazywac prawid?owa ilosc oleju a w rzeczywistosci jest go np za ma?o...? :roll:
po drugie pojawil sie wyciek z okolic uszczelki i korka... :? dlatego ile , mniej wiecej ta pokrywka dolna misy i uszczela do 1G ...? z g?ry dzi?ki za odp pozdro :amen:
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-13, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-10-27, 18:22   

pokazuje sie na pewno wi?cej oleju i to bez dyskusyjnie a co do pokrywy to u?ywka jedynie cie ratuje, uszczelki nie ma na silikon sie sk?ada w 4g63 je?eli masz taki silnik, dobrze ?e smoka nie zatka?o
_________________

IS 220
 
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 19:03   

To jak jest z t? misk? olejow?? Mam wyciek z pod miski i zamierzam to na dniach zrobi?, kupi?em sobie uszczelk? (sklep twierdzi ?e uszczelka jest nawet pono? jest r??nica do 92r i po 92r) i bardzo dobry silikon. Jak to w ko?cu powinno w oryginale by????
 
 
Serek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 19:15   

1. wgnieciona miska mo?e spowodowa? nie ma?y zam?t z olejem. Smok przylegaj?c do miski zbiera syf ew. tworzy si? na nim nalot i zatyka przep?yw oleju. Poza tym fa?szywie wskazuje poziom oleju.
2. w sklepach s? uszczelki do miski 4G63. Ja mam + silikon.
 
 
FAFIK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 19:43   

czyli bagnmet wskazujac po?owe miedzy min a max cygani :protest:
a smoka trzeba bedzie obejze? bo moze faktycznie to wgniecenie czesciowo go przyblokowa?o... :?
Dzieki wielkie za potwierdzenie podejze? :amen:

Podejzewam ze jesli takowa uszczelka do 4g63 jest dostepna to niekosztuje maj?tek... :dance:
Znacznie trudniej bedzie znale?c pokrywke miski... ;(
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 19:51   

FAFIK napisał/a:
czyli bagnmet wskazujac po?owe miedzy min a max cygani :protest:
a smoka trzeba bedzie obejze? bo moze faktycznie to wgniecenie czesciowo go przyblokowa?o... :?
Dzieki wielkie za potwierdzenie podejze? :amen:

Podejzewam ze jesli takowa uszczelka do 4g63 jest dostepna to niekosztuje maj?tek... :dance:
Znacznie trudniej bedzie znale?c pokrywke miski... ;(

Uszczelka jakie? 20z?, dobry silikon to ok 30z?. Moim skromnym zdaniem dobry silikon do misek olejowych i wogule do po??cze? bez uszczelkowych to taki kt?ry nie ?mierdzi octem tak jak te budowlane czy sanitarne o zgrozo :jezyk:
 
 
FAFIK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 19:57   

hehe :hahaha: Dobra WESTMAN silikon do WC zostawie w spokoju :ok:
Dzi?ki za info :amen:
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 20:24   

?eby? mnie dobrze zrozumia?, jest tych silikon?w od grzyba niekt?re nawet markowe ale jak ?mierdzi octem to tylko do kibla si? nada o ile za mocno nie pryskasz :jezyk: Polecam osobi?cie victor-reintz ten sam silikon tylko w opakowaniu z logiem VW stosuj? w serwisach.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 21:04   

a ja polecam sylikon loctite szary lub czarny do kupienia w kazdym IC ... osobiscie szary jest lepszy... tuba 50zl... wart swej ceny
 
 
FAFIK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 21:38   

Dzi?ki za sprecyzowanie..:) jutro sie rozejze i zdob?de jeden z polecanych... bo nawet te 50 z? warto wydac dla po??dnie zamocowanej szczelnej miseczki :dance:

a tak przy okazji ..ma ktos pomys? na rozwiazanie zagadki jak ta miska sie tak wgie?a do srodka?... jest praktycznie na r?wno z pod?uznic? wiec jakbym gdzies zaora? to by to tak nie wygl?da?o... :ksiadz:

jakies propozycje? :twisted:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-10-27, 21:41   

Cytat:
a ja polecam sylikon loctite szary lub czarny do kupienia w kazdym IC ... osobiscie szary jest lepszy... tuba 50zl... wart swej ceny

Sam sylikon sie daje czy plus uszczelka?
 
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-10-28, 06:58   

z ta uszczelka to dziwne bo nigdy sie jeszcze nie spotka?em w 4g63 z uszczelk? :o , w ic w lublinie nawet nie maja w katalogu, z?o?y?em ju? kilkana?cie misek na sylikon w 4g63, jeszcze wi?cej w innych autach i jest :ok: nigdy nie mia?em reklamacji osobi?cie polecam jak goldi sylikon loctite szary lub czarny albo czarny z forcha chocia? ten mi pasuje najbardziej
_________________

IS 220
Ostatnio zmieniony przez seba 2008-10-28, 07:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Serek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 11:25   

We Wroc?awiu kupi?em w sklepie Henpol, ale w IC te? s? i w katalogu mo?na dobra?. Kwestia cz?owieka za biurkiem :lol2: Podobno uszczelek si? nie zak?ada w misce ale jak jest to czemu ne wspom?c silikonu. :ok:
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-28, 13:09   Re: Zgnieciona Miska Oleju :(

FAFIK napisał/a:
zagl?dam pod auto tak zeby przejzec newsy co tam s?ychac a tu szok... Miska oleju na ca?ej swojej objeto?ci wgnieciona z 5cm do ?rodka...

A ta miska to nie jest przypadkiem wgnieciona w ten spos?b?

_________________
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2008-10-28, 13:30   

czy?by 6bolt?
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
Ostatnio zmieniony przez Pat 2008-10-28, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 15:30   

Je?li Ecli z 1992 to raczej wgniecenie by wskazywa?o na posiadanie 6bolta :) ,mam nadzieje,?e takie jest to wgniecenie u Ciebie,bo je?li tak to nie masz si? czym martwi? :P
 
 
FAFIK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 15:45   

w tym rzecz panowie ze niestety nie jest to take wgniecenie jak pokaza? PAULUS ;(
U mnnie jest Wi?ksze i od spodniej cz?sci pokrywy ;(

Jednak co dziwne samoch?d jezdzi normalnie.. :>
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 15:49   

Do czasu FAFIK ...... Niestety... Lepiej zakup sobie now? /urzywan? misk? olejowa i zr?b swapa i b?dzie spok?j na d?ugo,prawda??
Ostatnio zmieniony przez LowRider 2008-10-28, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FAFIK
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 16:06   

Tak w?a?nie Zamierzam :lol2: musze gdzie? podrepta? za now? pokrywk? z jakiegos u?ywa?ca :tuptup: ewentualnie allegro itd..:) jak by kto? cos s?ysza? o takiej pokrywce to dajcie zna? :ok:
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-10-28, 16:38   

ja mam nowa do 6 bolta ale wersja turbo.Musial bys sobie zaspawac wyjscie z rury zwrotnej oleju. zaznaczam miska jest tylko do silnika 6 bolt nowa orginalna, z uszczelka!!!
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13